Acı çekerek ya da çektirerek nasıl seks yapabiliriz

ben bakireyim nişanlımla yüzeysel birşeyler yapıyoruz ama ben kendimde bana sert kullanılmasından hoşlandığımı anladım çok hoşuma gidiyor sadece acı çekmek değil acı çektirmekte hoşuma gidiyor nasıl farklı fantaziler yaşayabiliriz benim gibi sert sevişmeyi seven varmı aranızda

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 21

• seni kelepçeyle yatağa bağlasın,gözlerini kapatsıngögüs uçlarına mum damlatsınsex shoptan aldığı kırbaçla sırtına güzelce vursun,ağzına top ip taksın bağırama,...

• sadomazo olayı bdsm videoları faydalı olabilir bendensin bu arada :)

• Bence Anal seks yapmayı dene..Hem acılı hem zevkli olacaktır.. mm =)

• ona tahrik edici sözler söyle...mesela ben gecen gün partnerimi duvarla bütünleştirdim desem yeri vardır :)

• duvara yapıştırdın yani oda güzel bende saçını çekip boynunu ısırıyorum bazende suratına tokatı basıyorum ::))

• Öncekileri Göster
    • evet :))

• yeteri kadar var gücü merak etme..ayrıca o anda ona biraz hakaret ederim cok hosuna gidiyor..hatta o şekilde yanagını morartcak dereceye getirmiştim... :D

• Sert sevişmeyi seviyorumda herzaman sert seven kadını bulamıyorum senin gibi şans işte :)

• sertlik benim de hoşuma gidiyo ısırmasını tokatlamasını saçımı yolmasını istiyorum ben istemiyormuşum o bana zorla yapıyor muş gibi olsun istiyorum ama söyleyemedim fantezilerimi

• kesinlikle hız lı olcaksınnnn

• Uzmanlaşmadan kendini kaptırmaman gereken bir teknik var, Tayvanlı bir arkadaşım öğretti eğer merak ediyorsan mesaj at anlatayım elimden geldiğince, okuduğunu anlamayan bir sürü insan varken ulu orta anlatmayı doğru bulmadım

• fisting, tek geçerim senin sorununa

• kırbaç en uygunu

• acı ve seks yani zevk bence yanyana gelemeyecek iki şey. ama tabii bu ikisini bağdaştıran kişilere herhangi bir sözüm yok. saygım var. mevzuya gelelim. ısırmayı dene, kamçı vb. bişe kullan, yatağa bağla, tokat at...

• tokat atıyorum ısırıyorum ama kamçı hoş değil bence ilgimi çekmiyor

• artık tercih senin.

• nişanlının üstüne cık jokey gibi kırbaçla oda seni kırbaçlasın

• Bu isteğinin sebebi bilinçli bir tercih değil psikolojik bir rahatsızlık bunun farkında olmalısın öncelikle. Psikoloğa gitmelisin. Birilerinin sado-mazoşizmin bir ruh hastalığı olduğunu öğretmesi lazım bu gençlere.Yazık oluyor.

• hard candır.

• saçını çeksin azına boşalsın tükürsün

• Kalçana tokat atmasını isteyebilirsin.Bir yerden başlamak istersen tabi.

• tokat olayı saçma geliyor yüzüme atsa daha iyi

• Hmmm ben el kaldıramıyorum bayanlara hani ilişki esnasında da yapamam o yüzden empati kuramadım. :)

• Secretary diye bir film var onu izle

• tırnaklarını sırtına geçir dudaklarını ısır tokat at çenesni sıkarak öp

• söylediğini yapıyorum dudaklarını ısırıyorum yanaklarını ısırıyorum öpüyorum arasıra tokatta atıyorum ::))

• çavuşu tokatla, o da seni tokatlasın. kalçana tokat, hafif suratına tokat olabilir. yada gitceniz bir erotic shop a orda istediginiz fantezi ürününü bulursunuz. 3 lü de deneyebilirsiniz, bir tane striptirzci kız bulun verin eline kırbacı, ooo sonra al coskuyu :)

• Bacaklarını iyice birleştir erkeğin penisini vajinanın üst tarafına sürterek göbeğine kadar sertçe bastırararak sürtünsün bunu hızlı ve sert yapınca çok zevk alacaksınız

• Tırnaklarını sırtına geçir; hoşuna gider.

Kızlar Ne Diyor 4

• yatağa bağlayıp bıçakla vücuduna kesikler at oda senin göğüs uçlarını ısırarak kopartsın coşmuşsun valla evlilik zamanın gelmiş canım

• bence direk marques de sade dan girin olaya o zaman anlarsın sado mazo sevip sevmediğini.

• o nedir peki

• sodomun yüzyirmi gününü al uygulaya uygulaya okuyun.

• ve izle salo ya da sodom un 120 günü.

• Kafasını kopar

• sevgilimin penisine geç boşalsın diye geciktirici sprey sıkıyorum oda boşalmak için daha sert girip çıkıyor bu sertlik bna büyük zevk yaşatıyor

• iyi cevap

• iyi fikir aslında ama ben bakireyim sadece sevişmekle yetinebiliyoruz ancak

• penisi içine almadan hiç bir şey sana zevk vermez ya bir an önce evlen yada bekaretten vazgeç

Yükleniyor...