• Sor
  • Bence

Erkekler evlendikleri kadınla oral ya da anal seks yapmak ister mi?

bana oral ya da anal sex iğrenç geliyor. bi erkek sevdiği kadınla normal ilişki dışında anal ve oral sex yapmak ister mii?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ülkemin güzel insanları nelerede heves etmiş alkışlamak gerekir önceden aşkın bile adı vardı şimdi bakıyorum aşık olanlara acaba nerden yapsak yani insanda doğuşdan başka delik olsa afedersiniz ama ona niyeti bozarsınız seveceksen Adam gibi sevdiğinlede cinsel anlamda cinselliğin vermiş olduğu kurallara göre yaşayacaksın arkadaş ağzı olan konuşuyor medeniyetlik bu değildir cinsellik bu değildir bunlar hep batının bizim medeniyetimizi bozmak için yapılan yanlışlar biraz aklı vicdanı olan düşünsün insan hiç sevdiğinin afedersin ağzına işte anal dediğmz b*k deliğine nasıl olurda bu tip şehvetlere kapılıp düşünebilir

Erkekler Ne Diyor 33

• Anal zaten hiçbir kadına yapılmaz.Oral isterse eşim yaparım.İsteğer bağlı oral bile.

• istemem..

• oral olabilir ama anal olmaz.

• yapmam arkadas normalde sevmiyorum heleki evlendiğimde kesinlikle yapmam

• normal de mi :D

• Öncekileri Göster
    • analın sevilicek bi yanı yok hem cok büyük günah evliler için bile hem birsürü hastalıga sebebiyet verebiliyo

• aynen kardeş beni anlayan biri çıktı sonunda millet kudurmuş bizde kuduralım istiyorlar .

• Anal evli olsan bile haram, günah. O konuda istemem bile. Ama oral isterim yaparımda. Sevdiğim kadından niye iğreneyim ben. Cinsellikte esas amaç karşı tarafa zevk vermek, zevk almak değil. Sevdiğim kadının zevk aldığını görmek beni mutlu eder. Aynısını ondan da beklerim. Aç bacakları, yat sırt üstü, gir çık gir çık bu mudur sex? Sevdiğin adamın böyle birşeyi seninle yaşamasını mı istersin, yoksa sırf merakından gidip para karşılığı 3 kuruşluk o... ile mi yaşamasını istersin? Aldatmaların büyük çoğunluğu eşlerinin yapmadığı şeyleri dışarıda araması sonucu olduğunu sen de biliyorsundur.

• Evlenince erkek ne isterse yapacaksın ya da boynuzu takacaksın:)

• isterler ve yaparlar .bence bunları aşmadan hiç evlenme.

• çok nadiren, fazla anal seks ilerde tualetını tutamamaya sebep oluyor... oralda, cok fazlası asagılamısım gıbı hıssettırıyor... bla bla bla

• Anal yapmam ama oralın hakkını veririm.

• Dümdüz seks mi olur yahu.Anal iğrenç ama diğeri olmazsa olmaz.

• Anala hayır, kalanını cayır cayır

• Analı o isterse.Fakat oral aşağılık bir şeydir kadınlar ıcın eşimi bırak ben yaptırmak istemem zaten bide yemek yiyecek ordan ağız cınsel ılıskı ıcın degıl farklı ıslevlerı gormek ıcın vardır.

• asla anal istemem ancak oral onun için sorun değilse o konuda bi mahsuru yok.

• orala evet anala hayır

• ikisinin de iğrenç gelmesi normaldir ama penisi eline aldığında okşarken eşinin etkilendiğini görünce acaba ağzıma alsam kim bilir nsıl etkilenir diyerekten mutlaka ağzına almak isteyeceksindir...anal zaten sağlık açısından da dinen de yapılması öngörülmeyen bi durum...bence oralı eşine yaşat kendinde yaşa...

• evlenmeden yapıyorrr sen ne diyonn pehh

• anal yapamn oral seve yparım eşime :)

• oral seks güzeldir analda bok yolu değil hak yolu tercihi nedeniyle olmaz ama popuya sürtünmek güzeldir.

• sexte sınır yok... =))) hemde hiç bence sevmeye çalış

• Seks iğrenç değil bana göre.Oral seks deyince kadının erkeğine yapmasını kastettin sanırım. Kendi istemiyorsan birşey diyemem, yap da diyemem.Ama ben ona yapmak isterim, iğrenç derse çok açık soğurum.Oral seks de hiçbir zaman iğrenç değildir, tam aksine karşıdakine en özel hisleri sunmaktır. Güven ve yakınlık hissi olan güzel birşeydir.Anal seks, tercih meselesi. O da istersen deneyebilirim, iğrenç bulmuyorum; sadece farklı buluyorum.Ve seks iğrenç değildir, sadece tercihler bütündür; hisleri tenlere şiir gibi yazarken...

• Sex benim için sınırsızdır. Partneriminde istemesi lazım oral yada anal sexi.. karşılıklı olduğu sürece sorun yok!

• herkes kendi kapısının önünü süpürmekten mesuldür.

• Harika :)

• normal ilşki neyse onu yaparım

• eğer kadının gönlü yoksa zorla yapamaz tabi

• eşinel yapmıycanda kiminle yapıcan ayrıca oral ya da anal sex yapmadınmı dışarda arayışları oluşur :)

• anal hadi biraz daha farkli durum da , oral seks de normali sayilmali. biraz dusuncelerindeki tabulardan kurtul ileride sorun yasayabilirsin.

• bence normal değil

• Öncekileri Göster
    • anal sex icin haklisin neyse de oral sex can yanmasi ne alaka? sen nasil oldugunu saniyorsun yahu :D

• yanlış yazdm anal diyecektm.

• oralı analı geçtim ben sevdiğim kıza dokunamam bile

• karısı buna meyilli değil ise teklif etmez sanırım

• Kıyamamki ona ben ..

• beklediğim cevap :)

• Öncekileri Göster
    • vay be :)

• insan insanı şeeder mi?:)

• Evlenmeden önce konuşursan anal çalışacağını sanmam. Şahsen benn sevdiğim kızla evlenirsem asla anal çalışmam. Normal olanı yaparım. İnsan sevdiği kişiye acı çektirmez. Şahsen anal bana çok saçma geliyor.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 2

• oral olabilir ama anal olmaz

• zaten boyle olmalı. sonucta çiftlerin cinsel istekleri birbirini karşılamazsa ilişkide çatlaklar oluşur. bi erkek olarak anal a sağlık açısından karşıyım ama oral sex in hem kadın hemde erkek için müthiş bi zevk olduğunu söyleyebilirim...

• tüm erkekler oral ve analı sever emin ol. anal sekste anüsün içi vajinadan daha sıcak ve daha sıktır. onları zevke getirir.

Yükleniyor...