Kız öpüşmeyle boşalabilir mi?

Kızlar ateşli bir öpüşme ve kızın vücudunda gezdirerek (mahrem yerler dışında) boşalabilir mi?

Boşalma öncesi boşalma sırasında ve sonrasında ne gibi görünür, fiziksel değişmeler olur?


0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

 • Salt dudağı öperek orgazm olunmaz gibi.

  Ama orgazm için sadece cinsel organların uyarılması veya birlelme gerekli değildir.

  Tantrik öğretilere göre vucüt ve ruh bir bütündür. Vücudun her noktası ruhu uyarır, kendine kas bir biçimde. Cinsel organlar ve göğüsler dışında kalan ikincil zevk bölgelerinin uyarılması ile özellikle kadınlarda orgazm gerçekleşebilir. Çünkü kadın, ruhunu daha güçlü kullanabilmektedir ve doğru noktaları uyararak onu doruğa çıkarabilirsin. Bilinen en temel en basit nokta boyundur.

  Boyun, kulak, kulak memesi, yanak, alın, ense, omuz, sır, bel, kalçalar, diz ve dizin arkası, ayak tabanı, parmaklar, kolların iç kısımları aklıma genel güçlü bölgeler. Fakat sevişmede vücut bir bütündür, diğer noktalarında uyarılması gerekir.

  Kadınlar minimum fiziksel uyarı ile orgazm olabilecek ve bu hali devam ettirebilecek yapıdadırlar. Önemli olan onların ruhuna ulaşmandır. Sadece dudaklarını kullanarak kadınını doruğa çıkarabilirsin.

  Yine de salt öpüşmeyle orgazma ulaştırabilmek için ikinizinde meditasyon yapmanız gerekir sanırım. Bunun yerine vücuda dudaklarınla mesaj yapmak, her noktayı gerektiği gibi öpmek yeterlidir.

  Plato evresinde yani orgazm öncesi yüksek uyarılma evresinde nefes sıklaşır, kalp hızı iyice artar, kadının orgama yaklaştığını derin nefes alışı ve belinin hareketlerinden anlarsın. Onun nefes ritminyle senktorize olman gerekir. Nefes nitekim burada çok önemli bir faktör. Göğüs uçları sertleşir, vulva daha çok ıslanır, kanla dolar; vücut dokunuşlara daha hassaslaşır. Orgazm anında kasılmala gerçekleşir, kalp hızı tavan yapar. orgazmın gücüne göre tüm vucut baştan sonra kasılabilir, nefes kesikleşir. Bu evrede aşırı hassasiyet olabilir, dokunuşlarının sertliğine ve yerine dikkat etmelisin. Orgazm sonrası sen biranda sönerken kadın tekrar plato evresine döner ve devam edebilir, heşeyi baştan yaşayabilir yada uyarıma göre orgazm evresinde çok uzun süre geçirebilir. Aynı sendeki gibi bir rahatlama duygusu vücudu kaplar, hormonal bir olaydır sonuçta.

  Ama yiyişme tabir edilen durumda öpüşme ve okşama ile orgazm olmak iki cins içinde zor, çünkü ortam gereği bir gerginlik var. Ruhlara ulaşamazsınız ve orgazm uzaktır kadın için; fakat tahrik olunur bu da zaten orgazm döngüsünün ilk evresidir..

  2|1
  • Şikayet

   Cevabın harika.. ilk kez tantradan bahseden bir adam görüyorum burda... Şu sıralar meditasyon ve tantra teknikleriyle haşır neşirim:) bununla ilgili küçük bir denemem oldu hatta.. yani öğrenme amaçlıydı sadece..pratik sayılmaz.. ama güzeldi, garipti.. dinlemek istersen özelden anlatabilirim. Sevgiler..

  • Şikayet

   bende işin felsefesini okuyorum . Zaten kadın veruh kelimelerinin bir arada olduğuu biliyordum, şimdi ona ulaşmak için 4000 yıllık bir hazineden yardım almak istiyorum. Denemedim ama olay ilginç ve işe yarayacağı kesin, adamlar yapmış yani :)