Sevgilisiyle, evlenmeden cinsel ilişki yaşayıp daha sonrasında mutlu olan var mı?

Gizli Üye
Daha sonrasında mutlu olan varmı ? Yada şu an o kişiyle evlenen ?
Güncellemeler
+1 yıl
Yahu ben yapıcam diye birşey söylemedeim yada sizden yapıyımı yapmıyımı diye fikir almıyorum ki :D Çevremde yapanlar çok ve şu an mutsuzlar yapıpta mutlu olan varmı diye sormak istedim ben yoksa evlenmeden yapmayı asla düşünmüyorumm
Sevgilisiyle, evlenmeden cinsel ilişki yaşayıp daha sonrasında mutlu olan var mı?