Erkekler birlikteliklerinde partnerinin boşaldığını nasıl anlar ?

Birlikteliklerinizde bayanların boşaldıklarını erkekler anlayabilr mi?Anlarsa nasıl anlarlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bunu sürekliliği olan birşey olarak düşün.Kalbini öperken kalp atışlarının hızlı olduğunu hissedersin. Nefes alışının hızlandığını hissedersin. Öyle sıradan yatarken çığlık atması onun orgazm olduğu anlamına gelmez, bilmediğin için inanabilirsin.Her kadın kendine özeldir, farklı zamanlarda, farklı duygu seviyelerinde farklı tepkiler verebilirler. Kadınlar gerçekten çok özelUyarılma biçimleri farklı olsada Kinsey'e göre orgazm tektir.En sessiz kadında bile nefesin ve kalp hızının artışını görürsün. Orgazmda nefes kesikleşir ve derinleşir.Pelvik kaslar kasılır ve gevşer. Aynı bizde olduğu gibi. Yani vajina ve anüs kasılıp gevşer. Görmeden yada içinde olmadan hissedemezsin kasılmaları.Kadına ve duygu yogunluğuna göre tüm vücuda yayılan kasılmalar olabilir, baştan ayağa kadar. Vücudu şekilden şekile girebilir.Kimilerinde çığlıklar duyarsın, kimisi saçını çeker kimi tırnaklarını sana yada çarşafa geçirir.Tabi orgazm tanımlayan şey ruhsal gerilimin, o gergin yayın birden boşalmasıdır; fakat anlamanın en garanti yolu, pelvik kasılmalardır.Birde senin onun için birleşme öncesi neler yaptığındır. Güzel bir önsevişme yoksa kafadan orgazm olmadığını söyleyebilirsin. Kadınlar için, fırını önceden 200dereceye ısıtmak gibi ruhlarını ısıtman gerekir.

Kızlar Ne Diyor 3

• bakın sevgili erkekler her kadın boşalmaz...ha zevkin denilen şeyi soruyorsan sık sık kasılmaya başlar ve vücudunu tam kontrol edemez

• Duş aldığını farzet ,duşun içine gırdın ,musluğu çevırdın tependen aşağıya su hızla indiği zaman bunu hissettığın an anlarsın

• bayanların hepsi boşalamaz .. şöyle ki; bayanların bir çogunda sadece (zevk suyu) geliyormuşş.. araştırmama göre bayanların sadece % 40'ı erkeklerde ki gibi sıvı (boşalma) yaşabiliyorlarmışş..

Erkekler Ne Diyor 5

• kişiden kişiye değişiyor hocam kiminde titreme,kasılma, inleme oluyo kısık ses tonuyla, bazıları sıkıyo seni ısırıyo falan sonrasında boşalma oluyo ama hepside boşalmıyo yani çok nadir değişik yani hocam kadınları çözmek zor iş ikinizinde zevk almasını sağla yeter..

• yani vajinasında aşırı mezi gibi renksiz sıvı akıntısı olmuştu. Ama kızlar seni kandırabilirler orgazm oldum diye. malum onlar duygusallar, seni kırmamak adına öyle diyebilirler. Ben kandırmasın diye elimle devam ediyorum. Ya yeter canım, fena oluyorum deyince bırakıyorum :)

• güzell .d

• bacakların titremesi ve bedenlerinin kasılması en belirgin durumlarıdır...salt cıglıklarsa genelde sahtedir:)

• :)))))))))) her kadın titremez şu dedıklerınızın hiç birini yaşamadım

• malum siz kadınlar herseferinde orgasm olamıyorsunuz...olabildiğiniz anlara denk geldiğimde ise karsılastığım durum buydu...elbetteki farklı durumlarda söz konusu olabilir...

• Anlarsın tabi :) Senin benim gibi o zevk anında ucarlar titreme olur bazılarında inleme olur :)) pilota bağlar kısacası :)

• direk sorarsın sen de boşaldın mı diye o da seni orada bırakır gider :)

Yükleniyor...