Anestol kremi keşfeden var mı?

Anestol kremi keşfeden var mı? Bu konuda birikimlerini ve bilgilerini, yaşadıklarını kız ya da erkek paylaşırsa sevinirim ...

Güncellemeler:
Bizler geciktirici olarka kullanıyoruz . Uyuşan bölge deri olarak çok hassas olduğu için his kaybı yaşanmıyor . Kşfeden var mı onu merk ettim sadece !

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• geciktirici olarak kullanabilirsiniz herhalde. zira acı hissini yok ettiğine göre hiçbir şey hissetmemen demektir. geciktiricili kondomda aynıdır. paketi açtığınızda erkeğin penisine geçireceği iç yüzey de hissi azaltan bir madde vardır. Bu da kadının zevk alırken erkeğin alacağı zevki azaltarak geç boşalmasını sağlar. Yani zirve yapmanı geciktirir ;)

• güncellemeye göre doğru bilmişim :) kristof kolomb olmaya gerek yok, en dandik tayvan malı kondomların bile geciktiricili kondomları var. Ayrıca erotik shoplarda geciktirici spreylerde var. Uyuşturan etken maddelerden biri.

Kızlar Ne Diyor 2

• siz ilişki esnasında acıyı azaltmak için kullanıyorsunuz sorunun cinsellikte olduğunu farketmemişim pardon .

• evet anestol pomadın ağda epilasyon lazer vb acıları azalttığı söyleniyor ben değil fakat bir arkadaşım denedi ve işe yaramadığını söyledi fakat streç filmle sarınca daha etkili oluyormuş ben onun için almştım.siz ne için kullanıyorsunuz?

Erkekler Ne Diyor 2

• Anestol krem ne? epilasyonda kullanılıyormuş, cinsellik başlığında sorulmuş, iyice kafam karıştı. Ne ola ki?

• acı azaltmakla ilişkiyi ben niye birbirine bağlaymadım? Adamım siz doğru şeyler yaptığınıza eminmisiniz?

• Öncekileri Göster
    • geciktirici olarak kullanabilirsiniz herhalde. zira acı hissini yok ettiğine göre hiçbir şey hissetmemen demektir. geciktiricili kondomda aynıdır. paketi açtığınızda erkeğin penisine geçireceği iç yüzey de hissi azaltan bir madde vardır. Bu da kadının zevk alırken erkeğin alacağı zevki azaltarak geç boşalmasını sağlar. Yani zirve yapmanı geciktirir ;)

• @güncelleme: ucuz mu bu meret?
      yalnız alkollü araba sürmek gibi birşey, devirsen kamyonu şarampole, haberin olmaz ağa. Arabaı hissederek sürmek daha güvenli :p
      ve yani helal olsun böyle birşeyi kırk yıl düşünsem bulamazdım :D

• Ben daha yeni keşfettim ama süper birşey streç sararak yapmak daha mantıklı geldi bana

Yükleniyor...