• Sor
  • Bence

Grup seks izlediniz mi?

arkadaşlar kız arkadaşımla öyle sex ile alakalı sohbet ederken bana grup sexi sevip sevmediğimi sordu?bende 2 kız bi erkek şeklinde olur olabilir dedim. bende ona sordmo. bende de tam tersi dedi. p*rnolarda izleyince azıorum grup sex v.s falan dedi. hoşuma gidio v.s dedi. bayanlara sormak istiyorum siz grup sex izlediniz mi izledigniz de azıormüşnuz yani hoşunuza gidiormu? yoksa sorun kız arkadaşım da mı?2.5 yıllık ciddi olan bi ilişkimiz sadece seks üzerine kurulu değil! AŞIĞIM!lütfen adam gibi cevaplar verin.

Güncellemeler:
valla içim rahatladı kızlar ya. sagoLun xD

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• iğrençlik sırasında büyükten küçüğe sayıyorum:çocuk,hayvan ve grup..ilkini yapana insan sıfatını bile kullanmak zor,ikinciyi yapan insanlığın yüzkarası..üçüncüyü yapan da ar damarı çatlamış insan kılıklı...p*rno yıldızları ise zaten ardamarı bile olmayan zavallılar.Yaradan kimseyi o hallere düşürmesin..gelelim grup sex olayına..sex iki kişilik kutsal bir olaydır.3. kişinin olması ise olayı aşağılık bir hale getirir..hem de 2 kadın olsa da,2 erkek olsa da hiç farketmiyor bana göre,aşağılanan cins hep kadın..kadın 2 olunca erkeğe hizmet,erkek 2 olunca da 2 erkek tarafından kullanılan bir kadın..ben anlıyamadım,senin sevgilini..böle iğrenç sahneleri seyretmekten nasıl zevk alıyor...kızın kendi bile farkında değil muhtemelen ama yatkınlığı var gibi bazı şeylere..cinsel sapmalar bi anda ortaya çıkmaz...biraz araştırsan görürsün..bazı kişilerde yerinde sayar ama bazı kişilerde uygun ortamlar bulunca ya da teşvik edici durumlar yaşanınca ilerler,ortaya çıkar...bilmiyorum ne desem şimdi sana..

• sen acayip ahlakçı ve ketum bir insansın

• yorumlarımdan ahlakçı olduğum anlaşılıyo elbet..ama ketumluğumu nerden anladınız? inkar etmiyorum..sır saklamayı da bilirim,yerinde konuşmayı da...

Kızlar Ne Diyor 17

• Bence gercekte yasamaktan cekinselerde hoslarina gider.Beni tatmin eder grup sex aslinda en buyuk hayallerimden biri .

• dusundugum bırsey ama uygulamaya koymus degılım

• bir tatilde iki erkek bir kadın yapmıştık ,p*rno seti gibiydi...:)))

• bence vakit kaybetme hayat kısa...

• aynen

• iğrenç bi şey

• ilişkiniz seks üzerine kurulu değilse grup yapın.evet.

• küfür ettirmöe bana :)

• Öncekileri Göster
    • ha ha ne acayip yaratıklarsınız:D

• seni kücükken 3 kere havaya fırlatıp 2 kere mı tuttular ?

• Bana hic guzel gelmiyor. Izlemem bile. Sevdigimin beni baska bir insanla paylasmasi ve bunu izlemesi bana igrenc gelirdi.

• izleyince evet tahrik oluyorum fakat denemem.

• tahrik edici olduğu doğru...

• En açık En delikanlı yorum bence

• azar azar doğaldır.

• bencede...

• Senın kız aşmış kendini. Ayrıl

• İğrenç geliyor bana. Bana p*rnolar da iğrenç geliyor gerçi ya neyse.

• her kadında vardır bu. grup seks izleynce azması grup seks yapmak istediği anlamına gelmez. ilişkiniz sadece seks üzerine kurulu değil diyorsun ne güzel işte bunları kafana takma.

• teşekkür ederım ama ıster ıstemez takıyor ınsan.

• kendi adına konuş ! her kadında varmış genelleme yapmak sanamı kaldı

• kes be senin gibi namus kumkumalarını çok gördük. edep, ahlak ustalığı taslamak sana mı kaldı peki? sen kim oluyorsun?. hayal gücü diye bir şey var. eylemler düşüncede kaldığı, gerçekleştirilmediği sürece kimseye zarar vermez.. sen neden atladın hurraaaa diye? Anlamadım yani yaran mı var da gocunuyorsun?

• BU nasıl bir hayat nasıl bir yaşam tarzı ALLAK ın işine karışılmaz ama helak etmiyor bizi hakediyoruz sonuna kadar 2 erkek ne dir ya Allah kahretsin

• ALLAK seni kahretmesin. Gece gece güldürdün.

• neye güldün gerizekalı ne o sendemi başkalarına becertiyosun hayvanlar gibi karını sevgilini

• OHOOOOOOO HOOO yorum yok anladın sen

• ben de izlerken gayet eğleniyordum. ha azıcık meraklı bir tipse dener. ki ben denedim sevgilim varken 2 başka insanla

• evet bende denedim süper bişey..

• sevgilin izledimi yoksa sevgilinden habersiz mi?

• onu bırak bak kesın grup seks ısteyecek yada gıdıp baskalarıyla grup yapacak sende ok uygun dersen devam yok bu senı bozarsa bırak soylım sana gurup yapmak ıstedıgını ıma etmıs yahu :D

• lan adam gıbı cevap verın dıoz amk!

• Öncekileri Göster
    • burası sanal ortam kac kısı kımlıgını ortaya koyup konusuyokı .. cogu laf olsun dıy soyluyor ama senın kız arkadasın senın yuzune soylemıs ve hosuna gıtmesı bıle zaten normal degıl kızlar tıksınır bu tur seylerden genelde .. bunu senın yuzune soylemesı gercekten normal degıl.. yanı ıyıce tanımaya calıs ne dıyım arkadasım..

• +1

• Yo bana iğrenç geliyor

• Ben de seviyorum iki erkek bir kızlı. Sorun yok.

• yani sadece fantazide kalıyorsa bişi yok bence

Erkekler Ne Diyor 7

• Kadınlar direk söylemez bazı şeyleri ima ederler. Anladın sen onu. Geleceğin cuckold adayısın.

• Öncelikle şunu söylemeliyim ki kadın-erkek farketmez p*rno film izleyip denemek isteyen çok vardır her ne kadar aman öyle şey mi olur ya hu deselerde. Çoğu insan sade ve düzenli bir seks hayatında sıkılır bu durumda ya partnerini aldatır ya da senede bir defa seks yaparlar. Veyahut bu tarz şeyler deneme yolunda giderler. Ama grup seks bunların en zorudur. Nedeni şu bu hayal ile yanıp tutuşan çoğu kişi bunu ygulamay geçiremez. Geçirsede sonuçları çok parlak olmaz. Grup yapan veya yapabilen nadir insanlar vardır. Çünkü bulacağınız kişiler bunun mantalitesini çözmüş, rahat ve geniş insanlar olması gerekir. Ki sizinde öyle olmanız icap eder. Ya hiç tanımadığınız birilerini bulup bir defaya mahsus yapacaksanız veya güvendiyiz devamlı birileri olması lazım..Ama bana kalırsa iki ucu b.klu değnek. Zor bir iş bırakın fantazi olarak kalsın bence...Emin ol ben razıyım deyip 2 kişi getirsen o aşamya gelince vazgeçecektir...kolaylıklar

• fırsatını bulmuşsun dene. ama emin ol çevrendeki erkeklere o gözle baktığın zaman hepsi sana iğrenç gelicek. bumu yani benim kızla yatıcak. yok olmaz diceksin =)

• ben yaptım dostum evli çiftlerede çok katıldm tavsiye ederim dene sevgilinle

• arkadaşın fantazileri seviyor,bu herşeyi yapar anlamına gelmez...rahat ol bence...

• Icinden nasil geliyorsa

• gurup degilde iki kişiyle daha iyi.

Yükleniyor...