• Sor
  • Bence

30 cm boyunda bir penis vajinaya tamamen girer mi ?

30 cm boyunda bir penis vajinaya tamamen girermi ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 7

• Ağzından çıkar heralde artık

• girmeye girerde rahme kadar gider ama o kadarınıda ne gerek var diyelimki öyle bi penis var hepsini sokmak zorundamı bu kadar vicdansızmı sahibi

• hapsi girerse acıtır heralde

• Öncekileri Göster
    • diyelmki o kadar var penisiniz yolda birinii gördünüz tahrik oldunuz sertleşmeye başladı ne olacak pantolonada sıgmaz acı vermezmi

• yigitın malı ortadadır

• oha o kadar büyük şey mi olur

• bence de olmaz:9

• Hiç Zenci p*rnosu izlemedin ellaaam :D 1.5m olada varr.

• satndart olarak kadının vajinası 8 cm kadar rahat alıyor,11,12 zorluyor,15 acı çektirirken ne işi var eşşeğin şeyini kendine sokmaya

• :)

• Öncekileri Göster
    • gerçekten işlevi önemli kolum kadar olmuş beni tatmin etmedikten sonra ne işe yarar

• madem 6 cm alıyo vajina.neden kadınlar o kadar büyük penis peşindeler?

• Fazla p*rno seyrediyorsunuz heralde...! Napıcan 30 cm.in girip girmeyeceğini, o kadarını alabilecek bayan varsa helal olsun derim, bayağı bir uğraşması gerekeceğini düşünüyorum. O da nasıl olursa artık...

• 30 cm penisin hayaliye yanıp tutuşuyorsun herhalde.Seninki kaç cmcik..

• yok ne hayal edicem benimki kizlar için yeterde artar bile

• o zaman dert etme sen elaleminkini

Erkekler Ne Diyor 20

• kadının boyu önemliii bence kime girdiğine bağlı değişir :)

• ne alaksı var kadının boyuyla

• Öncekileri Göster
    • benim bi arkım boyu 1 75 ve çok aşırı dar. nasıl oluyoo_?

• aşırı dar diye bişey yok pinzoe her kadın doğum yapacak bir vajinaya sahiptir belki ağrıyı daha fazla hissediyodur mesela 1.75 boyunda sevişirken çığlık atan kadın çok fakat 1.55 boyunda sevişirken hiç ses çıkarmayan kadın da çokk bu acıyı algılamayla alakalı bişey...

• penis rahim girişine dayandıktan sonra daha ileri gitmiyor.

• Ya naptın ya 30 cm ve 30 u geçen çok az vardır herhalde belkide şuan dünyada hiç yok :D 17-18 i zor alıyolar zaten ne 30 u :D

• ohhhaa o kadar uzun 30 cm penis varmıdırki 10 cm neyinize yetmiyo

• farzetki var ve olabilr zencilerinkini gormüyonmu

• girmez :D

• x per ikinci yanıtında doğruyu söylemiş vajina girişi zevk alan bölge 8 cm dir sonrası göz doyurmak tan başka bişey değil aslında ama ideali 15/16 dır fakat ilişki esnasında aşırı derecede ıslanma kayganlaştırdığı için kalın olan penis daha bi cazip geliyo bayanlara onuda başta almaktan korkuyor hatta zorlanıyor ön sevişmeyi uzun tutup iyice ıslanmasını sağlamak erkeğe düşüyor tabi yoksa birdaha kinde korkuyolar buda beni uğraştırıyor biraz ama sonrası cok güzel oluyoo:) bu acıklamalı cevaptı net cevap EVET GİRER

• o kadar olmaz mı ya zaten kız görse kaçar benimki 15 cm genelevdekine sert girdim diye bağırdı eşek gibi yapma diye

• Uşak Zenciye bağladı :D

• Canlı canlı vajinaya kol sokuldugunu gördüm. Yine aynı şekilde oradan bir çocukta çıkabiliyorsa.. Bence biraz ağrılıda olsa girer. Çünkü vajina yapısı tamamen esnek.

• tamamı girmez, rahim girişine kadar dayanır.

• öyle bi mekanizma mevcut değil

• Girer ama her kadına değil uzun boylu bir kız olmalı

• cok film izliyorsun :D

• sanmıyorum, eşşeklik edip denemek bile ciddi hasarlara neden olur.

• nereye gidiyor bu kadar penis anlamadım bağırsaklara gitmesi gerekirken

• benim bildiğim 20 rahat giriyor

• bendeki 22 cm ama sorun olmuyor..abartmayın bence

• Arka arkaya 3 tane dizersin onunla ortak ! :D

• hayal gücün çok genişmiş

• Hayatında kesin zenci p*rnosu izlemişindir. Onların ki tamamen vajinaya giriyor mu gözlemle bakalım.

Yükleniyor...