Kadınlar nasıl orgazm olur?

Kadınlar nasıl orgazm olur ? tatlı sözlerle mi ? güzel dokunuşlarla mı ? yoksa penis boyuyla falan mı ? kadınlar nasıl orgazm olur açıklarsanız sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bize dediler ki, kadın beyni ile orgazm olur ve g noktası kulaklardadır. Her kim onu aşağılarda arıyorsa yanılıyordur.Kadın, teninden önce ruhuna dokunulmasını ister. Her kadın ilgi ister ve her kadın yataktan önce ruhunun okşanmasını ister. Bedenine dokunmadan önce dudaklarını öpmek gibi, öpmeden önce ruhuna dokunmak gerekir.Belki bir hediye, belki birlikte yemek, biraz duygusal aktivite, biraz tatlı söz.. Sözler çok önemli işte.. Sesler de.. Ona güven vermek, kadın olduğunun güzelliklerini hissettirmek; aşkla sarhoş edip teninde erimek..Ancak ruhun kapıları açılırsa, o dokunuşlar etkili olur. Yoksa zevkin kralı gelse, o ten sadece acı duyar...

• ama ruhu uyarıldıktan sonra, bedenine dokunmak gerekir.. yoksa yarım kalır kadın. Bedenini keşfetmek de sen genç kaşife düşer.. Hepsi farklı şeyler arar, farklı hisler bekler..

• Öncekileri Göster
    • Bişi yazmadım ya, sadce çok genel konuştum. Şeytan ayrıntıda gizli :)
      Gece uzun; önce dans, şarap, sohbet..

• güzel anlatım...tabi bu dediklerini sadece kadını elde edip sex yapabilmek için yapan adam da karaktersizin tekidir...

Kızlar Ne Diyor 5

• hea zor soru ya bilmiom inan olmuom herhalde ben böcek gibi yaşayıp gidiyorum

• Valla bugne kadar bende çozemedm nasl orgazm oldugu mu :D

• güven aşırı sevgi ilgi ihmalsizlik sadece onun olduğunu hissettirmek ve güsel dokunuşlar

• grup yaparken çok zevk alıyorum birde sevglmn baska kızla ilişkiye grmesını ızlerken :))

• fake profilsin belli

• Öncekileri Göster
    • yazarlar ama hiç inandırıcı değil

• neden gercekten çok zevk verici

• klitoris uyarısıyla

Erkekler Ne Diyor 0

Yükleniyor...