Latin kızları neden çok beğenilir?

Evet erkekler latin kızlarının ne özellikleri var? Neden latin kızları çok beğenilirler?

Güncellemeler:
latinlerin boy ortalaması kaç bilen var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bana göre kıvrak dans etmeleri ve kıvrımlı fizikleri dışında pek bir artıları yok. Güzel değiller, boyları genelde kısadır. Herşeye rağmen bir Rus kızını hiç bir kıza değişmem.

Erkekler Ne Diyor 11

• Latinlerin boy ortalaması türklerle yaklaşık aynı.

• yuvarlık hatlı kadınlar her zaman iyidir. onlarda genelde yuvarlak hatlı oluyolar.

• kalcaları yüzünden ve seksi dudak ve keskin seksi bakıslar

• şahsen tanışmadım ama gördüklerim düzgün bir fiziğe sahip olmaları ve en boy ölçülerinin düzgün olması. Yani omuzlar dar kalçalar geniş durumu yok...

• boy ortalamasını bilmiyorum da mesela shakira 1.52'ymiş. ne güzel işte "evirip çevirmesi kolay olur" :D

• o da iyiymiş :D

• hahah .. devirince hepsi aynı bu laf geldi aklıma :)

• çünkü vücut ölçüleri inanılmaz çekici oluyoooooo...

• Çıkık kalça. Ama duyduğum kadarı ile sulukuleliler gibi çirkefmişler.

• dişi olduklarını karşı tarafa çok iyi hissettiriolar.Ayrıca mükemmel bir fiziğe sahipler

• bir erkek olarak yorumum soyle latin kizlarinin atesli bir havasi vardir gerek fizik olarak gerekse erkekler uzerinde birakmis olduklari izlenimler daha farkli turk kizlarina gore ama suda varki turk kizlari cok guzel cok farkli turk kizlarinin yeri ayri bence, son olarak eklemek istedigim latin kizlarinin fizikleri ozellikleri basen ve kalcalari erkeklerin ilgisinde diye dusunuyorum bilmiyorum diger erkek arkadaslar nasil dusunur bilemem ...

• Kalçaları var başka neleri var ki? Ama haberde duydum onlar da kalçalarından şikayetçilermiş :D

• valla tam hatırlamıyorum, ama oralarda herkesde aynı kalça olunca pek rağabet görmüyor sanırım :)

• niye şikayetçilermiş

• fizikleri çok düzgün olduğu için.

Kızlar Ne Diyor 5

• meksikalı bi kızla tanışmıştım, o an kuzey avrupadaydık ve kız acayip ilgi görüyodu erkeklerden. çıkık poposu da yoktu ama sempatikti, latin kızları bir şekilde çekiyor her milletten erkeği..

• top gibi bicimli popolari ve kivrimlari nedeniyle sanirim.

• Sanırım ince belleri, dolgun ve de biçimli kalçaları olduğunu için genel olarak erkeklerin ilgi alanları içindeler.

• hay ağzına sağlık...

• vücutları güzel bikere doğaldan ve ten renkleri çekici sanırsam

• Latin, rus o bu farketmez hepsini beğenirler .d

• yok yahu haksızlık etmeyin. Çünli ve Japonlarda asyalı haksızlık etmeyelim şimdi.
      menis@ hepsini beğenmeyiz merak etme ... bile sıfat lazım diye bir söz var anadoluda :)

• yani ...

• evet çirkin onlar .d

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...