İstediğiniz hayalinizdeki penis nasıl olmalı ?

bu soru yalnızca kızlara. Siz nasıl bir penis arzularsınız ? Boyutu ne kadar olmalı ? En az kaç en fazla kaç cm boyutunda idealiniz vardır ? Samimice cevaplayın lütfen kavga etmeden bağırmadan :)

Güncellemeler:
neyse gençler dağılın penislerinizin de vajinalarınızın da canı cehenneme :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 8

• Penisin nasıl olduğu önemli değilde penisin nasıl birinde olduğu önemli

• süpersin

• süpersin bazıları gibi 20 üzeri deyip kadınlığı küçültmediniz

• önce boyu şekli nasıl olmalı diye hayal edicem sonra da wvlenirken erkekleri teste tabi tutucam şeyleri hayal ettiğim gibi mi diye sonra evlencem zaten ben.o yüzden yatıp kalkıp hayalimde bi penis oluşturmaya çalışıyom...bi bırakın gidin allahınızı severseniz iyice saçmalıyosunuz ya!

• evlendiğinizde eşinizin penisi küçük olursa görürsün sonra hiç birşey anlamıyorum diye boşanırsın. Demek istediğim bir ideal oran istediğiniz nedir acaba

• he yani önceden test etmek mi gerek?saçmalamayın ya!

• test edin demedim ki ben yanlış anladınız. Sonuçta bu bir zevk meselesidir sizin zevkiniz olmasını istediğiniz medir acaba diyorum ben. Mesela diyebilirsin büyük olması hoşuma gider ama eşim sonuçta büyük değil ama sorun yapmam gibi..

• 20 cm yeterli,ayrıca sertte olmalı ,yoksa bir işe yaramaz

• Ona göre mi es tercihi sevgili tercihi ya da yatacak adam tercihi yapacak insanlar?Ergen soruları sormayın bı zahmet.O sapık tutkularınızı da su site üzerinden değerlendirmelerden vazgeçin...

• 25 cm esmer damarli kalın pembe uclu

• :D insanda varmışmı okadar

• Öncekileri Göster
    • bırakın bu casanova ayaklarını ahaha:) 25 asagısı kesmez hıcbı kızı :D

• biz her türlü kadını memnun ederiz ya penisimizle ya da kolumuzla beklentisi neyse o oranı karşılarız :)

• 14 15 cm olması yeterli olur.

• 13 olunca olmuyomu peki

• Valla tebrik ederim ya millet 20 lerde geziyo Türkiye ortalaması zaten 14 çok arıyorlar heralde 20 yi :D

• 20 cok buyuk olur

• işi gücü bıraktım yatıorum kalkıyorum her gün nette penis fotolarına bakıyorum p*rnoda kadının aldığı zevki görünce elimde cetvel videoyu durdurup ölçüyorum hesap kitap öyle böyle değil 17 yıllık öğrenciliğimde bu kadar matematikle geometriyle iç içe olmadım hatta o kadar ki fiziksel hacmini kütlesini hesaplar oldum ve bir sonuca bağladım olayı ; çükünüz kopsun emi tek derdiniz o. o da olmasa dertsiz tasasız insanlar olacaksınız fena mı?. sorunsuz halk sorunsuz ülke !

• 20- 30 arası odun gibi kalın olsunnnnnnnn

• eşek şeyini sormadı :D

• Öncekileri Göster
    • öyle insan var mi ya dalga geçiyorsun di mi :)

• odun gibi ahasdasd :D hayal gücü kuvvetli :D:D:D

Erkekler Ne Diyor 6

• önemli olan boyutu degil işlevi diyen kız var mı acaba ahahahha :D

• 21 cm kalın damarlı hemende kemikleşir bu yerterli başka bişey istemem valla

• GEnelde kızlar 15 olsun ustu kalsın der :)

• Benim anlamadığım, sanki penis şeklini ve boyutunuzu mu değiştireceksiniz bu yorumlara göre.Ya da şöyle olursa yeterli mi sorularına gelecek cevaba göre ameliyat mı olacaksınız?Yoo ! Bunların hiç birini yapmayacaksınız.O zaman neden bu sorular ki?

• Bir erkek olarak bu erkeklerin pens boyu takıntılarını sürekli dillendirmelerini anlamış değilim. Yakında kestirip bağış yapıcam

• büyük penisli olmak iyidir

Yükleniyor...