Şişman kadın seksi olabilir mi?

Erkekler açısından çok merak ediyorum bunu.

Mesela ben 78 kiloyum, bazen kendimi çok seksi hissediyorum, özellikle göğüslerimin çok hoş durduğunu düşünüyorum.

Gördüğünüz şişman bir kadını hiç seksi buldunuz mu? Yoksa şişman diye yüzüne bile bakmıyor musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ıllakı vucutun ve hatlarının cok buyuk onemı vardır kısının kendını sexsı bulması ıcın ama sadece vucuttan zıyada bakısların ve baktıgı kısı ıcın yaptıgı cagrısımdır bakan kısının onu sexsı bulup bulmaması :)) hem 78 kılo olmak sısman sın manasımaı gelıyor

Erkekler Ne Diyor 19

• şişman kadınlara ölüyorum yaaa... :) kimseye anlatamıyorum derdimi şişman kadınlardan hoşlanıyorummmmm..

• 175 civarı boy ve 85 kg. bir bayanla bir ilişkim olmuştu.müthiş seksiydi.bunun kiloyla çok ilgisi yok.obez hanımları seksi bulmuyorum tabi.ama balıketli yada biraz daha fazla bunun çok önemi yok.kadın güzelse istediği takdirde çok sexi olabilir.sokakta görüp peşinde kaybolup gitmeyi istediğim çok bayan görmüşümdür.

• ben olabileceğini 7 sene önce hollandalı bi kızla (akrep nalan gibide değildi tabi) anladım 6 gün marmarisde hoppa hoppa ve ondan sonrada ilgi duymaya bile başladım bi dönem.

• şu ana kadar seksi bulduğum hiç kadın olmadı ama şişman diyede yadırgamadım

• balık etli zaten herzman ayrı bir çekiciliği olmustur ama şişmanlık yani ne bilim :))) Yağlar kocaman kat kat bir göbek :) Bana cekici gelmio

• sisman ile dolgun farkli :) eger yaglar fiskiriyorsa kacarim ama eh hatli dolgun ise olabilir seksapele engel değil

• Çok şişman olmamak şartıyla evet sexi olabilir. Saçları, yüz güzelliği, mimkleri ve dekoltesi bu durumda ön plana çıkar!

• Seksi olmak kiloyla ya da güzellikle ilgili bir durum değil, farklı bir çekim gücü..

• bu konuda yaklasımım hayır o kısı kendıne aynadan bakıp zaten sexı oldugunu dusunmuyorsa bır an once sexı olmak ıcın zayıflamayı kafasına koymalı:D

• ben şişman kızlara biraz uzak kalmayı severim ama sexi olabilir evet öyle birini görmüştüm çok şişman değildi ama gerçekten çok seksiydi

• güzel olabilir ama seksi olmaz, bu benim görüşüm tabiki, renkler ve zevkler

• ben seksi bulmam...seksi bulanada karışmam...

• Bence kendini kandırıyosun...

• Elbette olabilir, ama aşırı şişmansa pek seksi gelmeyebilir.Tabi dekoltesi filan insanı cezbeder her zaman

• Ya ben büyük göğüslü kızlara hasta olurum. Böyle armut gibi göğüslere dekolte olcak, hafif eğilmiş hani görünüyor ya :) Mezarımı o araya yapsınlar işte :) Huzur içinde uyurum orada :)

• Ben bir çok şişman kadını seksi buldum hatta hayatımda tanıdığım en seksi kadınlardan biri 90 kiloya yakındı. Ama ben sanırım azınlığım erkekler arasında.

• valla ne yalan soyleyeyim kilolu bayanlar cok nadir ilgimi cekmistir genelde balik etli tercihimdir cok zayif degilde ...

• şişmalıkla alakası olmadığını düşünüyorum...

• seksi olmanın kilo ile alakası olduğuna inanmayanlardanım. bazen bir bakış ile bir kadın çok seksi olabilir.

Kızlar Ne Diyor 4

• Seksiliğin ölçütü kilolar değildir bence. Ama en büyük zarifliktir zayıflık.

• :( sanmıyoruum

• bunu düşüneceğine zayıfla

• Üzgünüm ama sanmıyorum..

• Çok şişman olmamak şartıyla evet sexi olabilir. Saçları, yüz güzelliği, mimkleri ve dekoltesi bu durumda ön plana çıkar!

Yükleniyor...