Kız arkadaşım hiç çekici gelmiyor

Gizli Üye
gayet güzel bir vicudu var hoş kalçaları var fakat on sevişmemede panter gibi olan kız cinsel birleşmede tecavüz mağdurunu oynuyor bu beni sinir ediyor birde çocuksu kilotları yok mu ayar oluyorum kadın gibi iç çamaşırı giymiyor arkadaşlar ayrılacağım yeter artık bi yol gösterin
Güncellemeler
+1 yıl
kızlar beni hiç yadırgamayın buyrun diğer arkadaşlar hello kitty koptular kısacası biz erkekler olarak sizlerin hello kittyli camaşır giymenizi istemiyoruz ilk işim akşam ykm ye ugrayıp camaşır almak olacak cok utanıyorum acıkcası bakalım nasıl üstüngelecegiz yada şehrin taaaa öbür uzundaki bi magzayamı gitsem :))
Kız arkadaşım hiç çekici gelmiyor