Kız öpüşmeyle boşalabilir mi?

Kızlar ateşli bir öpüşme ve kızın vücudunda gezdirerek (mahrem yerler dışında) boşalabilir mi?

Boşalma öncesi boşalma sırasında ve sonrasında ne gibi görünür, fiziksel değişmeler olur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Salt dudağı öperek orgazm olunmaz gibi.

Ama orgazm için sadece cinsel organların uyarılması veya birlelme gerekli değildir.

Tantrik öğretilere göre vucüt ve ruh bir bütündür. Vücudun her noktası ruhu uyarır, kendine kas bir biçimde. Cinsel organlar ve göğüsler dışında kalan ikincil zevk bölgelerinin uyarılması ile özellikle kadınlarda orgazm gerçekleşebilir. Çünkü kadın, ruhunu daha güçlü kullanabilmektedir ve doğru noktaları uyararak onu doruğa çıkarabilirsin. Bilinen en temel en basit nokta boyundur.

Boyun, kulak, kulak memesi, yanak, alın, ense, omuz, sır, bel, kalçalar, diz ve dizin arkası, ayak tabanı, parmaklar, kolların iç kısımları aklıma genel güçlü bölgeler. Fakat sevişmede vücut bir bütündür, diğer noktalarında uyarılması gerekir.

Kadınlar minimum fiziksel uyarı ile orgazm olabilecek ve bu hali devam ettirebilecek yapıdadırlar. Önemli olan onların ruhuna ulaşmandır. Sadece dudaklarını kullanarak kadınını doruğa çıkarabilirsin.

Yine de salt öpüşmeyle orgazma ulaştırabilmek için ikinizinde meditasyon yapmanız gerekir sanırım. Bunun yerine vücuda dudaklarınla mesaj yapmak, her noktayı gerektiği gibi öpmek yeterlidir.

Plato evresinde yani orgazm öncesi yüksek uyarılma evresinde nefes sıklaşır, kalp hızı iyice artar, kadının orgama yaklaştığını derin nefes alışı ve belinin hareketlerinden anlarsın. Onun nefes ritminyle senktorize olman gerekir. Nefes nitekim burada çok önemli bir faktör. Göğüs uçları sertleşir, vulva daha çok ıslanır, kanla dolar; vücut dokunuşlara daha hassaslaşır. Orgazm anında kasılmala gerçekleşir, kalp hızı tavan yapar. orgazmın gücüne göre tüm vucut baştan sonra kasılabilir, nefes kesikleşir. Bu evrede aşırı hassasiyet olabilir, dokunuşlarının sertliğine ve yerine dikkat etmelisin. Orgazm sonrası sen biranda sönerken kadın tekrar plato evresine döner ve devam edebilir, heşeyi baştan yaşayabilir yada uyarıma göre orgazm evresinde çok uzun süre geçirebilir. Aynı sendeki gibi bir rahatlama duygusu vücudu kaplar, hormonal bir olaydır sonuçta.

Ama yiyişme tabir edilen durumda öpüşme ve okşama ile orgazm olmak iki cins içinde zor, çünkü ortam gereği bir gerginlik var. Ruhlara ulaşamazsınız ve orgazm uzaktır kadın için; fakat tahrik olunur bu da zaten orgazm döngüsünün ilk evresidir..

• bende işin felsefesini okuyorum . Zaten kadın veruh kelimelerinin bir arada olduğuu biliyordum, şimdi ona ulaşmak için 4000 yıllık bir hazineden yardım almak istiyorum. Denemedim ama olay ilginç ve işe yarayacağı kesin, adamlar yapmış yani :)

• Cevabın harika.. ilk kez tantradan bahseden bir adam görüyorum burda... Şu sıralar meditasyon ve tantra teknikleriyle haşır neşirim:) bununla ilgili küçük bir denemem oldu hatta.. yani öğrenme amaçlıydı sadece..pratik sayılmaz.. ama güzeldi, garipti.. dinlemek istersen özelden anlatabilirim. Sevgiler..

Kızlar Ne Diyor 7

• çok şiddetli ve tutkulu bi öpüşmeyle, özellikle de ilk öpüşmeyse, boşalabilir.

• hmm ilk öpüşme demek

• Sadece öpüşerek degilde erkegin ateşlice ona dokunmasıyla olur

• Öpenin öpüş derecesine bağlıdır.. Çok yüksek dereceli şekilde ateşli ve uzun bir öpüşme sonucu olabilir.. Aynı zamanda kızın da çok arzulu olması şartıyla.. :)

• bir kere başıma geldi utançtan kıpkırmızı oldum

• hmm ne romantik ya:

• hayır sınav haftası olduğu için birlikte olduğumuzda sadece ders çalışıyorduk sınavlar bittiği gün birden oldu özlediğim için de çok fazla etkilendim normalde ilişki sırasında olmazdı o kadar

• niye utandın yani sonucunun böyle olma ihtimali büyüktü. batan kabul etmiş olmuyormusun ztnn

• Öncekileri Göster
  • boşalır

• ilginç ama olabilir..

• bence olabilir. ama denenmis midir bilmiyorum.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir defasında sevgilim kulaklarıma dudağımı bırakıp kulağıma yapışmıştı sevişirken,ordan boynuma derken benim içimde şimşekler çakmıştı :) Kızlar öpülecek yerleri biliyorlar

• Benim merak ettiğim ise, filmlerde görüldüğü gibi ciddi kavgalarda erkek kadını dudaklarından öpmeye başladığında kadınlar yumuşar mı? Bir de bunu sorun bakalım.

• Olabiliyor bazen. Kavga anındaki ateş, sevişmeye sıçrıyor.

• @gerçekkılavuz: Ben de direncin fazla olacağı kanaatindeyim aslında. Ne bileyim işte filmlerde bazen tecavüz başlangıçında bile kavga ederlerken bir süre sonra işler değişiyor ya o durumu kasdettim muhabbet olsun, konu açılsın diye :))

• Ciddi kavga derken ne kastediyorsun.. Zorla yapılan bir şey mi, yani tecavüz gibi.?

Eğer öyleyse bırak gevşemeyi, aksine daha da dirençle karşılaşırlar..

• Öncekileri Göster
  • Test edilip onaylandı evet boşalabilir.

Yüzüne bak, ve nefesini kontrol et hızlı hızlı nefes alıyodur.

• sabaha kadar öp boşalmaz .

• 13 yaşında başlamışsınız hocam siz bile boşalmaz diyorsanız :D

• 16 yıldır öpüşüyorum bana denk gelmedi yada benim dudaklar arıza

• bildiğim kadarıyla erkekler temas olmadan zor boşalır (sağ el filan:D)

kızlar ise temas olmadan bile boşlabiliyorlarmışşş

• sadece dusunerek bile bosalan kiz var opuserek haydi haydi bosalir ama hepsi degil tabii

Yükleniyor...