Erkekler ciddi olduğu kızla sevişir mi?

erkek cıddı oldugu kıza nasıl yaklasır sevısmek ıstermı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkek psikolojisi kadininkinden farksiz, erkekden erkege fark var mesela abazan kismi her halti yer, sonra e degmemis ona sevgikliyken vermemis kiz ister, daha entellektuel kisim sevismeden olmaz der... Yani sen sevgilini hangi grupta goruyorsan oyle dusun

• En iyi cevap bu olmalıymış yav soran :)

• Öncekileri Göster
    • :)) sagol ne diyim :) izindeyim o zaman, subliminal etkilerinin devami diyorum :))

• öptüm elinden senin bu kadar doğru olur

Erkekler Ne Diyor 30

• sevişir

• ben sevişmem

• Ciddi düşünmek diyince daha çocuk yaştakileri katmayın buna 17 yaşına kadar olanlar ciddi nedir bilmez zevk için sevişirler ama 18 üstü için bişey denemez değişir :)

• sevişmek bir ciddiyetsizlik değildir. Elbette sevişebilir.

• bir müddet sonra sevişir çünkü ciddi düşünüorsa arzuluyordurda

• bir soruda ben sorayım sana ...cinsellikte kızlar erkeklerden en çok nasıl davranılmasını ister ve nelerden daha çok hoşlanır? mesela bazı kızlar gögüslerinin fazla öpülmesinden hoşlanmazlar bazılarıda vajınasının parmaklarla dokunulmasından hoşlanmazlar neden

• cok cırkın yaa parmakla solmalar falan.. goguslerımın fazla opulmesını sevmem .. ama boynumum opulmesını cok severım

• evet sevişir muhakkak ama onunla sevişirken daha narin ve hissiyatlı duygularla dokunur bedenine .her dokunuşu ayrı bir tat verir kendisine...çünkü o sevdiğidir...

• Sevişme de kelime mi, daha neler neler yaparlar

• Valla arkadaşım biz saatlerce sevişip defalarca ilişkiye giriyoruz bu tek taraflı da değil oda istiyor ve birbirimizi deliler gibi de seviyoruz kısa zamanda düğünümüz olacak burada bazılarıda filozof kesilip keh şöle olmaz kah böle olur diye ahkam kesiyor işte..

• ciddi olsam da olmasam da sevişirim ya da sevişmek isterim

• eh nabız yoklar.

• erkekler hep sevısır.. kesıp atalım mı önumuzekını..

• hangi konuda ciddi olduklarına baglı :)

• evlılıkse sevısmez dımı cınsellıkse evet :D

• tam anlamıyla öyle :D

• aslında benim icin öyle degil.
      ciddi düsünüyorum ama sevistigimiz oluyor, sadece icine girmiyorum hepsi bu..

• normal şartlar altında sevişmek istemez erkekler ciddi düşünüyorlarsa eğer :)

• uzun bir süre sonra

• Askın % 99 u sex tır kardesım ama adam olana.

• Sevmediğim biriyle neden olayım ki? İnsan tabi ki, sevdiğiyle olmak ister; ama ruhuna dokunarak, doyarak ruhen ve bedenen birlikte olmak ister. Abazan gibi değil, kuru seks gibi değil.

• "sev"işmek zaten sevgiden değil midir?

• sevişir ama yatmaz canım

• sevişir tabi öyle saçmalık mı var ben seveceğim afedersin ama başkası mı düdükleyecek halen orta çağdayız

• tabiki ister ne demek bu şimdi sevişmeden nasıl tatmin olsun ki bir bayan arkadaşı varken

• Ciddi ilişki derken sonunda Evlliğin olacağı ise , ben Ölüme Kadar sevişirim...

• mümkündür. hem seviyor, hem sadık kalmak istiyorsa bir yerde olmalıdır da.

• asla biz sevişmeyiz:)

• boyle konulların genellemesi yanlış olur bence

• aslında erkeği elinde tutmak için yapılması gereken birşey gözü başkasını görmez

• bence en mantıklısı erkeğin ciddi olduğu kızla sevişmesidir. dışarda tek gecelik ilişkiler yaşaması daha mı normal olur ?

• Kısmen

• sevişir tabbi bu ne len robotmuyuz ... siz kızlar olarak çok abartıyorsunuz bunu . ya arkadaş adam güven veriyorsa sevişeceksin yok güven vermiyorsa taa ... ben onun ne işin var yanında. böle korka korka bi iş yapılırmı takılmayın bu kadar yahu buna. off sıkıldım inanın bu adam sevişmek istiyor bu adam şunmu istiyor aklınız var fikriniz var kimden zarar geleceğini bilmiyormusunzu siz.

• sevgiline bağlı birazda

• hayır.evlenene kadar beklerim.veya ufak sevişmeler.

Kızlar Ne Diyor 11

• bunun ciddilikle alakası yok hormon meselesi:))

• işte buna katılıyorum

• Erkek sevişmek ister kiz istemez ciddi olmadıgını düşünür erkek bu eksikliği bir başkasıyla giderir kiz küser konu aldatilma meselesine doner :d happy end :))

• erkek her zaman erkek...yanii sevismek beraber olmak ister .. kadin dedigin yatakta atesli olmaliki erkek baglansin..

• Askin oldugu yerde sevismemek tuhaf kaçiyor olsada sinirlarini bilen biri bunu en iyi sekilde yasayabilir.

• hayır sevişmez evlense bile sevişmez.ciddi ciddi otururlar onunla.sevişmek kadar aşağılayıcı bişey var mı tanrı hepimizi korusun.

• Süpersin...

• Öncekileri Göster
    • Ciddi ciddi okudum hepsini.

• hahahaha :) ironiden anlamayan nesle aşina değilim. +++

• İster niye istemesin sevişmek aşk demektir.

• Ne eksiliyonuz yeaa adam sevmediği hatunla mı sevişsin yani? Ne tuhafsınız.

• Katılıyorum... bi erkek tam anlamıyla sevişmeyi sadece aşık olduğuyla ister... zaten sevişmek sev--mek fiilinden geliyor sevgi olmadan olmaz :) aksi sadece geliğ geçici bi hevestir ona sevişmek denmez...

• Tabiki sevişmez.. evlenincede sevişmez.. oturur püskevt yerler :D

• bazıları ihtiyaçtan bırakmaz erkek arkadaşıyla sevişir, bazılarıda bu anı saklar geleceğe saklar. olması gereken ile yapılan herzaman aynı olmuyor malesef..

• sanki sevdiği kızı biblo yapıp büfeye koyacak turşusunamı kuracak? elbette sevişecek, sadece her buluştuğunda derdi günü seks değildir ciddei değil sevmiyorsa herzaman derdi seksttir. farkı bu bence.sevende ... sevmeyende şey yapıyor :))) kaderimizde var :D

• Bi erkek bir kıza aşıksa zaten en çok onunla sevişmek ister;ama diğerleri gibi tek gecelik görmez onu.Evlendikten sonra sevişmek ister.Hatta evlenmeden sevişirlerse gözünden düşer.

• İlk cümlen okeyde son cümle ofsayt :D eğer bi erkek bi kıza aşıksa o kız onun gözünde dünyada bi tanedir eşsiz benzersizdir ... ve kendisinden başka hiç bişey onu o gözden düşüremez...

• Seven erkek sevdiği kızı çok farklı bir yere konumlandırır.Daha önce ne kadar ilişki yaşadıysa hepsinden farklıdır.Eğer sevişirlerse onun diğerlerinden ne farkı kalır ki?

• SEVİŞMEZİNANMA SEN SEVİŞİRİZ DİYENLERE

• ya ne yapar?

• Öncekileri Göster
    • :) Sadece gülüyorum ya eski kafalar işte!

• salla salla sen eski kafaları kaçınızın kızkardeşi bakire değil

Yükleniyor...