Çok yakışıklı erkeklerin cinsel tercihleri neden değişiyor?

Neden böyle bilmiyorum ama gerçekten de öyle tıpkı çok güzel kızlarında lezbiyenliği tercih etmesi gibi.. Sizce bu neden oluyor?mesela meselaaa link

Güncellemeler:
link şimdi?
yakışıklı olup gay olmayan arkadaşlardan ve güzel olup lez olmayanlardan özür diliyorum :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• özrünü kabul ediyor ve kendimi yakışıklı kategorisine koyarak mesajına cevap veriyorum:DAdamlar sürekli farklı kızlarl ilişkiye gire gire bıkıyor ve farklı tatlar arıyorlar,ilk başta kızlarla ters ilişkiye giriyorlar daha sonra ondanda zevk almıyorlar farklı farklı diye diye sıra kendilerine geliyor...:)azıyla yetinmesini bilmemekten kaynaklanıyor ve bedeni normalinden fazla zorluyorlar..Erkekliklerinin değerini bilmiyorlar..hepsi kocaman bi salak...az yapcaksın öz yapacaksın felsefesiyle hareket ettiğim için çok şükür öyle bi düşüncem hiç olmadı..Olmasında:) hepsinden nefret ediyorum..

• MrFelix'e Katılıyorum =)

• Tşk Ediyorum:D

• hmmm pki.

Erkekler Ne Diyor 33

• Tipe göre degildir bence. ama son derece yanlış şeyler bunlar.

• Gay olunca insan kendine ayrı bir özen gösteriyor sanırım. Kızlar da pek erkek gibi erkek sevmediklerinden çoğunlukla kız gibi erkekleri çok yakışıklı buluyorlar. Yani aslında gay olan yakışıklı oluyor sizin için.

• saçma bir genelleme

• lanet olsun keşke görmeseydm :)

• Genelde gay olanlar bebek gibi olanlardır. Bebek gibi olmak da kızlara yakışır. Bu yüzden bebek gibi olan bir erkek kendini kız gibi hisseder.

• çok yakışıklı oldugu için sana öyle geliyor :)

• Robie williams ın şarkısında dediği gibi;all the best women are married all the handsome men are gay. etrafına baktığında en güzel kadınlar genelde hep evli olurlar, en yakışıklı adamlarda gey :)

• bunu bende merak ettim:) sanırım bıkkınlıktan ileri geliyor artık farklı tatlar arıyorlar.hala daha şaşırırım lan ricky martin nasıl gay oldu diye.ama adam bıkmış artık.

• yakışıklıyım ve dediğin çok doğru ;)

• oowww

• Ne yalan söyleyim 1.70 boyum yani kısa olmam dışında oldukça yakışıklıyım ama kolay kız beğenemiyorum kimsenin de ahını almak istemiyorum o yüzden yalnızım ama gaylik falan yok :)

• tamam :)

• olur mu ya. ne demek çok yakışıklı erkek gay demek. tipsiz erkekler daha çok gay. sakallı makallı bıyıklı adam bile gay çıkabilir görünüşe aldanmayın

• özrün kabul edilmiştir:)

• Hepsi değildirde kendileri güzel old için karşı cinsindeki etkili yakışıklı birini ister bulamaz böyle bir yönelme olabilir ilgin ç.

• Nedeni belli kendi tarzındaki kızlar çok kırılgan ve kaprisli oluyor..Diğerleride sıradan oluyor onlarda ne varsa erkeklerde var deyip mutlu olıuyorlar

• bir arkadasimin bu konuda guzel bir aforizmasi vardi:"sen de aya kadar uzanan bir sirayla kari s@!#$rsen, sen de farkli tatlar, renkler ararsin"...

• ohh yooo onun sizi reddetmesi çok yakışıklı olupta gay olmasından dolayı değil çok yakışıklı olup sizden daha alımlı/bakımlı/çekici/üstün/yetkin/yetenekli biriyle takılmak istemesinden.her reddedildiğinizi gay sanmayın.lütfen.

• problem?

• nema problema

• sadece dış değil iç dünya meselesi ki burda mevzu sadece cinsellik değil sevdiğin cinsiyet... her anlamda cinsel ve duygusal anlamda kendi cinsinden hoşlanmak... yadırganacak bişe yok...

• özürün kabul edılmıştir :D

• Çok güzelse kesin sevgilisi vardırÇok yakışıklı, bu bana bakmazvb mantığıyla karşı cinsin uzak durması sonucu olabilir mi :DYok yok, eşcinsellik çok küçük yaşlarda, cinsel kimlik oluşurken belirlenen bir olgu, böyle sonradan olması için çok tramvatik bir etki gerekli.

• Bende küçükken derdim ki hep "neden hep güzel kızlar orspu olur ?" :)) Aynı şey sanırım

• olabilirr

• Dünya bile yuvarlak, onlarda haklı.

• Özrün kabul edilmiştir nokta

• Adamı erkeklikten sogutuyor kadınalr :D

• cok guzel kizlar lezbiyen cok yakisikli erkekler gay diye bir olay yok :) sadece su var, yakisikli erkek bir kadin tarafindan kapilmamissa tercihi farklidir ve bu da kadinlarin gozune batar :D

• güzel kızlar ? :D

• guzel kizlarda da durum ayni :) gayet maskulen olup lezbiyen olan arkadaslarim da var, biyigi salip alakasiz gorunup de feminen takilan pasif gay arkadaslarim da :) kisaca cok da disa bagli degil cinsel tercihler.

• sen cok güzelmisin? :))

• hayır

• Öncekileri Göster
    • hmm saoll

• ama yakısıklı diye sınırlandırma bunu öyle bir soru sormusn ki yakısıklı olanlar gay oluyor gibi:) yada güzeller lez :P

• yakışıklı değil güzel erkeklerin cinsel tercihleri değişir :)yakışıklılık erkeksililik çok farklı bişey :)

• kaç tanesi böyle ki. ? bence içinde olan bir şeyin zamanla patlaması gibi bişey bu ıyykkk

• linki göremedim

• Etrafında göreceğin sınırlı tiplerden birisiyim ne yalan söliyim valla bende eş cinselim. :S

• Ben gay değilim ama ?

• doğrudur

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 6

• . birincisi: güzel erkek, hayatı boyunca kendisi uğraşmadan istediği her kıza sahip olmuştur.ama erkek olduğu için doğuştan içinde bulunan avcılık güdüsünü tatmin edememiştir. bu sıkkınlık ve baygınlıkla avcı konumuna gecmek ister. hem değişiklik iyidir. ve gay olurikincisi ise; güzel sıfatı genelde kadınlar icin kullanır. eger bir erkek icin güzel deniyorsa, yakışıklılıktan ziyade "kız gibi güzel" olur bu erkekler. dolayısıyla da kızların oldugu kadar erkeklerin de dikkatini cekerler ve zoraki gay yapılırlar.:D

• çok sevdim bunu :D

• :) ama öyle

• ha ha hiç güleceğim yoktu

• bunu ben merak ederim:)

• ya bir laf var ya çok para insanı delirtir diye çok güzel kızlar yakışıklı erkekler falan da deliriyolar yani fazla güzel olmamak lazım

• He ya hepsi gay hepsi lez :(

• güzel iki kadını öpüşürken görsen asla unutmazsın.durum bundan ibaret.

• Yaaa sormaa, birkeresinde pariste bir cafede oturuyorduk kizlarla yan masaya 2 tane erkek geldi ama gorsen bitersin harikalardi, sonra birden opusmeye basladilar, tabi biz oyle mal gibi onlara baktik. Sanki aldatildik :(

• çok kötü bi hissiyat işte o:(

• Öncekileri Göster
    • Bu en guzelı ıdı.

• demekki, yakışıklılara bulaşmayın. uzak durun!

Yükleniyor...