Grup seks izlediniz mi?

arkadaşlar kız arkadaşımla öyle sex ile alakalı sohbet ederken bana grup sexi sevip sevmediğimi sordu?bende 2 kız bi erkek şeklinde olur olabilir dedim. bende ona sordmo. bende de tam tersi dedi. p*rnolarda izleyince azıorum grup sex v.s falan dedi. hoşuma gidio v.s dedi. bayanlara sormak istiyorum siz grup sex izlediniz mi izledigniz de azıormüşnuz yani hoşunuza gidiormu? yoksa sorun kız arkadaşım da mı?

2.5 yıllık ciddi olan bi ilişkimiz sadece seks üzerine kurulu değil! AŞIĞIM!

lütfen adam gibi cevaplar verin.

Güncellemeler:
valla içim rahatladı kızlar ya. sagoLun xD


0|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

 • iğrençlik sırasında büyükten küçüğe sayıyorum:çocuk,hayvan ve grup..ilkini yapana insan sıfatını bile kullanmak zor,ikinciyi yapan insanlığın yüzkarası..üçüncüyü yapan da ar damarı çatlamış insan kılıklı...p*rno yıldızları ise zaten ardamarı bile olmayan zavallılar.Yaradan kimseyi o hallere düşürmesin..gelelim grup sex olayına..sex iki kişilik kutsal bir olaydır.3. kişinin olması ise olayı aşağılık bir hale getirir..hem de 2 kadın olsa da,2 erkek olsa da hiç farketmiyor bana göre,aşağılanan cins hep kadın..kadın 2 olunca erkeğe hizmet,erkek 2 olunca da 2 erkek tarafından kullanılan bir kadın..ben anlıyamadım,senin sevgilini..böle iğrenç sahneleri seyretmekten nasıl zevk alıyor...kızın kendi bile farkında değil muhtemelen ama yatkınlığı var gibi bazı şeylere..cinsel sapmalar bi anda ortaya çıkmaz...biraz araştırsan görürsün..bazı kişilerde yerinde sayar ama bazı kişilerde uygun ortamlar bulunca ya da teşvik edici durumlar yaşanınca ilerler,ortaya çıkar...bilmiyorum ne desem şimdi sana..

  3|1
  • Şikayet

   sen acayip ahlakçı ve ketum bir insansın

  • Şikayet

   yorumlarımdan ahlakçı olduğum anlaşılıyo elbet..ama ketumluğumu nerden anladınız? inkar etmiyorum..sır saklamayı da bilirim,yerinde konuşmayı da...