Sevgilim adetliyken sevişmek istiyor. Nasıl olur?

arkadaşlar soru gayet açık bence. sevglim ben adetliyken seks yapmak istiyor. ama ben tiksineceğinden ve her yerin kan olacağından korkuyorum :S izin versem nasıl olurki acaba?

Güncellemeler:
bu arada bende koku filan olmuyo hiç bi zaman. cevaplar buna göre gelsin lütfen..
kokuyu ben almıyorum diye bir şey yok. gerçekten koku olmuyor ne hikmetse. önceleri olurdu 1 yıldır yok öyle bir şey.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Onun ki de değişik bir merak/fantezi.Aslında şöyle diyeyim, bildiğim kadarıyla, adet döneminde rahim ağzı ve vajina mukusunun değişmesi, ph değerinin değişmesi enfeksiyon koruma sisteminin zayıflamasına yol açmakta. Bu nedenle enfeksiyon riski oluşmakta.Gerekli hijyeni ve korumayı sağlayarak denenebilir, size bağlı. Ben tavsiye etmezdim.Senin endişene gelirse, bunu yapmak istiyorsa zaten az buçuk tahmin ediyordur nasıl olacağını. O nedenle kan olmasından çekinme. Tiksiniyor olsa zaten teklif etmezdi. Bu karar sizlere kalmış. Ben bildiğimce riskleri söyledim. Temiz bir prezervatif ile bu sorunu aşmak mümkün olsa da, en öenmli sorun psikolojik bariyerleri aşmak.Tiksinme demişken, seks anlamında değil ama ben tiksinmezdim sevdiğimi öyle görmekten; sonuçta bu bildiğim, hayal edebildiğim ve doğal karşıladığım birşey. Tiksinmek böylesi farklı ve özel bir olay karşısında çok basit bir tepki olurdu.

• +1

• Seviyorum yorumların ı<3

Erkekler Ne Diyor 27

• senin ki kafay koymuş,eninde sonunda o kanlı gömleği giyecek

• denedim, seneler önce duşta olmamıza rağmen gerçekten berbattı normalde kokmamasına karşın illa bi koku oluyo ki onuda geçtim hiçte hoş bir his değil, gayet iğrenç.

• Bu abazalığın hangi aşaması ya : )

• Son aşama olsa gerek. Zira daha fazlasını midem kaldırmıyor..

• 1 hafta daha manuel devam etsin ))

• 1.si tiksinmez . 2.si kan olsa ne olur temizlenir. 3.sü oluruna bırak . 4. sü bi cok erkek bunu ısteyebılır sende ısterklıysen bırak olsun kasma bu kadar senı sevıyorsa tıksınmez zaten .

• sacmlayamn be isin b.kunu cikrmayin.igrenedirmeyin bir birinizi.

• Yazdıklarından aklıma bu sorular geldi.Kendine bunları bir sor.1-Seni hakikaten sevgili dediğin kişi seni seviyor mu?2-Seni sadece cinsel obje olarak mı görüyor?3-Sevgilin sapık olabilir mi?4-Bunlara ne gerek var?5-Senin böyle durumda iken ilişkiye girilmeyeceğini bilmiyor mu?vs...Nedense bu sorular aklıma belirdi daha da çoğalabilir.Biraz mukayese etmek gerek.

• 1- sevdiğine eminim
      2- hayır.
      3- olabilitesi var :D
      4-5 ben de öyle düşünüyorum.

• Kendince bu durumu izah et.Sınırlarını çiz.Böyle kızlar daha çok sevilir.Her şeye evet dememek gerekli.

• pekala sağol :)

• Ayıp olur, yanlış, olur sana olan saygısı biter. Onun için her şeyini ama her şeyini verebileceğini düşünür. Haddini aşar. Sınırları iyi çizilmeyen ilişkilerin sonu belli olmaz.

• Dinen yasak olduğunu söyle, ki zaten öyle.

• dine inanmayan biri ise yada farklı din mensubu ise ?

• Güzel söyledin, o halde denesin de görsün. Hiçbir yasak boşuna değil, sağlıksız!

• İstisnalar elbet olacaktır ancak her erkeğin midesinin kaldıracağı bir durum değil adetliyken ilişkiye girmek. Denemesi elbet bedava ama sonuçları biraz pahalı olabilir.

• Erkek Arkadasını Bu siteye getir bence verilicek cevaplar hep aynıdır bence :) menstruasyon Fetişist i arkadaslar hariç tabikide Cevap iğrenç olacaktır. Bence Denemesin Deneme Denemeyin.

• gayet mide bulandırıcı bi durum.Komik olan insanların buna haram diyo olması, sanki iki sevgilinin cinsel ilişkide bulunması helalmiş gibi:)

• şimdi hayal ettim de..iğrenç bir koku kanlı vajina yatak da batar offf..

• yaaww arkdasın ne bcım arkdas...sabretsın bı kacgun soyleyıver...

• iğren bişi o. sakın yapma. hastalık kaparsınız 2nizde.

• düşüncesi bile hiç hoş değil hem de dinen yasak olduğunu biliyorum...

• Hadisi Şerif açık Her kim adetliyken birlikte olursa annesiyle birlikte olmuş kadar günah kazanır gerisi sana kalmış kardeşim

• Koptum :D Sanki normalde birlikte olmak günah değil.

• ben nerden bilim evli mi değil mi

• adamın fantazisi geniş. Senin için sorun değilse istediğini yap. Ama sevgili iken nasıl bu kadar rahat oluyorsunuz kıskandım yani o çocuğu be :)

• Aranızdaki ilişkiyi nahoş bir duruma getirmekten başka bir işe yaramayacaktır. Tiksinti tohumu ilginçtir. Bir defa içine düştükten soran insan eskisi gibi bakmakta zorlanır tiksindiği şahısa.

• yuh ya pislik heriff

• gaz maskesi taksın

• yanı ben sahsen bole bı anda tiksinirim yani karsı taraf kaldıyosa bısey dıyemem ama her ıkı taraf ıcınde sağlam bı bırlıktelık olmaz söylim

• koku olmuyormu :) o sana gelmiyordur :) bildiğin bayat balık kokuyor lan :D

• iğrençsiniz ya

• Sevgilin düz duvara tırmanıyor galiba üzüldüm

• deneyin görün bence

• adet kanı leş gibi kokar vede sağlık olarak risk tasır bunu bı kere daha düşün ve bu bırlesmeye manı ol yanı temızlen ole bırlıkte olun dınende sakıncalı zaten haram pis pis birleşmek HARAM ...

• ıyyyy ne mıde arkadas

Kızlar Ne Diyor 10

• İyice sapıttınız ya. Bazen burda okuduklarıma inanasım gelmiyor. Allah akıl fikir versin. Sevgilin bayağı abazan olmalı sen de umursamaz. Başka şeyleri düşünmüyorsun da kan olacağından ya da onun tiksinmesinden korkuyorsun. Tuhaf..

• ben hic inanmiyorum zaten kizlar uyduruyo soruyo bence hep :D

• Valla inşallah öyledir. Gerçek olduğunu düşünmek bile istemiyorum :o

• Sıkıversin dişini bi kaç gün :) böyle şeylere hiç gerek yok :)

• ne kadar saygısızca bir istek..o kadar mı azmış bu adam? her şeyi geçtim son derece sağlıksız ki bu yüzden dinen uygun bulunmamış..kadınlar adetin ilk günlerinde ve sonrasında bile çekinerek duşa giriyor ki mikrop kapma endişesi ile..senin de izin versem mi diye düşünmen bile hata bana kalırsa...bugün bunu isten yarın acaba hangi korunmasız ilişkiyi teklif eder..pes gerçekten yaa ...

• Nasıl senden osmanlışerbetimi akıyor milletten alt yapı akarken nasıl kokmuyor:Dsana öyle geliyor kendi kokunu duymuyorsun bence .

• Hiç birşey kokmasa bile kan kokar yapma etme ortalık Haçlı Seferlerine döner azıcık sabretsin sende azdırmamaya çalış adamı :D

• :D güldürdün bebek :D ben bişey yapmıyorum ki :P :D cidden..

• Öncekileri Göster
    • :D haha evet :D ben de öyle demiştim :D

• :))

• İyi olur yanı hızla devam edin hatta adet günlerinde sadece bu işi yapın

• zararlıdır tiksinmeyi geçtimde gerek yok bence

• o günlerde sadece göğüslerinle idare etmesini öğrenmesi gerekiyor :))

• iğrenççç yaa nasıl bir sevgilin var senin . sakın öyle bişeye izin verme. hem din kurallarına aykırı böle birşey.

• günah de ona saçmalaamsın bu ne be

Yükleniyor...