erkek arkadaşımın dolabında pocket pussy yani taşınabilir vajina buldum...

Gizli Üye
erkek arkadaşımın dolabında pocket pussy yani taşınabilir vajina buldum.

bakireyim o yüzden o kadar ileri gitmiyoruz. başka kadınlara gitmemek, elle yapmaktan sıkıldığından ve erken boşalmayı kontrol altına almaya çalıştığından bahsetti. ne diyeceğimi nasıl tepki vereceğimi şaşırdım. sizce üzülmelimiyim sevinmelimiyim
erkek arkadaşımın dolabında pocket pussy yani taşınabilir vajina buldum...