• Sor
  • Bence

Erkekler neden kızların bacağını okşamaktan zevk alır?

Soru aslında açık ve net cidden merak ediyorum ya ne saçma bi zevktir bu hiç anlam veremiyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sen kadın gozunden baktıgın ıcın anlam veremıyosun gel bırde onu bıze sor

Erkekler Ne Diyor 31

• bacak okşamak hiç tarzım degil.drekt gögüslerden başlarım.

• bugun arkadasın ı kurcaladı sanırım:) kıh kıh

• Gayet mantıklı bir şey. Birincisi kadının cinsel organına giden bir yol gibidir bacak. İkincisi pürüzsüz yumuşak bir şey. Erkekler her zaman böyle şeyleri severler. Kadının güzelliğini ortaya çıkarır bacaklar.

• Bunu anlatmak mümkün değil yaşamak lazım yada şöyle benzetelim kadınlar alışverişden ne zavk alıyolar bende onu anlamıyorum

• mesele sadece bacak değil kızların her organları ayrıdır bence. anlatılmaz yaşanır diyelim ;)

• Erkek olsan anlardın.

• bacakların birleştiği yeri düşününce zevkleniyor olabilir o

• Çok da zevk almazlar, merak etme. Bakmaktan çok daha zevk aldığımızı söyleyebilirim. Görüntü gerçekten muhteşem bacaklar için.

• Orda Amaç Bacağa Dokunmak OLabilir Ama Yaratılmak istenen etki O değil Emin olabilirsin buna :)) Onun Eli senin bacağındayken Düşünceleri neler yapıyor bir bilsen :))

• kızların her organı ayrı bir güzel.erkeğin hislerini kızlar anlayamaz zaten boş yere kendilerini bazı yönlerden beğenmezler

• oksamadım galıba bacak

• Baçahını Okşamanın Mesajı Ordan Zevk Alması Dehil Birazdaha Farklı Bi Mesaj Bunu Söliye Bilirim Sana Kısaca..

• kızlar bacak kıllarını aldığı için, öyle pürüzsüz et biz erkeklere çekici geliyor. Nedeni bu olsa gerek

• bacaktan sonra gelir düşün ondan sonra sor bence gerek kalırsa cevap veririm

• çünkü hazineye giden yol bacaktan geçiyo :D

• ilk başta o bacaklar bir kadına ait olduğu için ve yukarıya giden yolun duraklarından biri olduğu için diyebiliriz :)

• Okşayamadığı yerlerin hayaliyle yaklaşıyor olabilir. Ya da adım adım ilerleme dürtüsü

• yumuşak olduğu için olabilir mi. gerçi ben hiç denemedim ama.

• başlangıç yeri olarak orası tercih edildigi için.

• her yerini okşamak isteriz. bacaklar yağ gibi çok tatlı okşar öperiz

• sadece bacak değil tene dokunmakta hoşumuza gidiyor ahh ahh çok özledim be

• sexde mantık ararsan mantıksızlığa düşersin amaç çocuk araç sex

• senin bunu sorman saçma bence

• yani hani bırak okşamayı yürürken bile görürsek aşka gelebileceğimiz bir kısımı görmüş oluyoruz okşamak bizi iyice aşka getirir :D

• yumuşacık sıcacık olşamayıp ne yapsın.orası olmazsa başka yeri okşama isteği doğabilir

• ten tene değdi mi hangi organ olduğu önemli değildir.

• bu super :)))

• sağol

• erkek sonuçta bu bırak okşamayı yürümesinden bile tahrik olur. Yapımızda var bu bizim suçumuz değil. Içimizden geliyor bu azmanlık :)

• erkek ne okşasa tahrik olur

• biyerden başlamak lazımm...

• Bacaklar raydir vajina Haydarpaşa garı rayda gitmek lazım :)))

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 3

• seni seven bir erkek senin bacağını okşadığında sen zevk almıyorsan ya sen o erkeği sevmiyorsun ya da sende başka bir sorun var :)

• helal

• ben beni seven erkekten bahsetmiyorum genel anlamda merak ettim sadece :)

• ben de okşanmasından zevk alırım haha

• eller eller

• ne var ellerde?

• lisedeyse normal

• ama yine de cidden saçma ya :D

• Öncekileri Göster
    • lıse bıttıyse sevıye atladın

• değilse normal değil

Yükleniyor...