31 çekmek nedir?

Bir rivayete göre eski uzak doğu felsefesinde kadınlarla ilişkiye girmek demekti. sonraları kadınlar çirkinleştikçe erkekler kendi işlerini kendileri görmeye başladılar, bunun için terim anlam kayması yoluyla başka bir anlama geçti.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• osmanlı zamanında, insanlar küfür etmek isteyip de dilleri varmadığı zaman, o küfürün ´ebced´ hesabındaki karşılığını söylerlermiş. mesela i.ne kelimesi 58 sayısına denk geldiği için "lan 58'in evladı" falan şeklinde... ayrıca malum eylem için "el çekmek" tabiri kullanılırmış eskiden. el kelimesinin ebced'deki karşılığı 31'dir. (elif = 1, lam=30, elif+lam=31) insanlar aman çocuklar duymasın, aman ayıp olmasın derken "el çekmek" yerine "31 çekmek" lafını kullanır olmuşlar. gel zaman git zaman , "el çekmek" fiili unutulmuş, ve sayılı hali baki kalmış.

• en iyi cevap bu olmalı , herkes aydınlandı hayatlarına ayrı bir mana geldi hatta uyanış bile yaşamış olabilirler :))

• Öncekileri Göster
    • Sen bilirsin onuda :)) giderim bakk , gelmem bi daha :((

• üzülürüm o zaman ama :(

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne kadar şapşalca ne kadar aptalca... Yine kadınlara baglmışlar olayı erkeklerin hepsi ölene kadar süper ötesi yakışıklı kalıyor..Hayvanlar bile yapıyor Ruh hastalığı zeka geriliği insalık tarihi kadar eskiBirde şu var sekste kadınlar orgazm olamıyor, ruh saglıkları ve bedenlerinin ihtiyacını mastürbasyonla karşılarımı gerekir bu daha feci çünkü erkelerin seks problemleri çok fazla, iktidarsızlık falan... Anladın sen onu .. Sekste beceriksiz yetersiz bir taraf var ise o erkektir ancak..

• Sonsuz erkek egosu yine kendini aklıyor.

• Öncekileri Göster
    • Sana bir tavsiyem cinsellik bölümünü baştan sonra bir oku objektif okuyabileceğini kesinlikle zannetmiyorum ama sen yine de bir oku bence bak bakalım o bahsettiğin problemli olanlar kimler? eğer erkek problemli ise neden problemli? Yetersiz taraf erkektir diye bir şey yok? Sen yetersiz ilişkiler yaşamış olabilrsin o senin özel hayatın kimse laf etmez ama kişisel problemlerini genelleyemezsin... Ben hayatıma giren hiç bir kadından bunları duymadım? Demek yetebiliyoruz da?

• Benim özel hayatımda bunlar olamaz böyle birleri arkadaşım bile olamaz. mecburiyet dışında bu kafa yapısında olanlara selam dahi veremem. Bu yazımı okuyupta alınıp, eksi veren erkeklerde ya dediğim problemler vardır yada okuduğunu anlma problemi.

• Bence 31 devam edin nasıl olsa 3 dakikalık keyfiniz anca ona isyan ettirmez :D

• Bunların hepsi aslında ona müstehakta, kendi ayarlarında bis sürü kadında var. Bunlar böyle yuvarlanıp çoğalıyorlar.. İşte o kadınları göre göre başka kadınlarıda onlar gıbı sanıyor.. berbat dünyalarından everene bakıp duryorlar bunlardan türeyenlerde bunlar gıbı oluyor, eğitim şart:D

• Öncelikle hepsi diye genelleme yapamazsın biz ağaç kovuğunda doğmadık mağarada büyümedik Allah'a şükür...

• kim uydurmuş onu ya :D erkekler için güzel çirkin fark ettini sanmıyorum en çirkini bile bi erkeği baştan çıkarabilir karşı koyamaz erkekler yalan mı

• Oha... Sexten soğutursun adamı be :D Tabi ki fark eder hayvan mıyız biz be ?

• Öncekileri Göster
    • Kardeş sen bizi karıştırdın o senin bahsettiğin demin burdan geçti

• :S

• 3 ün 1 i demek

Erkekler Ne Diyor 5

• Önüne gelen dötünden rivayet uydurmuş diğer bir rivayete göre dünyaya gerizekalı çocuk getirmek için masturbasyon yapıp duvara attırmışlar duvardan sızanlar büyümüş lee young söyler bunu

• harikasın:)

• Bilmukabele efenim:)

• eger 31 olmasaydıda insanlar zaten bulurlardı zaten aşagıda birisi söylemişya 3 ün 1 i diye :)

• 3 te var bir ib*elik.

• yalnız erkeğin kaderi. Çift el deneyip grup seks yapanlarda mevcut

• Dostum iyi fantazilere sahipsen amatör bir kadından çok daha zevk verir 31...

• İyiki var. Yoksa ülkemizin hali nolurdu acaba

• Genelev sayısında patlama olurdu. Fahişelik yaygın bir iş haline gelirdi kannımca.

Yükleniyor...