• Sor
  • Bence

En ideal göğüs bel kalça ölçüleri nelerdir?

Erkekler ve kızlar, en ideal göğüs bel kalça ölçüleri nelerdir? 90-60-90 mıdır? Kafanızda başka ölçü var mıdır?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bencede 90 60 90 diye birşey yoktur.Önemli olan orantılı bir vücut. Kimisi balık etli olur hoş görünür, kimisi zayıf olur hoş görünür. Ama bazen de tam tersi olur, zayıf hoş görünmez, balık etli hoş görünür bu hiç belli olmuyor. Daha çok yüz güzelliğine uyum sağlamalı bir de boya posa.

Erkekler Ne Diyor 8

• en ideali benim sevgilimde olanıdır. sahip olamayacağım şeyler idealim değildir :)

• elını attınmı avucumu dolduracak kadar oldumu benım kanaatımce en ıdealı o dur.. vucut tıpıde hafıf balık etı tek gecerim

• kesinlikle balık etli olmalıdır.bu ölçüler kişinin fizyolojisine göre değişebilir.ama ölçü ne olursa olsun balık etli...kemik torbası bayanlardan hiç hoşlanmam.pek çok türk erkeği de hoşlanmaz diye biliyorum

• Değer verdiğim sevgilimse 85-58-85. Değer vermediğim sevgilimse 90-55-100.

• benim için gögüs çok küçük yada çok büyük olmalı ortasını hoş görmüyorum nedense bende anlamadım bu işi

• bu soruyu daha öncede cevaplamıştım.bir kezde sizin için yazalım... insanların yapsına göre değişir.iri ve kemikli bir kadın ile minyon ve az kemikli bir kadının karşılaştırılmasında ölçülerinin idealini bulmak imkansızdır.. bununla beraber kadınların üst tarafının daha ince görünmesi taraftarıyım..sonuç olarak (yukarıdan aşağıya) 87-60-89 bu ölçüye yakın olanlar benim için ideal olurdu...

• gögüs avuçları dolduracak kadar bel iki elinle sarabileceğin kadar. ( biraz ince oldu sanki :) ) kalça allah ne verdiyse :=

• sevdigim kizdir isterse 900-600-900 veya daha fazla veya eksik ne farkeder seviyorum yaa yeter ben guzele guzel demem benim olmadiktan sonra

Kızlar Ne Diyor 2

• İdeal diye bişey yoktur boy ve vücud şekli degişik oldugu için işte ideali dersen zaten kimse öyle olamaz :)

• 90 60 90 ideal ölçü diye bişey yok. Dile dolanmış sadece. Bu ölçü herkesin vücut yapısına göre nasıl olması gerektiği değişir.

Yükleniyor...