Sürekli masturbasyon yapma isteği oluyor bu sorunu yaşayan var mı?

Arkadaşlar soruyu yanlış anlamayın.. erkek arkadaşlarıma soruyorum. Önceden böyle bi sorunum olmuyordu son zamanlarda hergün ve 3-4 saatte bi durup dururken sertleşiyorum :S Zararı olur mu bana ? Ve neden böyle bi durum yaşıyorum bilgisi olan lütfen yardım etsin..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Evet ve bunu engellemeye de sayısını azaltmaya da uğraştım ama tırt..Bazen spor yapacağım zaman tak geliyor arkadaş istek,yav yapma dur 2 dk yok.. Yapıyorum daha sonra da al karbonhidrat al protein al şu al bu spor saati geçiyor yapasım kalmıyor besinlerin sindirilmesi de gerekiyor zaten full time sıkıntı yani. :/

• :D Bol bol antreman yaparsan biraz hızlanır :P :D : D

• Hocam kısada sürmüyoki yapalım :D

• Fena bir durum hocam o işte..O yüzden geldiği zaman zorlamanın manası yok yap gitsin.. :D Daha sonra bu şekilde olur olmaz yerlerde patlıyıveriyor sonra :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• bende de oluyodu da düzenli seks hayatı olunca inan hiç mastürbasyon yapasın gelmiyor ve bende olan garip bişi var, her gece 11:30 gibi penis başlıo sertleşmeye, otomatiğe bağladı :D

• bende de bazen çok aşırı oluyor 4-5 defa mastürbasyon yaptığım oluyor

• yok okadar değilde işte kendimi tutuyorum 1 sefer yapıyorum

• gençsin kanın sıcak enerji dolu vücudun iyi çalışıyor ve yalnız kalıyorsun. böylece vücudundan gelen sinyalleri daha çok fark ediyorsun. kendine bir uğraş bul. düzenli spora başla. yalnız kalmamaya çalış.

• Evet çoğu yerde haklısında abicim 3-4 günde bi ilişkiye giriyorum yalnız değilim pek..

• petrol kuyusunamı düştünüz naptınız

• fazla mastürbasyon yapma isteğinin bir sebebi de erkek kişide seks yapma arzusunun artık bastırılamayacak raddeye gelmiş olmasıdır. bir biçimde, eğer varsa böyle bir açlığın, gidermelisin.

• yani birleşme süresini uzattıkça uzatmayı kastediyorum.

• boşalmayı sürekli geciktirmek benim açımdan makul bir yöntem değil zaten.

• aşağıdada yazdım ortalama 40 dakikada boşalıyorum çoğu zaman sıkılıyor... :S

• Öncekileri Göster
  • evet oluyor cenabet gezmekten :D

• aynen aga sen sıkma kendini senden sapıkları da var

• vay arkadaş benden beterleri var ben yine sıkıyorum kendimi.

• ben dayanamıyorum lan hergün 3 kere

• Öncekileri Göster
  • Daha neler gelecek başına; millet sertleşebilmek için neler yapıyo dert etme keyfine bak ;) esas sertleşemezsen sorun var demektir. Kadınlarla beraberkende sertlik kaybolmuyorsa aranan adamsın :P

• ehehhe :D

• Daha maçın başında 42. dkda yoruldum derse sevgili değiştirmek zorunda kalabilirsin ;) :D

• Tam onu diyecektim :D 42 Dakikada boşaldım sevgilim "artık yeter yoruldum" dedi :D
      Millet erken boşalma sorunu yaşar bizde geç -.-

• genellikle cinsel uyaranın olması gerekir. internette sık kullandıklarınızdan kaynaklanabilir. ama sorun olacağını düşünmüyorum

• Nasıl yani internette sık kullandıkarım ?

Yükleniyor...