Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Sürekli masturbasyon yapma isteği oluyor bu sorunu yaşayan var mı?

Arkadaşlar soruyu yanlış anlamayın.. erkek arkadaşlarıma soruyorum.

Önceden böyle bi sorunum olmuyordu son zamanlarda hergün ve 3-4 saatte bi durup dururken sertleşiyorum :S Zararı olur mu bana ? Ve neden böyle bi durum yaşıyorum bilgisi olan lütfen yardım etsin..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evet ve bunu engellemeye de sayısını azaltmaya da uğraştım ama tırt..Bazen spor yapacağım zaman tak geliyor arkadaş istek,yav yapma dur 2 dk yok.. Yapıyorum daha sonra da al karbonhidrat al protein al şu al bu spor saati geçiyor yapasım kalmıyor besinlerin sindirilmesi de gerekiyor zaten full time sıkıntı yani. :/

0|0
    • Evet basketbol antremanına çıkacağım zaman oluyor. Maçtada oldu allahım yok geçmek bilmiyor :D

• Hocam kısada sürmüyoki yapalım :D

• :D Bol bol antreman yaparsan biraz hızlanır :P :D : D

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• fazla mastürbasyon yapma isteğinin bir sebebi de erkek kişide seks yapma arzusunun artık bastırılamayacak raddeye gelmiş olmasıdır. bir biçimde, eğer varsa böyle bir açlığın, gidermelisin.

0|0
    • Yoo :S 3-4 günde bir cinsel ilişkiye giriyorum.

• boşalmayı sürekli geciktirmek benim açımdan makul bir yöntem değil zaten.

• yani birleşme süresini uzattıkça uzatmayı kastediyorum.

• Daha neler gelecek başına; millet sertleşebilmek için neler yapıyo dert etme keyfine bak ;) esas sertleşemezsen sorun var demektir. Kadınlarla beraberkende sertlik kaybolmuyorsa aranan adamsın :P

1|0
    • Tam onu diyecektim :D 42 Dakikada boşaldım sevgilim "artık yeter yoruldum" dedi :D

Millet erken boşalma sorunu yaşar bizde geç -.-

• Daha maçın başında 42. dkda yoruldum derse sevgili değiştirmek zorunda kalabilirsin ;) :D

• ehehhe :D

• bende de oluyodu da düzenli seks hayatı olunca inan hiç mastürbasyon yapasın gelmiyor ve bende olan garip bişi var, her gece 11:30 gibi penis başlıo sertleşmeye, otomatiğe bağladı :D

0|0
  • gençsin kanın sıcak enerji dolu vücudun iyi çalışıyor ve yalnız kalıyorsun. böylece vücudundan gelen sinyalleri daha çok fark ediyorsun. kendine bir uğraş bul. düzenli spora başla. yalnız kalmamaya çalış.

0|0
    • Evet çoğu yerde haklısında abicim 3-4 günde bi ilişkiye giriyorum yalnız değilim pek..

• petrol kuyusunamı düştünüz naptınız

0|0
  • genellikle cinsel uyaranın olması gerekir. internette sık kullandıklarınızdan kaynaklanabilir. ama sorun olacağını düşünmüyorum

0|0
    • Nasıl yani internette sık kullandıkarım ?

• evet oluyor cenabet gezmekten :D

0|0
    • Ne alaka lan :D cenabet gezmiyorum ben :D

• vay arkadaş benden beterleri var ben yine sıkıyorum kendimi.

• aynen aga sen sıkma kendini senden sapıkları da var

• bende de bazen çok aşırı oluyor 4-5 defa mastürbasyon yaptığım oluyor

0|0
    • yok okadar değilde işte kendimi tutuyorum 1 sefer yapıyorum

Yükleniyor...