Sizce hafif tüylü kadın çekici midir itici midir ?

Bacak, koltukaltı, bikini bölgesi, bıyık, kaş tarzı kıl ve tüylerden bahsetmiyorum. Bir bayan onları aldırmalı. Gruplara ayırırsak

Sırt tüyleri

Beldeki tüyler

Göbek etrafındaki tüyler

Göğüs uçları etrafındaki tüyler

Kol kılları

Boyundaki tüyler

Hepsi hakkında ayrı ayrı yorum yaparsanız mutlu olurum :D Kolaya kaçarsak en itici bulduğunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kıl degil de tuyse belde ve karında birazcık tuy seksi olabilir...rahatsız etmez en azından

• sana hiçte katılmıyorum tabii ki itici...

Erkekler Ne Diyor 21

• itici. allahtan laser v.s teknoloji gelişti de...

• aşırı itici bence kız dediğin kendine bakmalı her bakımdan.. tabi erkekte bakımlı ve temiz olacak özellikle temiz...

• kızlarda artık çok görülen bir durum ve çok itici oluyor.

bikini bölgesi ve koltuk altı bir yere kadar ama diğerlerini geç

• Daha çok asyalı kızlarda görülen favori tüyü ve pubik bölgede çok az bir miktardaki tüy haricinde diğerleri kabul edilemez..

• kiz dedigin pilic gibi olmali sifir hic kil olmamali dokundunmu puruzsuz olmali killi kizmi olurmus sempanzemi bu

• hepside berbat alınmazsa.

• herkezde tüy olabilir ne itici olur nede çekici benm için

• bakımını adam akıllı yaptıktan sonra neden itici olsun herşeyin bir çözümü varken sırf tembelligine bırakıyorsa elbette itici olur ama alamamasının sebebleri kabul edilir sebeblerse bence gene itici olmaktan çıkar gayet normal kabul edilir

• göğüs ucu kıllarını perma yaptırıp ucuna boncuk takacaksa sorun yok.

• Sırt tüyleri her bedende ortalama olabiliyor ama sorun olmaz

Beldeki tüyler bunlar bazen çok olabiliyor yani normalden çok o zaman icabına bakılması lazım

Göbek etrafındaki tüyler kesinlikle pırıl pırıl olmalı

Göğüs uçları etrafındaki tüyler ıgygyy

Kol kılları erkek gibi olmasın da sorun yok

Boyundaki tüyler oldu bide sakal bıraksın istemem :)

• göğüste kıl olmaz arkadaş tüy bile olsa igrençç

• hafif olması kosuluyla bikini bölgesi ve koltuk altı ok ama başka yerlere tahammülüm olmaz

• Göğüs uçları etrafındaki tüyler bu en sevmediğim yazarken bile yüzüm buruştu o kadar yani.

• inanirmisiniz alin bendende okadar insanin yuzunun sekli degisiyor udununce en azindan kendi adima ...

• Göğüs uçları etrafındaki tüyler oldukça iticidir.

• çekici olmadığı muhakkak ama sırf azıcık tüylü diyede defterden silecek değiliz...bu konuda ben şunu derim; '''o kadar çatlak su kaçırmaz''''

• Kılla tüyle başırık biriyim, hafif kısa tüyleri de çekici bulurum.

Sırtb bel göbek vb saydığın vücut tüyleri, normalde açık renk, ince, seyrek, yumuşak tüyler ve beni rahatsız etmez. Bizdeki gibi kalın, siyah sert oldukarını sanmıyorum. Söyle elinin üstüyle dokununca hafiften hissedilmeli tüyler, öyle sıfır tüy extra itici, onları almak gereksiz. Kol tüyleri bazen belirgin olabiliyor, pek de sorun yaratmaz yani.

Evet galiba beklediğin işe yarar cevabı vermedim sana :)

• sirt ? bel? gobek? gogus ucu? boyun? ee yuh nasil kadin bu afedersin de :S benim bile oralarimda kil yokken disi kil yumagi ile olmam nasil beklenebilir ki!

• Tamamen iticidir. En önemlisi göğüs uçları ve kol kılları. Iyk xd

• bencede pürüzsüz olmalı her yönde

• kadın dediğin pürüzsüz olmalı nokta

• şimdi tüy derken siyah mı, yoksa hani sarı gibi oluyo ya öyle mi?

• Sarı tabi ki

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazılarında boyun bölgesinde hormonlardan dolayı tüy olabiliyor onlar oldukça itici. Göbek ve göğüs etrafındakiler de hoş değil fakat kol, bel, aşırı olmadığı sürece alınmasa da olur.

• Hiç bir erkeğin kıl sözcüğüne sempatı duyacagını sanmıyorum :)

2 ayda bır çin işkencesı Güzellik salonunda (daha tüylü olabılenler daha kısa sürede)

bende sevmıyorum gercı ,bırak erkeklerı

arkadaslarımda gördümmü derım hemen kaşların gelmıs huuu diye :))

• vajina kısmında azıcık olsa güzel duruyor da diğer yerler olmamalı. kız arkadaşımın göğsüne dudaklarımı götürdüğümde orta uzunlukta tüy farkettim. tiksinmedim ama hiç istifimi bozmadan çekiyim dedim o da gülerek görmemişim onu çek çek dedi. o ana kadar kadınların göğüs uçlarında ender olsa tüy çıktığını görmüş oldum.

Yükleniyor...