• Sor
  • Bence

Bir bayan aynı gün içinde en çok kaç kere ilişkiye girebilir?

bilmediğim için değil ama merak ettiğimden soruyorum istekli olmak şartı ile bi bayana en çok kaç sefer posta atılır yada bi bayan kaç vuruş... Daha Fazla

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 3

• 125 bin kere.kullandıgın tabirlere bakıyorum da cok ayısın ayrıca öküzsün şemsettin.

• dur ben de cevap vereyim sana =... sende çok ayı oğlu veya kızısın hemde kıllıııııııııı ayrcana da öküzüng*tmemesinin sol taşşakk kılı bile olamassın ha ssssssssssssiiiiiiii...tir uleeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnn...sen ayrıca değil 125 bin bi kere bile yapabil bende beni yapacam belki de dönemisin sen lan terbiyeusuz...

• aha adam sıyırdı

• çok istekli olarak 2 kere gırebılırım dıye dusunuyorum. 3-4 kere de olur ama oncekıler gıbı ateslı olmaz.

Erkekler Ne Diyor 5

• bayan her şekilde onu kaldırrda sen kalkarmısınn o var yani sorun bayanlarda diil biz erkeklerde var

• ben kendimi sormuyom zaten koç ben beni bilyemmm

• cevabımı iyi oku ASLAN ;) sen ne kadar gidersen git kadın kaldırır gazetede okumuştum ıraklı bir kadına 100 ameikan askeri tecavüz etmiş sırayla 100. de ölmüş AÇIK VE NET CEVAP OLMUŞTUR SANA ;)

• çok kez

• bi rakam veremiyorsun yani 24 saaat esası diyosun

• sen ne kadar yapabilirsen

• çok girer. hayal edemeyeceğin kadar. bence yarışma onlarla bu konuda. onlarda daha fazla nefis ve istek var.

• doğri diyisen kardaş..

• Bunun sayısı olmaz. Adam gibi yaparsan karşındaki tekrarını isteyebilir. Fakat bencillik edip sadece kendini düşünürsen. Hiç sanmıyorum ki o kadın tekrarını istesin.

• bravo tek adam gibi adam cevap tekrar bravo

Yükleniyor...