İlk gecede ışıklar kapalı mı olur?

açık mı? Benim aklıma takıldı da gerdek gecesi erkek ışıkları açık mı ister yoksa ben kapamasını istesem kapar mı ışıklar açık olursa utanırım ben :O

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Loş ışık iyi olur.Karanlık güzel olmaz bence.

• Çok çekiniyorsan pike altında da yapabilirsin!Alışırsın yavaş yavaş.

Erkekler Ne Diyor 30

• :))) bunamı takılıyosun şimdi haydar dümen olsa sana şunu derdi...

gidişat değil sonuç:

ışık kapalı veya açık o gece o iş olacak:)))))

• ışık açık olacak bence

• Kapalı olması daha iyi ya da hafif loş ışık.

• Bence loş ışık en güzeli. Hem loş ışığın mode sokması hem romantik ortam.

Ayrıca açık ışıkta sevişemem, tam karanlıkta sevişemeyeceğim gibi.

Loş bir ortam olmalı, düzgün dağılımlı bir abajur gece lambası, mum ışığı veya ay ışığı gibi..

Bence mumlar yakın, biraz da kokulu mum koyun. Masajla başlayın.. gerisi gelir zaten

• Bu konuda çok tecrübe yaşamış biri olarak şunu yazıyorum. Işık kapamak bir tarafa bir çok kız ilk seferinde kafasını yastıktan bir karış havaya kaldırıp ne oluyor diye izlemesini çok seviyor...Sonrası sansür...Yazmıyorum..

• ne utanması yahuu :)

• ışıklar kapalı veya açık olur diye bir şart yok. ilk gece olduğundan çekinmen normaldir. bunu eşine söylersin o da kapatır.

• Bence utanıcak birşey yok sonucta o senin sende onun helalisin artık gerdekten bahsediyosun bence birbirinizin vücudundan utanmamanız lazım ama eger sen utanıyosan söyle bence anlayış göstericektir.

• nedir bu kadınların karanlık tutkusu arkadaş...

• rahat ol sen:)

• Adam karanlıkta fişi prize nasıl sokacak .D

• Su yolunu bulacağı gibi, fişte prizi bulur. Havada, karada, her zaman ve her yerde...

• tasalanma,utanmazsın

• Utanacak ne var? Kocan o senin. Bir hikaye anlatayım:

Yaşlı adamın biri erkek evlatlarına "Kız kardeşiniz en çok kime yakın?" diye sormuş, kardeşleri de "Biz onun kardeşiyiz, bize yakın." diye cevaplamışlar. Adam kızını ve damadını çağırmış, kızına soyunmasını söylemiş, kızı da kocasının arkasına geçip soyunmuş, adam da çocuklarına "Gördünüz mü kime yakın olduğunu?" demiş, öyle işte.

• yada erkek düşünmez mi sen ışıkları kapat dediğinde ...

karanlıkta kimle sevişiyom ben lan diye ?

Ya kusurlu olduğunu düşünürse :D

en iyisimi loş ışık :D

• ya ne hep karanlık ne ısık olsun orta bı los ısık işinizi görür

• Valla evlendiğin insanın vücudunu görmeden sevişmek,utanmak falan bana garip geliyor. Hala kaldı mı böyle utangaçlar

• ilk gece gerdeğe girilecek diye bir şey yok. gündüzde girebilirsin. onun adı gerdek gecesi değil gerdektir. genelde geceleri o malum iş görüldüğünden gece kelimesi yan yana anılmaya başlanmıştır.gerdeğin gecesi gündüzü olmaz. müsait bir zamanı olur. :-)

• gece yapmayı tercih ederm :D

• ya benım soyl bi düşüncem var otellerde u ıs sakat değilmi yanı kameraya kayı vs aha ızleseler nerden anlıcan bellı mı olur yapan yapar

• ne bilim öyle bi paranoyaklık var :D

• saçmalama adamın işi gücü yokda senin performansını mı video ya alacak :D

• yani :D

• Öncekileri Göster
  • acık olsa ne olur kapalı olsa ne olur libido tavan yapmış su akar yolunu bulur

• hem vallahi hem billahi

• dimi paşa

• ilk gece ışıklar kapalı olsa ne yazar gözlerınız fener gibi olur :)))

• ben kapatırım elektrık yazmasın diye mum ısıgında yada gaz lambasıyla yaparım

• karanlıkta deliği göremessinki oda var

• :D

• ışıklar açık olsun. bir otel ayarlayın. oteller ilk gece için odayı muhteşem hazırlıyorlar.

• ne projektör isterim ne karanlık. :D loş kırmızı bi ışık. yani biraz parlak olsun. ne yaptığımı kiminle yaptığımı bileyim. belki korkacak altıma bi maymun sürecek:D

• Elektrikler kesilmediği müddetçe açık kalması taraftarıyım :)

• Karanlık olmaz, los bir Işık kullanılmalı

• elektrik farurasını yatırmanıza baglı.

• ışıklar açık olmalı

• bizim ilk gecemiz karanlıktı, ikinci gecemiz de karanlıktı, baktım olmuyor, sonra gündüz takılmaya basladık :D

basta utanıyor insan :P

• ışıklar açık olur ama yorgan altından yürürsün fantezi çok bu durumlarda :)

• evt başta kapalı olması daha ii bence sonrası mühim değil :D

• ne farkedecek he açık he kapalı sonunda iş olmayacakmı :)

• yanii :)

• Yani olacak kurtuluş yok...

• ışıklar açık olur ama yorgan altından yürürsün fantezi çok bu durumlarda :)

• Yani ben ışıkların açık olmasını isterdim bir bakımdan görmek isterdim yani :D

• yanlış yere yaptık yorumu

• Tam yanımızda olursa yeterli olabilir,yani ayrıntıların gözükmesi yeterli,nasıl giriyor nasıl sürtünüyor gibi.p

• mum ışığı yeter mi :P

Kızlar Ne Diyor 4

• ben loş ışık olsun isterim tamamen karanlık güzel olmaz görüp tahrik olmam gerek :)

• abajuru acık tutarsınız oda hafıf bı ısık verır yeter merak etme hem utanmazsın merak etme o an aklına utangaçlık gelmezz:))

• Herşey oldu bitti de tek aklına ışık mı takıldı.:)))

• Yani kendinize göre ayarlarsınız durumu.Nasıl isterseniz öyle davranın rahat olun

Yükleniyor...