Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Nedir bu külotlu çorap hastalığım?

bayanların giydikleri ten rengi kilotlu çoraplara çok büyük zaaafım var... nasıl geçer bu fetisliğim

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• geçmez ömür boyu bu hastalığa mahkumsun ahah git bir külotlu çorap al ve kendin giy, eminim bir daha hiçbir külotlu çoraba bakamazsın

0|2

Kızlar Ne Diyor 6

• Herkesin birşeylere ilgisi fetisi olabilir zararı olmadıkca sorunda yok

0|0
  • bir an önce evlenmeye bak,bunu için de imkanları oluştuır...Karın evde bol bol giysin,gözün doysun:)

İmkanımız olsa sokaktaki kadınlara bunu giymeyi yasaklardık ama ah imkanlar..:)tesettürün gözünü seveyim:)

0|2
  • bende 5-6 tanee varr veriyim birini giy:D

0|0
    • :) manyaksın .d.d

• olsunn ağda yap bacaklarınaa giy belki sanada yakışır nerden biliyosun:D

• bu seferde yalamak ister bacaklarını daha kötü olur :)))

• Külotlu çorap al giy ve aynanın karşısına geç ; işte kurtuldun

1|2
  • Yaa benim erkek arkadaşım aynı öyle ten ve siyah ince çorap. Off fyaz sıcagında giydircek utanmasa

0|0
    • kışın çokmu sıcak tutuyorki yazında yaksın :))

• pars kardeşim abazalığını başkalarının paylaşımlarına sakla... yeter ya

• erkek arkadaşının yernde olmak isterdim =)

Erkekler Ne Diyor 11

• Evlat... Sana iyi ve kötü haberlerim var...

Kötü haber;

1- O zaaf geçmez bu tür saplantılar onlardan iğrenerek geçebilir belki; yani külotlu çorap giymiş yaşlı kadınlar düşün mesela...[ıyyy ben bile tiksindim lan!]

2- "Zararlı olmadıkça sorun değil" diyen kadınlara inanma o [Sakın bana bulaşma!] demektir... Zira külotlu çorapla kadın boğmak ya da kafana geçirip soygun yapmak gibi niyetlerin yoksa kimseye zararın olacağınıda zannetmiyorum...

3- Her insan evladının olmasada çoğu insan evladının fetişi vardır ama fetiş kelimesi "öcü" gibi algılandığından sapık konumuna koyulmana aldırma sen gayet normalsin [Herkesin bir popisi vardır gibi bir şey yani]

İyi haber ise;

Eğer seni külotlu çorapları ile deliye çevirecek bir hatun ile karşılaşırsan [ki kadınların çoğu maalesef vücutlarının ve zevk noktalarının farkında olmadan seks hayatı yaşıyorlar] o zaman bundan hastalık olarak bahsetmeyeceksin [ Hastalık ne olum? cüzzamlımısın sen?]

1|3
  • bir tane doktora git derim.

0|0
  • fantazi leri çeşitlendir,bunu yerine başka fantazileri bulur vazgeçersin...

0|0
  • geçen bir arakadaş kilotlu çorap giyen kız görünce azmaya başladı senin durumunda çok var niye geçmesini istiyorsun onu anlayamadım

0|0
  • sapkınsınız siz ama bende mazoşistlik var :(

0|0
  • bende de var o hastalık, etek fantezisi, siyah külotlu çorap fantezisi, dizaltı çorap fantezisi..

hatun kızıyor bana "sürekli giy çıkar giy çıkar zaman kaybı offf" diyor :D

0|0
  • bende siyah çorap seviyorum iyimi :S

0|0
  • Abi evlen ve karınla da ii fantezi yaparsın haa

0|1
  • Geçmesin niye geçiyo ki.Çok zevkli bir duygu o...

0|1
  • içindeki güzellik olmadıktan sonra ne işe yarar kilotlu çorap :))

0|0
  • o her erkekte war birader ya :D

0|1
Yükleniyor...