Sevgilim adetliyken sevişmek istiyor. Nasıl olur?

arkadaşlar soru gayet açık bence. sevglim ben adetliyken seks yapmak istiyor. ama ben tiksineceğinden ve her yerin kan olacağından korkuyorum :S izin... Daha Fazla

Güncellemeler:
bu arada bende koku filan olmuyo hiç bi zaman. cevaplar buna göre gelsin lütfen..
kokuyu ben almıyorum diye bir şey yok. gerçekten koku olmuyor ne hikmetse. önceleri olurdu 1 yıldır yok öyle bir şey.

En İyi Erkek Görüşü

• Onun ki de değişik bir merak/fantezi.

Aslında şöyle diyeyim, bildiğim kadarıyla, adet döneminde rahim ağzı ve vajina mukusunun değişmesi, ph değerinin değişmesi enfeksiyon koruma sisteminin zayıflamasına yol açmakta. Bu nedenle enfeksiyon riski oluşmakta.

Gerekli hijyeni ve korumayı sağlayarak denenebilir, size bağlı. Ben tavsiye etmezdim.

Senin endişene gelirse, bunu yapmak istiyorsa zaten az buçuk tahmin ediyordur nasıl olacağını. O nedenle kan olmasından çekinme. Tiksiniyor olsa zaten teklif etmezdi.

Bu karar sizlere kalmış. Ben bildiğimce riskleri söyledim. Temiz bir prezervatif ile bu sorunu aşmak mümkün olsa da, en öenmli sorun psikolojik bariyerleri aşmak.

Tiksinme demişken, seks anlamında değil ama ben tiksinmezdim sevdiğimi öyle görmekten; sonuçta bu bildiğim, hayal edebildiğim ve doğal karşıladığım birşey. Tiksinmek böylesi farklı ve özel bir olay karşısında çok basit bir tepki olurdu.

Soran beğendi
    • +1

• Seviyorum yorumların ı<3