Telefon seksi nasıl yapılır? Sevgilime nasıl söylerim?

Sevgilimle uzun bir zaman görüşemeyeceğiz.. Ancak telefonda konuşabiliriz. Sürekli 'naber nasılsın ne yapıyorsun' muhabbetini yapmak istemiyorum.. Diyorum ki şu telefon seksini bir denesem... Ama utanıyorum da, ne düşünür acaba diye. Ve açıkçası konuya nasıl girerim onu da bilmiyorum. Biri bana yardım etsin! :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• telefon seksi şöle olur efem, öncelikle telefon titreşimli konuma getirilir, akabinde vajinaya sokulur, başka bir telefon ile vajinadaki telefon aranır, böylece 3g ile orgazmın doruklarına ulaşılır. böylece telefon seksi yapılmış olur. umuarım yardımcı olmuşumdur:)

• =) bu nasil bir yorumdur gulme krizinie girdim arkadas :))) ne kadar yaratici birisin helal sana :))

• Öncekileri Göster
    • Bu olayın bir de videosu var!
      Hatun kişinin kullandığı telefon Nokia 3310.

• deneyenler olmuştur

Erkekler Ne Diyor 22

• Hımmmm, şimdi sana uzun uzun cevap yazmaktansa, kestirmeden gidip üşengeçlik yapacağım. Ama sana toplam 20 cevabı tek cevapla yolluyorum :))) link link

• Telefonu hiç açma ve uygun bir yere koy. Titreşime al... Çaldırsın dursun.

• canım su an seni icimde hissediyorum de mırıltılı bir sesle , gerisi gelir merak etme..aynı ses tonunu koruyorak devam et sohbete..nerden cikti simdi bu demez. derse de esektir:)

• seninkinden nbr diyerek başla :D

• akışına bırak ya tarih et işte yaşa o anı

• ya biliyorsun işte, nasıl söyleyeceğini bilmiyorsun. işte konuşup azdırcan evcilik oynar gibi. yanımda olsan nasıl yapardık falan filan.

• Ev telefonu mu. Cep telefonu mu arada farklar vardır da

• telefonla konuşmaya başladıktan sonra masturbasyon yapmaya başla ve içinden kendi üstünde ne yapılmasını istiyorsan onları söyle erkek arkadaşına...

• Bir zamanlar askerdeyken gece tuvalette az yapmadık.. Muhteşem bir motivasyondu!

• gerçekte onu nasıl tahrik ettiğini ya da edebileceğini düşün ordan konuşmaya başla...daha sonra madem sevişmişsiniz aynen gerçekte yapıyormuş gibi anlatmaya başla ona neler yaptığını merak etme o da sana anlatmaya başlayacaktır...bölye devam eder...sonra zaten ortamlarınız uygunsaki böyle bi konuşma gündüzün bi vakti yapılmayacağına göre ortam uygun olur ikinizde orgaşm olursunuz...kötü bise düşünceğini sanmıyorum aksine hoşuna gidecektir o da seni özlediyse tabiki:)

• randevulaştınız mı :D

• Ayni sehirdeydik farkli bir sehirde bnden cok uzakta suan.

• hmm bence hiç deneme kesin.kemilemeler boğazında düğümlenir utanırsın hevesin kaçar ve telefonu kapatırsın..

• 3G diye birşey çıkardılar bu sana bir hayli yardımcı olabilir bu komnuda

• alo 155 i ara seks yapmak istiyorum de yardımcı olurlar

• burdan olma özelde söleyim :D

• söylever gız nolucak ondan öptüm tuttim de bişeyler ama bak telefonlar dinleniyo sonra irezil olmayın he

• konuşurken ohh deeahhh de derin nefes çek :Döpüştüğünüz yerde konu açmaya çalış, ileri gidemedik filan gibisineden konuş iştebundan koaly bişe mi var yaa allahımmm:)))

• benim tavsiyem sevgiline seni cok ozledim dudaklarindan opmek sarilmak koklamak istiyorum dersin once onun verecegi tepkiye gorede ilerletirsin durumu cokda zor degil yeterki girisi yap gerisi gelir ...

• hmm olabılr :) muhabbet ılerleynce napcammmmmm :)))

• Öncekileri Göster
    • ah ah aklıma cok sey gelıyr da ıste ılk defa yapcgımdan dolayı :))

• sende benim dediklerimden yola cikarak ufak ufak acilacaksin daha ne diyeyim farkli bir deneyim sevgiline ulasamadiginda tlfnda bu isi yapmak heyecanli oluyor farkli hissettiriyor insana ...

• Yap yada yapma diyemem ama biz sevgilimle yapmıştık, güzeldi. Hiç cinsel deneyimi olmayan kişilerin hayalen sevişmesiydi :) Bizimki birgün sevgilimin hadi bana bir fantazini anlat demesiyle başlamıştı, öncesinde cinsellikle ilgili konuşmuştuk ama olayın hiç öyle bir boyutu olmamıştı. Güzel deneyimdi. Pek çok kez farklı hayallerle yapmıştık.Bu cinsel birlikteliği bulunan partnerler arasında ilişkiye yeni boyut getirmesi açısından tavsiye ettiğim güzel birşey. Yalnız sizin durumunuzda nasıl olur bilmiyorum. Daha önceden cinsel deneyimin varsa direk konuya girebilirsin. Yoksa da konu cinselliğe gelince küçük bir fantazi kurup onun üstünden devam edebilirsiniz, sevgilin önce noluyoruz ya durumu yaşadıktan sonra buna devam edecektir sanırım.

• Seksin de b*ku çıktı.

• vay amk sizin fantezinizde söyleceğiniz şeyleride mi bizden bekliyorsunuz
    erkek konuşsun sen cevabını ver arkasını tutamazsın zaten

• evde fare olunca normal

• ara vereyim bilgi :)

Kızlar Ne Diyor 9

• bu beni acayip sıkıyor..gerçeği varken teli napıcaksın..alışdırma..sonra çok çekersin..

• işte budur işte bu!

• bence ilk olarak mesajlaşmayla yapın bunu. sonra telefonda da yaparsınız. Madem hiç yapmamışsınız ilk olarak msjlaşarak daha kolay konuşabilirsin. Hem belki telefonda konuşalım diye o adım atar.

• Kalıcı iz bırakmak bence akıllıca değil :))

• gece geç saatlerde konuşulduğu zaman insan daha bi rahat oluyo. üstünde su anda ne var diye başlayınca arkası gelir zaten:)

• Kalıcı iz bırakmaktan korktuğun kişiyle bu konuşmaların olmasının zaten gereği olmaz. O yüzden bişey olmaz.

• bence onunla telefon seksi yapma tabiki onunla ne kadardan beri cikiyorsun aranizda cinselik varmi eyer varya konusa bilirsin diye düsünüyorum ama yoksa yapma böyle birsey

• 1.5 şendir bi ilşkimiz var. sadece seviştik bi ilşki olmadı bu yeterli değil mi ? mesela mesajlaşıyorz bazen o zamn konuşurz cinsellik ama telefonda nasıl yapçağımı bilmiorum

• o kadarını da bilmiyorsan yapmayıver

• Ben cogunlukla yaparm benimki ile. Gercekten yanindaymis gibi yaptgn fiileri tarif et. Simdi ustune ciktm vs. Aslinda ben kendime dokunmam her defasinda ama biz kadinlar iyi ses cikarirz :)

• aferin güzel özetlemiş

• Ben mesajda bile becerebiliyorum :D merak ediyorum konuşarak nasıl olur ama çok utanırım yapamam asla cesaretin varsa direk seni çok özledim dudaklarını vs vs yaptıgınz şeyleri anlatmaya başla devamı gelir zaten ^^

• ne kadardır çıkıyorsunuz ?

• 1.5 sene..

• hıım o zaman konuşabilirsiniz tabi direkt dal muhabbete ..

• telefon seksı yapma kasar der

• yapmak istiyorsan tabiikide süper olur.kendimden biliyorum.sevgilim konuyu açmıştı işte biz şimdi evli olsak seni yataktan çıkarmam bende hem yataktan hemde içimden çıkarma dedim.işte o an telefonda nasıl çıldırmışsak sevgilim boşaldı ve ben çok mutlu olmuştum sesimle bile bunu başardığıma.sende evlilik konusundan girebilirsin konuya ;)

• "içimden çıkarma" sözü anahtar cümle olmuş

• ama sen boşalamadın. kadınlar uzaktan anlamazlar. yakınlaşmak gerekir.

Yükleniyor...