Sorum anal seks yapan bayanlara!

Başlarda biraz acı duyularak yapılan anal sex'de zamanla alışıldığı ve haz alındığı aşikar.Anal seks yaparken partnerinizin nasıl davranması hoşunuza gidiyor?Sert şekilde hızlı git geller mi?yadayavaş yavaş gel-git ve aralıklarla köklemesi mi?not:kız arkadaşıma nasıl daha çok zavk aldırırım,onun peşindeyim,yardımlarınızia ve deneyimlerinizi bekliyorum tsk.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öncesinde uzun bir önsevişme anal bölgeye oral yapılması yavaş ve acele etmeden başlanması birkaç kereden sonra hemen hızlanmak değil sabırlı olup birkaç dakikadan sonra hızlanması zevk almak için yeterli bunların üzerine anal birleşme esnasında birde sürekli klitorimi uyarırsa en yoğun orgazmı yaşarım :))

• güzel anlatım ve %100 doğru elbette burda biraz daha fazlası da lazım oralda kadının ıslaklığını kullanmak gerekir ve parmakla alıştırmak önemli...dediğin gibi klitoral temasa devam...

• kesinlikle katılıyorum bölge güzelce hazırlanmalı

Kızlar Ne Diyor 7

• Anal seksin haz verdiği en önemli ayrıntısı penisi tamamen hissetmek kadar erkeğin kasıklarını da hissediyor olmak :)çok yapmak iyi değil ama bayramdan bayrama .

• Ya ben hizli gel giti cok severim. Offf canım cekti valla bide onun kucagina oturup o arkama girmis sekilde beni uzerinde ziplatmasina deli olurum.

• bi ben yaptıramadm şöyle sevgilime ya götü çok değerli hanımefendinin :S

• herkes analdan acı çektiğini söylüyor ama ben öyle büyük bir acı duymuyorum..

• dagılmıssındır arktık :)

• acı çektirenler kadını hazırlamadan dalanlardır.

• ne dagılması 2 kere anal yasadım sadece. nedim haklısın :)

• Ilk basta yavas yavas. Alistiktan sonra hizliii. Bende yapiyordum ama artik dayanamiyorum acisina yapamiyorum :(

• seni yeterince hazırlamıyordur...

• Hızlı gel git zevk verir ;) Ben analda hızlann diye yalvarıyodum ;)

• kesinlikle acı var yok diyen yalan söylüyor. veya bayan profilde erkeklerdir. evet son yıllarda erkekler sürekli istedikleri için kadınlarda yapıyor ama acı var, kritoris okşanırsa ve iyi hazırlık olur sevişme olursa zevkte alınıyor.ama bunu keşfedinceye kadar bayağ acı çektim.sevgilim istiyor onu reddedemiyorum mecburen oluyor.

• Anal seksten haz alındığı aşıkar mı?Sen istersen bi dene bakalım.Sonra haz alıncamı hiç bi alakası yok zevkle.Erkek istedi diye yapılır birde kızların bekaretini koruma ama sekstende vazgeçememe duygusundan dolayı.Günah haram olan bişeyi bile bile yapmaktır..

• bunu erkek olarak söylesekte halen ısrarla kadınların ısrarla zevk alıyorlar demelerıne sasırıyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• yazık değilmi motoru bozarsınız kaymak gibi yol varken niye taşlı yoldan gidesiniz

• Cogu zevk almadigini soyluyor amma denemedim:)

• bunları kızlar yazıyorsa bende eşşek gibi anırayım burda :)

• öncelikle klitoral zevki ön planda tutarak oral yapmalısın ve anüse oralla devam etmelisin...parmaklarını iyi kullanarak yavaş hareket edecek kadar sabırlı olmalısın...

• kız arkadasın zaten sana anal olarak bırlesmeye ızın vermısse yavasta gıtsen hızlıda gıtsen sıkayetı olmuyacaktır yapmayın bunu hem zararlı hem gunah

• sürekli tercihimizidir

Yükleniyor...