• Sor
  • Bence

Parklar da sevişenler öpüşenler hakkında düşünceleriniz neler?

sevişen sevişene öpüşen öpüşene yalnız bir erkek görünce canı da ister ama yok ki yapsın. ne düşünüyorsunuz parklar da sevişenler hakkın da. bugün yatmışlar ağacın dibinie yüz yüze..

Güncellemeler:
hiç siz de parkta seviştiniz mi? ya da istermiydiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• birgün arkadaşlarla çaybahçesinde oturuyorken. biraz ilerde çalışıkların arasında bi çift gördük. ve çok rahatlardı. resmen boşalana kadar beraber oldular. tüm çaybahçeside onları izliyordu:)))bana çok garip geldi. onların o rahatlığı ve oturup onları izleyen insanların gülüşmesi. toplum olarak değer yargılarımızı yitiriyoruz. değil bence modernleşme çatısı altında birçok değerimizi yitirdik bile.

• cevabın için yüreğine sağlık...

Kızlar Ne Diyor 18

• Allah utanma duygusu vermemiş..

• park degilde ona alistik bide sinifta hoca gelene kadar yiyisenler var onlarda tiksinmeye basladim :/

• lise de mi yiyişiyorlar mı

• ben cevap vereyim, bizim lisede vardı mesela. tenefüslerde ağızları boş durmazlardı.

• bana çok komik geliyor birbirini seven iki insan başkasının göreceği yerde elleşmez :) he sevgi yok amaç eğlenceyse normal :)

• Geldi bahar ayları , gevşedi gönül yayları diyorum..

• hadi öyle böyle görüyoruz ne b.k yediğini ama yanımızda çoçuk olunca açıklama çok zor oluyor,evet yapılan şey ayıp ve ayıp yatakta olur uluorta yerde değil

• ne yapıyo bunlar derse ne diyorsun çocuğa

• Öncekileri Göster
    • eşin var mutlusun ama ben yalnızım ve görünce tahrik oluyorum yani doluyum

• süğersin:)

• Hahahha bunların havaalanı versiyonları da var, geçende uçak beklerken milletin ortasında kendilerinden geçmiş bir şekilde yiyişiyorlardı. Uçağa binince napmışlardır bilemiyorum :D

• uluorta yerde olmamalı

• bir şey düşünmüyorum :)

• sen de mi yaptın yoksa:)

• ahlak terbıye utanma kalmamış millette...

• Onu yapıyorsa eğer,arkasından gelecek her türlü yoruma serbest bırakıyorlardır. Toplumda ahlak denen birşey var,cinsellik insana özgü birşeydir özellikle gösteriş yapar gibi ulu orta keyfiyen davranmak çevredeki insanlara terbiyesizliktir bence. kesinlikle karşıyım.

• Dışarıda sevgilinle el ele yürümek ya da birilerinin görüş alanında olmadan öpüşmek, bunlar gayet olağan şeyler benim için fakat milletin gözüne sokarmış gibi ve hiç de hoş olmayan şekillerde yakınlaşmalara çok karşıyım. Birbirlerini seviyor olabilirler ama bu toplum içinde , küçük çocuklar gibi bu yapılanları kötü örnek olarak algılayabilecek zihinler de varken bu tip şeyler cahil insanların, sapkın zihniyetlerin yaptığı eylemler bence..

• Birbirlerine değer verseler ulu orta yerlerde elleşip oynaşmazlar. Öyle kızlar bana çok basit geliyor.

• bi erkek bi kıza deger verse zaten park gibi bi ortamda öpmez .. ki bunu anlamayacak kadar salak olan kızlar var işte ben sadece gördugumde onlara acıyorum :)

• bende öyle dedim saçma bir yorum dedi erkeğin biri :) hiç gerçek anlamda birini sevmemiş abazan erkekler yapıyor işte öyle şeyleri :)

• Öncekileri Göster
    • ne alaka yahu? öpmenin de uygun yeri mi var? nerede öpecek çocuk? kendi evine mi getirsin, onu mu tercih edersin?

• öpmek ıcın getriyosa elbette onuda yapmasın. tabi ki uygn yeri var edep ve edep anlatabılıyomuym

• öyle masumca saniyelik bir öpücüğün zararı olmaz da dediğin gibi sevişme boyutunndaysa ve bunu parkta bahçede yapıyorlarsa hoş değil...

• katılıyorum

• masumca hı masumu mu var o işin fren tutmak çok zor

• Kumralboy, acikcasi umrumda bile degiller. Kfami cevirim bakmam bile. Ayrica disarda opusme olayi benim adama cok ters hic sevmez ulu orta yasayanlari...

• Ben dışarda dudak dudağa gelmekten bile kaçınırım. O tarz şeylerin özel olduğunu ve sadece iki kişi arasında yaşanması gerektiğini düşünüyorum. Ne o öyle sanki film çekiliyor gibi milletin ortasında herşeyi yapıyorlar ve insanlar da seyrediyor. Benim yapıma uygun değil. Öpüşmek, sevişmek özeldir. Malesef zaman geçtikçe bazı değerlerimizi kaybediyoruz..

• Bızım apartmanda yapıyolardı. okuldan gelmıştım. apartmanın merdıvenlerı dışarda. hanı oluyo ya merdıven ckıyosun snra sokak kapısını açıosun öyle.baktım kız merdıvenlere uzanmş erkek uzerınde şey yapıyo. benı gorduler bekledıler ben cktım yukarı. pencereden baktım yıne uzanmşlar .s

• yapıyorlarmıydı

• Öncekileri Göster
    • salak nasıl açktan yapsnlar :D

• bizler bakmaya utanıyoruz o an ar damarımız çatlamış durumda olmuyor ama bakarsak da aslında onlar bir şey diyemezler.

Erkekler Ne Diyor 7

• Cık cık cık çok ayıp ediyolar

• yapmadım.yapandan bana ne.

• bırak kim ne yaşarsa yaşasın . herkes kendinden sorumlu demekki garip kızı götürecek yeri yokki parkta yapıyo yapacağını

• kimse parkta ya da görünür yerde seks yapmaz. ama ufak tefek oynaşmalar veya öpüşmeler olabilir. ona da müsamaha ile bakmak lazım. polat alemdar gibi dolaşan eli tespihli beyaz çoraplı maganda tipler görmektense, mutlu sevgililer görmeyi tercih ederim.

• ben sürekli görüyorum otobüsde de ggörüyorum. öğreciler de var gördüklerim arasında. ben genel de dışarıdayken bu iş için sakin ortamları seçiyorum ama genede kameralara yakalanıyorum.

• değersiz bir ilişkileri vardır ciddiyetini olmayan sevgi yoktur yoksa seven adam kıskanır başkasının fantezisine partnerini sokmaz

• dalasım geliyor kardeşim olan var olmayan var biz napalım :P

Yükleniyor...