Her kadın mastürbasyon yapar mı?

Her kadın mastürbasyon yapar mı? Yapmayan yok mudur? Nasıl mastürbasyon yaparlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• iyiki sordun bende bunu merak ediyorum. Belki bir kadının sorması kadınları daha iyi cevap vermesini sağlar. Çünkü birebir tanıdığım sınırlı sayıda kız -ki birisiyle sevgilimdi rahat konusurduk böyle şeyleri- yapmadığını söylüyordu. Bana mı öyle diyordu bilemedim. Ona bunun kötü birşey olmadığını anlatsam da dinlemedi, sadece bir kez yaptığını ve sonra yapmamaya yemin ettiğini söyledi, bende inandım, güvenirdim ne diyeyim bilmiyorum. Şimdi sabırsızlıkla bende bekliyorum cevapları cherry. Ve eğer yapmadan kendi bedenlerini nasıl tanır kadınlar? bunu da merak ediyorum.

• :) hollanda da değiliz ve buranın şartlarının farkındayım, ekstrem uçlarda yaşayan insanlar var. Ama insan, en azından kendi içinde, dünyadan izole bir dünya kurmalı, dışarda olmayanları ve hayallerini o dünyaya koymalı, bazen o alice harikalar diyarına gitmeli. Cinsel anlamda değil her konuda insanın kendi zihninde o dünya olmalı... harikalar diyarı...

• elbette bunun çok etkisi var hollandada olsam belki lezbiyen olurdum =)

• olabilir, eğer içinden yeterince güçlü bir istek gelmiyorsa ama sadece yapıyorsan öyle olması normal sanırım, çünkü kadınlar bedenleriyle değil ruhlarıyla orgazma ulaşıyorlar. Hep kendi başlarınayken daha rahat olacakları ve daha rahat orgazma ulaşacaklarını düşünmüşümdür. Şimdi kız arkadaşımın söylediğinin doğruluğuna inandım. Peki pekkomik'in yorumu mantıklı geldi, sen ne düşünüyorsun bu konuda. Toplumda cinselliğin tabuluğu cinsel isteği azaltır yada bunu baskılar mı?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• Benim Sevgilim Yapmıyor ya :D

• özgürdür insanlar yapan da olur yapmayan da

• kendi cinselliği ile ilişkisine göre değişir bu soru. eğer libidosunu doyuracak bir cinsel yaşamı varsa mastürbasyon yapma ihtiyacı hissetmeyebilir veya cinsel enerjisi seksle bile doyurulamayacak kadar yüksektir ve düzenli cinsel yaşamına rağmen yoğun olarak mastürbasyon yapar

• yapmaz her kadın.

• bunlar defalarca konuşuldu zaten eski sorulara bak bence..

• her kadın yaparmı bilmem ama nasıl mastürbasyon yaptıkları konusunda herhalde sağ el boş durmazdır:)

ya da bildiğim kadarıyla temas olmadan bile boşalabiyorlarmış ilginçç.. öpüşürken de boşalıyorlarmırdır merak ettamam şimdi:)

• Ah yanımda olsan sana uygulamalı anlatırdım :) Ya bak internete kullanım klavuzu yok bu işin. Herkes istediği gibi yapar. sağ elle mi sol elle mi diye sorup da cılkını çıkarmayın :)

• yaparlar yaa ben çok sordum bunları hep yapıyoruz dediler:)

• aslinda her nekadar yapmiyoruz deselerde arastirmalar insanlarin yuzde 97sinin masturbasyon yaptigini soyluyor ama bazzi kadinlar masturbasyon yaptiginin bilincinde olmuyorlar cinsellik zevkten ote bir ihtiyactir vucut surekli durmaksizin sperm uretir bu erkeklerde daha hizlidir sperm torbasi bir sure sonra dolar ve cinsel ihtiyac tavan yapar dolayisiyla cinsel birlesme yasamayan insanlar masturbasyon yapmak zorundadir aksi dogru degildir

• elbet yapar... :) sadece tabularindan belli yasa kadar ya da iliskisine kadar uzak durabilir ama eninde sonunda o da yapacaktir

• yapar tabi neden yapmasın ki kötü bişe değil

Kızlar Ne Diyor 10

• ''Yapmam'' diyenler ya da yapmayanlar hiç yapmadığını söyleyemez. Benim annem, namusa önem veren bir ailenin kızı ve 54 yaşında. Ama o yapmış 6 kez falan tabi. 15 ya da 16 yaşındaymış. Yapmayanlar da böyledir. Bir dönem, birkaç kez yapmıştır artık yapmıyordur. Ben yıllardır yapıyorum ve bu aralar sık yapıyorum. Tam hatırlayamam ama 10 yaşımda falandım başladığımda . Uykuda boşaldığım da olur. Mesela dün gece :)

• peki benim sevgilimin yapıp yapmadığını bilmiyorum ama bu konuları konumak isterim yani 2 yıldır yanımda ve ciddi düşündüğüm birisi mesela ben erkek olarak onu öperken boşalma olmuyo diyemem ama ondada oluyomu veya nasıl konuşabilirim bunları onunla yardım eder misin

• herkes surekli yapmıordur.. ama hiç yapmayan olduğunu sanmıyorum.. kadının erkeği varsa ve kadınsa gerek duymazbelki.. ama ben yapıorum.. bu aralar sıcaklardan sanırı biraz daha arttıı.. hoşumada gidiyor gercekten

• sıcaklarda benimde öyle iyi bir sorun yokmuş

• sıcaklar artıkca insan daha cok banyoya girer cıkar.. şahsen ben oyle yapıorum sen kokarca gibi geziyorsan bilemem... :))

• Sıcaklarla ne alaka ?

• Ülkemizde mastır yapanların oranı %50-60 civarında imiş.. Yani, kadınlarımızın yarısının masturbasyondan haberi yokmuş..

Ama eminim ki, her geçen gün iletişim olanaklarının artması ile beraber, bu oranın artacağını düşünüyorum..

Nasıl sorusu ise, ayrı bir soru konusu.. Onun cevabı çokça verildi bu sitede..

• ben de yapmıyorum.

• amuda kalkıp yaparlar...

şaka bır yana ben mastır yapmıyorum..

• yapmayanlar kesinlikle var

• her kadın yapmaz ama ben yaparım hemde çıldırmış gibi

• yabikide hayır (yapmaz)!

• kesin oldugu için !

• hayır'ı anladım da "tabiki de" deki kesinlik neden? işte bak o ince farka kafam takıldı. Kızdıysan kafama bir kez vur susarım :)

• kendi cinselliği ile ilişkisine göre değişir bu soru. eğer libidosunu doyuracak bir cinsel yaşamı varsa mastürbasyon yapma ihtiyacı hissetmeyebilir veya cinsel enerjisi seksle bile doyurulamayacak kadar yüksektir ve düzenli cinsel yaşamına rağmen yoğun olarak mastürbasyon yapar.

veya bir cinsel yaşantısı yoktur ve olana kadar mastürbasyon yapar. veya türkiye gibi muhafazakar ülkelerde sıkça görülmdüğü üzere cinselliği aklında öylesine kötü, öylesine pis bir noktaya yerleştirmiştir ki, içindeki kadına dair her şeyi reddeder ve seksi reddettiği gibi arzulamayı da reddeder ve haliyle mastürbasyon yapmaz. bir başka versiyon olarak, cinsellikle ilgili olarak toplumsal baskılardan dolayı kafası o kadar karışmıştır ki, cinsel arzuları yerinde duruyor olsa bile bırak mastürbasyon yapmayı vajinasına dokunmayı hatta ona bakmayı bile utanç verici bulur.

• ya aslında benim o konuda da bazı şüphelerim var. ferçekten erkek ile kadın cinselliği böylesine farklı mı yoksa sosyo kültürel bir öğrenmenin etkisiyle mi düşünüyoruz? tamam doğadaki görevlerimiz farklı ama, onun ötesi de doğalıyla gerçekleşmiyor gibi geliyor bana...

• evet haklısın, temelde libido ile ilgili. sonuçta libido yüksekse yasak yada ayıp falan diye kimse durmaz, sonuçta gizli bile olsa yasakları deliyoruz. En temel nokta bunu istemek. Tabi bir erkek için garip geliyor tahmin edersin ki. Bizde libidomuz tavan gezmiyoruz ama bizimki biraz daha fiziksel birşey, ondan sanırım.

• olabilir, fakat libidonun ne boyutta olduğu ile de alakası var sonuçta. mastürbasyon tamamen olağan bir şey olsa da cinsel nevrozları olmayan ama mastürbasyona ihtiyaç da duymayan kadınlar olabilir, çok da kesin konuşmamak lazım sanırım...

• Öncekileri Göster
  • Hayır yapmaz.

• Erkek misin ?

• yapınca kesiiin boşalıyo musunuz peki?

• Hiç değil. Ama hiçe yakın. Sevmiyorum...

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...