Şimdiye kadar mastırbasyon yaparken ailenizden birine yakalandınız mı?

Şimdiye kadar mastırbasyon yaparken ailenizden birine yakalandınız mı?Eğer yakalandıysanız o anda neler hissettiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• masturbasyon değilde bi kere okulda catıda laptopla çatıda bı ayar yapıyoduk lisede arkadslarla haberlesme mezunuyum hoca siz yapın ayarı gelıcem dedı sonra bırden bıre tabı kanlları ararken hotbirds kanalı cıktı pata kute sonra tam o sırada hocada yanımızdaydı ulan yerın dıbıne gırdık hoca güldü güldü gençlik kanalı cıktyı yav dedi bız koptuk orda ama bırazda utandık anasını satim hoca manyaktı ama ' GENÇLİK KANALI ' :d:dd:

• :):):)+1

Kızlar Ne Diyor 4

• teyzemlerde kalıyordum gece yatakda mast yaparken teyzemin kızına yakalandım benden bir yas büyüktü cok utanmıştım beni teselli etmeye filan calıştı baktı uanganclığım gecmedi moral olsun diye oda yapmaya basladı

• gurup mastırbasyon mu yaptınız wow

• "moral olsun diye oda yapmaya basladı" dfgsfgdsdfg hahaha zdfgsfdghf

• oha

• Öncekileri Göster
  • başıma gelecek en kötü durum bu olur ya

• erkek çıksa :D

• utanırım

• neden ki

• Yakalanmadım neyse ki.

• anneme yakalandım ama biyerim açık değildi allahdan sdece elim onun üstündeydi :D utandım yerin dibine girdim ne hissedecem ergenlik işde .d

• ee sonra :D

• :):):) pek bi etkilememiş seni anlaşılan o durum

• 2 sene oluo altı üstü :D:D:D:D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• yakalanmadım

• yakalanmadım. ama ormanda yaparken arkadaşıma yakalandım.

• utanc verici , yerin dibine girmistim !

• masturbasyon yaparken degılde . 1 defa kuzenmle yatakta anneme yakalandım birde gecen gun 3 yıllık kız arkadasım bana oral yaparken erkek kardesıme :D

• adam gibi banyoda yapıp hemen duşunu alırsan yakalanmazsın.

• İÇİme Doğru Sıçmanın ne olduğunu yaşadım :) :) :) samimiyim :) :)

• şeyim kaşınıyo demiştim...

• ben de kuzenle video izliyorduk ben dedim kapat enişte gelirse kötü olur dinlemedi yakalandık iyi bir küfretti kızlar dışarda siz içerde milletin yapmasına bakıyorsunuz dedi utandım

• sevgilim yakaladı masturbasyon yaparken. çok kötü oldu

• normalde ilk posta 7-8 dakika sürüyo. boşaldıktan hemen sonra devam ettiğim zaman ereksiyonum çabuk kaybolmadığı için bu şekilde 30- 35 dakika bi çok pozisyonda girip çıka biliyorum. bunu yapayım dedim ama bizim hatun erken gelince fantazim güme gitti. :)

• eceline susamış valla

• o duruma nasıl düştün be ağa :)

• yok yakalanmadım hiç aman allah kkorusun yakalanmayayım da=)

Yükleniyor...