Kızlar seçim şansınız olsa büyük pen.s mi isterdiniz?

Yetti artık şu muhabbet ama merak ediyorum napıyım :) burger king gibi olsa büyük seçim gibi :) seçme imkanınız olsa büyük mü seçerdiniz küçük mü ? kaç cm isterdiniz ? gizli yazın lütfen ama aklınızdan geçenleri yazın

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Site at avcısı kaynıyormus saklayin erkekler atları

• Herkesin zenci sevgili varmış, vay arkadaş.

• V-pullar reklamı gerçek mi oldu ne beyaz zenciler geliyor:D

Kızlar Ne Diyor 8

• 25 cm kalın uzun esmer damarlı

• off dalga geçmeyin ya ciddi soruyorum :)

• Öncekileri Göster
    • bu zencilerde olabilir. ama bunu yazan ya erkek ya da kopyala yapıştır yapmış.

• sana ebayden zenci sipariş edelim bence.

• Şu erkeklerin boyutlarla ne alıp veremediği var ya. Bırakın kurcalamayın işte Allah öyle yaratmış öyle kabul edin.

• öyle deme erkek için çok önemli eğer sen laf edersen adamın şeyine vurabilir yani o derece önemli :)

• Aman başka derdiniz yoktu

• tamam başka dertlerde var ama pen.s küçük olunca dert büyük oluyor anladın :) ayrıca pen.s büyüklüğü erkeklikle bağdaştırılıyor bence biraz yanlış sonuçta Allah vergisi birşey ama benimki küçük olmasına rağmen ben bile erkeklikle bağdaştırıyorum

• boyla ılgılı ne sorunun vardı?

• Erkek arkadaşımın ki 19 cm kalın çok güzel zevk veriyor yani daha büyüğünü görmediğim için bşey diyemem :P

• iyi olanı bilmek için bir kac cesitle sevişmek gerekir bence ki cogu kız bakıre cogu penıs gormemıstır o yuzden cevap vermek zor

• bakire olup olmamaya gerek yokki.. bakire birisi de büyük isteyebilir

• bakire olunca penis görülmüyor mu? yada bakir bir erkek kadın cinsel organı görmüş olmaz mı? bence yanlış bir tez seninki.

• senın ki küçük değil mi a bi de ben seni tanıyorum

• nerden?

• Öncekileri Göster
    • afiş değil o ifşa

• Ne 8cmsi be :D cok komik cidden kaln ve 23cm değilse is gorme kardesim evlenmeden once acarm bakarm bn.

• yuh birde bakarmış herşey penismi penis için degil sevgin için evlen ...

• Bence 23cm ve kalin

• 24 olsa daha iyi olmaz mı ? ;= )

• o dediğini senegalde bile bulamazsın:)

Erkekler Ne Diyor 9

• 20 cm'nin üstünde yazanlar hiç penis görmemiştir muhtemelen. Büyük olanın tamamını almaları imkansız, dolayısıyla bir kısmı israf oluyor bu bir, sertleşmek için daha fazla kana ihtiyaç oluyor ve bu da tam ereksiyon sağlamada veya uzun süreli erekte kalmada sorun oluyor bu iki.15 cm. civarı idealdir.

• arkadasım kadınların toplam üreme organları herseyile 12-13 cm dir yani gerisi boş

• Şu sitede penis mevzuları bitmiyor yaaa bir türlü :) 23-25 ler havada uçuyor yine maşallah...

• arkadaş kimilerinki ufak niye kızları büyük penise yöneltiyorsun:)

• bazıları ufak olabilir. ama ufak olup ta kalin olanlar da var.

• o kadar kız arkadaşım oldu çoğusu seninki büyükmüş dedi 16 17 cm falan büyükse kızların geneli anlamıyor demek bu işten. sözün kısası kızların haberi yok. her erkeğin pipisine tek tek bakması gerek o da yetmez yatması lazım. boş konuşmalar bunlar

• 16-17 zaten büyük ne yaptın sen :)

• büyük değil. kök kısmından ölçmen lazım. türkiyede zaten ortalama 12 13 falandır. japonlardan büyük abd rusya gibi ülkelerden küçük pipilerimiz maalesef :)

• büyük be kardeşim 16-17 kökten ölçeceksin zaten

• görünüm güzelliği olarak büyük ve dümdüz severler benim bildiğim. ilişki için 8 cm olsun gerisi hiç farketmiyomuş. ben bile öğrendim soruları okuyarak

• 8 cm hamile bırakmak için yeterli zevk verececğini sanmıyorum

• büyük isterler...ama şanslarına ne çıkarsa :))

• umduğu değil bulduğunu yiyorlar

• =) aynen öle

• O sadece geyiktedir. Mesela kız arkadaşım keşke küçük olsaydı çok canımı yakıyor diyor. Çok yakın bir kız arkadaşım vardır oda farketmez ama normal olmasını isterim dedi.Bildiğim kadaryla vajinadaki ilk 5cm mi ne zevki verenmiş. 5 cme kadar giren herşey aynı zevki verirmiş. Tabi çocuk ihtimali 8cm olmadan yüksek olmuyormuş. Yani Tıpa göre 8 cm yeterli imiş

• hamile bırakmak için evet 8 iş yapar fakat zevk vermez gibi geliyor ayrıca 8 cm olsa parmak gibi sürekli çıkar bikere vajinadan ileri geri yapamazsın ki

Yükleniyor...