Toplu taşıma araçlarında hiç tacize uğradınız mı?

toplu taşıma araçlarında hiç tacize uğradınızmı? bugün belediye otobüsünde erkeğin kızı taciz ettiğini gördüm kıza resmen arkadan dayanmış... Daha Fazla

Güncellemeler:
kızın rahatsız olduğunu hissetseydim müdahele edecektim ama baktım kız halinden memnun görünüyodu.

En İyi Görüş

• şerefsiz o* çocuklarının ki genelde 35 yaş üzerinde hayli fazla arkadan ancak tuttuğuna dayaması ki otobüsteki gerzek halkın da o kadının arkasında adamın yaptıklarını gördüğü halde susması ve de senin gelip bunu burda gelip kadınlar bundan zevk mi alıyoda sesini çıkartmıyo diye sorman milletimin ahlak anlayışını ortaya koyuyo yeterince.

senin karın kızın annen kızkardesin de biniyo o toplu taşıma araçlarına. kadının bu kadar tuttuğun yerde kullan mantığıyla yaklaşmak nedir yaa? orda kadına arkadan dayayınca erkek mi oldunuz adam mı oldunuz? koparıp eline veresim geliyo çoğunun sabahları bende kullanıyorum toplu taşıma araçlarını ve hemen heme her gün buna maruz kalıyorum tepkimi dönüp yüzüne bakarak ve ancak ittirerek göterebiliyorum çünkü orda adama bağırsam terbiyesiz olan ben olucam tahrik eden ben olucam ve hiç bir şey olmayacak o adam ertesi gün yine yapacak.

kadının susması demek bundan zevk aldığı anlamına gelmez nasıl böyle bir önyargıda bulunabilirsin yaa zevk alıyo diyelim hadi o adamın veya kadının bunu halka açık her yaştan insanın bulunduğu otobüste yapmasına sen yine şahit olup susuyorsan bu da senin toplum ahlakına ne kadar duyarsız olduğunu gösterir.

• toplum ahlakına duyarlı olalım derken başımıza işmi alalım alan razı veren razı havası varsa suçlu bide ben olurum müdahele ettiğim için..

• Öncekileri Göster
    • sağolasın

• alkışşşşşşşş...yüreğine sağlık..++