Toplu taşıma araçlarında hiç tacize uğradınız mı?

toplu taşıma araçlarında hiç tacize uğradınızmı? bugün belediye otobüsünde erkeğin kızı taciz ettiğini gördüm kıza resmen arkadan dayanmış elleriylede dokunuyodu otobüs hareket ettikçe. ama kız hiç ses çıkarmıyodu acaba hoşlandımı yoksa korkudanmı bilemedim.

Güncellemeler:
kızın rahatsız olduğunu hissetseydim müdahele edecektim ama baktım kız halinden memnun görünüyodu.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şerefsiz o* çocuklarının ki genelde 35 yaş üzerinde hayli fazla arkadan ancak tuttuğuna dayaması ki otobüsteki gerzek halkın da o kadının arkasında adamın yaptıklarını gördüğü halde susması ve de senin gelip bunu burda gelip kadınlar bundan zevk mi alıyoda sesini çıkartmıyo diye sorman milletimin ahlak anlayışını ortaya koyuyo yeterince. senin karın kızın annen kızkardesin de biniyo o toplu taşıma araçlarına. kadının bu kadar tuttuğun yerde kullan mantığıyla yaklaşmak nedir yaa? orda kadına arkadan dayayınca erkek mi oldunuz adam mı oldunuz? koparıp eline veresim geliyo çoğunun sabahları bende kullanıyorum toplu taşıma araçlarını ve hemen heme her gün buna maruz kalıyorum tepkimi dönüp yüzüne bakarak ve ancak ittirerek göterebiliyorum çünkü orda adama bağırsam terbiyesiz olan ben olucam tahrik eden ben olucam ve hiç bir şey olmayacak o adam ertesi gün yine yapacak.kadının susması demek bundan zevk aldığı anlamına gelmez nasıl böyle bir önyargıda bulunabilirsin yaa zevk alıyo diyelim hadi o adamın veya kadının bunu halka açık her yaştan insanın bulunduğu otobüste yapmasına sen yine şahit olup susuyorsan bu da senin toplum ahlakına ne kadar duyarsız olduğunu gösterir.

• alkışşşşşşşş...yüreğine sağlık..++

• sağolasın

• sonuna kadar ++

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 15

• benimde başıma bir kere geldi 10 yıl kadar önce yaşım küçük olduğundan sadece uzaklaşmaya çalışıyodum oda peşimde tabi tıklım tıklım otobüs kaçmak ne mümkün. süpermen bir amca farketmiş olayı oturduğu yerden resmen adamın üstüne atladı bağırdı çağırdı itti derken beni kendi koltuğuna oturttu ben inene kadar korumalığımı yaptı. hala unutamıyorum sağol amca.

• Hiç yaşamadım Allah yaşatmasın. Ama hemcinslerime tavsiyem böyle bir durumda kesinlikle sessiz kalmasınlar.

• Ne yazikki oylesi biseyle bende karsilastim ve agzini burnunu kirdim..

• iki gözümsün :))

• Eğer bana öyle bi şey olsa o adamın çekeceği var, rezil ederim onu orada. Bu durumda da mağdur olan kişinin utanmasına gerek yok, ne aptalca bi duygu ya. utanmak?! O şerefsizin utanması gerek, hatta yerin dibine girmesi gerek!

• değil ses çıkarmak ağzına bile s*çarım

• ahahahha iksde

• Ay gider mi ya korkudan sesini cikaramamistir kizcagiz

• ıyyyyyyyy iğrenç bişey yaa 12 senedir toplu taşıma araçlarına binmiyorum ama binersem ve öyle bişey başıma gelirse zavallı adamın vay haline.

• feci döverim

• zavallı mı neresi zavallı onun..

• biber gazı yanımda sürekli zaten

• sen neden herşeye muhalefetsin yahu?

• :DD: tedariklisin

• eminim rahatsız olmuştur.ben genelde tedbirli olmaya çalışıyorum.öyle birşey olursa allah korusun rezil ederim o serseriyi elimden çekeceği var

• geçen pazartesi metroda kıçıma dokundular. aslında böyle durumlarda çok fevriyimdir kavga falan çıkarırım ama adam hızla uzaklaşınca ben ellendiğimle kaldım :S

• Türbanlı kapalı kıza laf atan taciz eden adamın bi yerini keser azına sokarım! o derece...ama mini etekli kıvırta kıvırta erkeklerin önünden geçen kaşara ve taciz edenlere karışmam.

• hayvan olan her yerde her zaman hayvandır. bunun kıyafetle falan alakası yok. madem öyle şunu söyleyin: yaşadığım yerde en işlek caddede ister türbanlı geç ister etekle, güzel çirkin fark etmez nefes alan her dişiye laf atan, sarkıntılık yapan öküzlere ne diyeceksiniz? hani din, peygamber, allah, kitap,namus? yok yok yine de o kadın bi şey yapmıştır değil mi?

• bi dk , önce hakaret etmiceksiniz arkadaşlar birbirinize..ayrıca gerek dinen gerekse yasa olarak , yapan suçludur.kız mini giydiyse kendi düşüncek.ama bu demek değildir elleyebilirsin.dinende yasak zaten haram,yasa olarakda tacizdir.duvarı o zihniyetle ellesen haramdır.

• Bi keresinde boş otobüste yaşlı bi adam yanıma oturdu. Eli bacağıma değiyor. Ben uzaklaşıyorum o getiriyor. Artık camla bütünleştim kaçacak yer kalmadı. Şimdi yanlış anladım belki diye düşünüyorum yaşlı başlı adam. Sonra baktım niyeti bozdu "Amca bi eline çek ya" diye bağırdım kalktı kaçtı yanımdan :D

• Parçalayabilrim.Hayır yolda laf atıyorlar filan sesimi çıkarmıyorum yürüyüp gidiyorum fakat bu daha farklı bir olay çakı taşıyorum yanımda zaten batırıveririm.

• memlekete senin gibi kızlar lazım.

• allahına gurban olurm :),

• Ya toplum baskısı ve korkudan susmuş olabilir. Benim o derece bir olay başıma gelmedi. Olayı fark ettiğimde genelde döner ters ters bakarım ve yer değiştiririm. Peşimden geldi bir kere bir tanesi 2-3 kere yer değiştirdim. En son yine geldi. Daha ne kadar otobüste peşimden geleceksin diye bağırdım ilk durakta indi. Yine böyle bir tanesi şansını denedi elimde iğne vardı kafamı bile çevirmeden iğneyi arkaya batırdım. Ahhh dedi bir kaç saniye sonra arkamda kimse yoktu. Tabii bu bahsettiğim 12 yıl evveldi. Direkt ellemeye cesaret eden olsaydı ağzını burnunu kırardım orada ve kimse adamı elimden alamazdı. Açıkçası ses çıkartılmaması benim sinirimi bozuyor. Her ne olursa olsun orada tepki verilmeli ki bir daha yapmasınlar. Yoksa hep yapacaklar.

• Zaten sorun bu. Adam gelir kız evlenmeden birlikte olmasın der. Sonra abazalıktan geberir onun bunun karısına kızına tacizde bulunur ya da genel evde soluğu alır.

• başıma böyle birşey geldi . iş çıkışı metro bndim tıklım tıklım. orta yaşlarda bi adam arkamda ama hareketleri hiç normal değil sürekli kımıl kımıl . amacı bellii işte .her neyse yana döndüm bu sefer .gene yanıma geldi . ayağına bir basmışım warya kaçış o kaçış tabana kuvvet kaçtı edepsiz yaa böle abazanlar war işte .tabi bn arkasından sövüyorum sıkıyorsa bşey deseydi . utanma denilen birşey kalmamış resmen. bnun korkuyla ne ilgisi var ki sesini çıkarmazsan bu işe razı oluyorsun demektir.hoşuna gtmiş belli ki . şimdi normalde senin böle bir duruma şahit olunca hemen müdahale etmen gerekirdi ki. bn öyle yapardım. seninde kızın hoşuna gttiğni düşündüğün için.birşey demediğini düşünüyorum doğrumudur ?

• alan memnu veren memnu yapçak bişey yokk :)

• aynen doğrudur

• hoşuna gidenler çok azdır çok korkutucu bişey bende sesimi çıkaramamıştım şimdi ikilemde kalıyo insan olay çıkarsan adam iftira ediyo diyip yırtabilir acaba ben mi uyduruyorum diye insan kendinden şüphe de ediyo

• sana o anı anlatamam ki çünkü bazen cidden çok sıkışık oluyor adam diyosun fırsattan mı istifade ediyo yoksa mecburen mi?bir de utanıyo insan haksız duruma düşebilir diye :(

• işte o zaman rahatsızlıgını belli ediceksin ki linç etsinler :)) bunun şüphesi olmaz ki 1 kere olr 2 kere olr en fazla illaki anlarsın emin olmıycak bişi yok bunda :))

Erkekler Ne Diyor 12

• denk geliyim tekme tokat aşağı indiririm kim yapıyorsa.. öyle adilik olmaz hepimizin anası bacısı sevdiği var !

• şeref yoksunu abazalar bunlar. Gördüğün an ilk durakta döve döve indirceksin. indirdikten sonra dövmeye devam ediceksin... Ayrıca bayanlar susmasın artık böyle durumlarda.eskisi gibi değil. polisler canına okuyor şikayet durumunda. bir kere şahit oldum daha kimsenin müdalesine gerek kalmadan şansına sivil memur varmış. adamın kafasına vura vura araca bindirdiler. Linç etmek lazım böyle abazaları.

• Bi kere otobüste otururken bi erkek bayanı arkadan taciz ediyodu kalktm yerimi verdim o salakta uzaklaştı bana tip tip bakarak:D

• Beni gay biri taciz etmişti. Arkasını önüme dayadı sürttü falan.

• erkekler bence kadınların yerine koysunlar kendilerini..Düşünün yarın bir erkek arkadan size tostladı :) Napardınız? işte o yüzden arkadaşlar Bayanları taciz etmeyelim :)

• ebiler ablalar walla benim bindiğim otobüs var.ulan bomboş ortası dop dolu bir allahın kulu ilerlemiyor niye acaba.bizim ülke sapıklaştı.nerdeyse beni bile affedersiniz taciz edecekler.millet okadar kafayı sıyırmış.hele ayı öküz amcalar otobüs bom boşken bacağını 20 metre açmış genç kızların arkasında ortada duruyo.onu bırak gözleriylede taciz ediyorlar.erkek milleti pisleşti ya.aslında sessiz kalmamak lazım.kızlar pardon sıkıştım deyip dikkatini çekebilir.kolay yoldan sıyırabilirsiniz.baktın hala sıkıştırıo.yeter beeeeeee deyin bakalım ne oluyo.adamın ağzına sı..ç.larr kesin =).bakalım başkasına yan gözle bakabiliyorlarmı.

• arkadaşım bu nasıl bir bakış açısı insanlar toplu taşıma araçlarını ulaşim için kullanıyor fantazi olsun diye değil ..Gördüğün olaydan çıkardıgın sonuca bakarsak eger çok fazla p*rno film izliyorsun eger doğru yazdıysan yaşını muhtemelen evli barklı koca adamsın söyleyecek çok sey var aslında kendını gizledğine göre ...!

• bikeresinde kızın biri beni taciz etti, utancımdan sesimi çıkartamadım

• istanbulda anadolu yakasında halkk otobusundeyken. adam surekli arkasını bana dogrj yaklastīrīyodu. cam kenarinda ayakta diklrken. bende baktīm olmayacak. adamı kuvvetlice ileri yiittim. ve yanimdan biraz ileri gitti. oldugu yerde kaldı.

• evet

• :D Artık erkeklere de mi oluyo? Zaman kötü.

• Belkı sevgililerdir ve fantezi yapıyorlardır

• Yapanlar var sanırım ben yapmam hayatta ama şöyle bir durum var burdaki kızlar iğrenç falan diyorda o anki psikolojiyi düşünmüyor otobüslerdeki kızların çoğu bişey demiyor mesela ben nadir görüyorum ama

• uğradım kızlar ellimi tutuyor :D

Yükleniyor...