Nedir bu külotlu çorap hastalığım?

bayanların giydikleri ten rengi kilotlu çoraplara çok büyük zaaafım var... nasıl geçer bu fetisliğim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• geçmez ömür boyu bu hastalığa mahkumsun ahah git bir külotlu çorap al ve kendin giy, eminim bir daha hiçbir külotlu çoraba bakamazsın

• :))))

Kızlar Ne Diyor 5

• Külotlu çorap al giy ve aynanın karşısına geç ; işte kurtuldun

• Herkesin birşeylere ilgisi fetisi olabilir zararı olmadıkca sorunda yok

• Yaa benim erkek arkadaşım aynı öyle ten ve siyah ince çorap. Off fyaz sıcagında giydircek utanmasa

• erkek arkadaşının yernde olmak isterdim =)

• pars kardeşim abazalığını başkalarının paylaşımlarına sakla... yeter ya

• üst kısımlar derken belden aşağı tabi :)))

• Öncekileri Göster
  • bir an önce evlenmeye bak,bunu için de imkanları oluştuır...Karın evde bol bol giysin,gözün doysun:)İmkanımız olsa sokaktaki kadınlara bunu giymeyi yasaklardık ama ah imkanlar..:)tesettürün gözünü seveyim:)

• bende 5-6 tanee varr veriyim birini giy:D

• bu seferde yalamak ister bacaklarını daha kötü olur :)))

• olsunn ağda yap bacaklarınaa giy belki sanada yakışır nerden biliyosun:D

• :)))))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• bir tane doktora git derim.

• bende de var o hastalık, etek fantezisi, siyah külotlu çorap fantezisi, dizaltı çorap fantezisi..hatun kızıyor bana "sürekli giy çıkar giy çıkar zaman kaybı offf" diyor :D

• Evlat... Sana iyi ve kötü haberlerim var...Kötü haber;1- O zaaf geçmez bu tür saplantılar onlardan iğrenerek geçebilir belki; yani külotlu çorap giymiş yaşlı kadınlar düşün mesela...[ıyyy ben bile tiksindim lan!]2- "Zararlı olmadıkça sorun değil" diyen kadınlara inanma o [Sakın bana bulaşma!] demektir... Zira külotlu çorapla kadın boğmak ya da kafana geçirip soygun yapmak gibi niyetlerin yoksa kimseye zararın olacağınıda zannetmiyorum...3- Her insan evladının olmasada çoğu insan evladının fetişi vardır ama fetiş kelimesi "öcü" gibi algılandığından sapık konumuna koyulmana aldırma sen gayet normalsin [Herkesin bir popisi vardır gibi bir şey yani]İyi haber ise;Eğer seni külotlu çorapları ile deliye çevirecek bir hatun ile karşılaşırsan [ki kadınların çoğu maalesef vücutlarının ve zevk noktalarının farkında olmadan seks hayatı yaşıyorlar] o zaman bundan hastalık olarak bahsetmeyeceksin [ Hastalık ne olum? cüzzamlımısın sen?]

• Bütün cevaplar içinde bu iyiymiş gerçekten :)

• eyvallah

• alkış +111111

• fantazi leri çeşitlendir,bunu yerine başka fantazileri bulur vazgeçersin...

• sapkınsınız siz ama bende mazoşistlik var :(

• bende siyah çorap seviyorum iyimi :S

• geçen bir arakadaş kilotlu çorap giyen kız görünce azmaya başladı senin durumunda çok var niye geçmesini istiyorsun onu anlayamadım

• Abi evlen ve karınla da ii fantezi yaparsın haa

• Geçmesin niye geçiyo ki.Çok zevkli bir duygu o...

• içindeki güzellik olmadıktan sonra ne işe yarar kilotlu çorap :))

• o her erkekte war birader ya :D

• vallamı

Yükleniyor...