Erkekler neden kendilerine oral seks yapılmasını isterler?

Evet sorum gayet açık.. Benim sevgilimde ona oral yapmamı istiyor, oral yaptığım sırada herhangi bir ses çıkarmadığı için (inleme) ne derece hoşuna gidiyor anlayamıyorum.. Erkekler oral seksten ne derece zevk alırlar ?Sizde sevgililerinizden size oral yapmasını istiyor musunuz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• - Ağzın ve cinsel organların hassas erojen bölgeler olması ve birbirlerine verdikleri uyarının ve zevkin yoğun olması bu buluşmayı kaçınılmaz yapmaktadır.— En önemli avantajlarından bir tanesi de gebeliğe neden olmaması yüzünden çiftler tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır.— Bakireliğin önemli olduğu toplumlarda bu yolla bakirelik korunmuş olmaktadır.— Erkekte veya kadın da kendi cinsel organını partnerinin ağzında görmekte bir haz yaratmaktadır.Kadının erkek cinsel organını ağzıyla uyarması; Felliato:latinca fellare (emmek) fiilinden türemiştir.Erkek cinsel organlarını yalamak,emmek,öpmek anlamında kullanılır.Erkeklerin tamamına yakını penislerinin emilmesinden ve bu şekilde boşalmaktan hoşlanırlar.Erkek oral seks yaparsa Kunnilingus; Vulva anlamına gelen “cunnus” ve yalamak anlamına gelen “lingere” sözcüklerinin birleşmesinden oluşuyor ve dişi cinsel organların ağız ve dille uyarılmasını ifade ediyor. Makat civarının uyarılması da kunnilingusa girmekle beraber özel olarak “anilinctus” diye de anılır.Oral seks, ağız tümörlerine yol açabiliyor. Son yapılan bir araştırmaya göre insan papilom (meme başı gibi çıkıntılar yapan selim tümörler) virüsü ağız kanserine yol açabiliyor. Bilim adamları uzun süredir papilom virüsünün ağız kanserine neden olduğundan kuşkulanıyordu. İyi haber bu riskin çok küçük olmasıdır.. Ağız tümörü her yıl 10.000 kişiden birinde görülüyor. Ve bu vakaların pek çoğu sigara ve içkiye bağlı olarak ortaya çıkıyor.İnsan papilom virüsü (HPV) cinsel yolla geçen virüslerin en yaygını. Bu virüsün servikal kansere (rahim boynu kanseri) yol açtığı biliniyor. Bazı araştırmalar bu virüsün ayrıca ağız ve anal kanserlerine de neden olabileceğine işaret ediyor.Oral seksin temizlik gerektirdiği kesin. Aşk yapmadan önce sabunla yıkanmak yalnızca eşlerin birbirine karşı nazik bir davranışı olmayıp, son idrar veya abdestten arda kalmış olabilecek bazı bakterilerin bulaşmasını engelleyecek bir önlemdir de. Sabun ve su, cinsel uyarılma sırasında cinsel organlardan çıkan doğal hoş kokuları asla yok etmediği gibi bunların kötüleşmesini de önler.Sonuç itibariyle, eşlerin bu çekiciliğe karşı koymaları genellikle olanaksız hale geliyor. Önce biraz çekinerek başlayan öpücükler, sonradan kadının penisi ağzına alması, erkeğinse dölyolu ağzındaki dudakları aralayarak diliyle dölyolunu keşfe koyulmasına kadar varabiliyor.

• Bu yazıyı bir yerden mi ? kopyaladın bilmiyorum ama verilen en ayrıntılı ve açıklayıcı cevap :))) teşekkürler

• yardımcı olduysam ne mutlu :) ancak senin sorunun şu ikinci kısmına gelirsek, hiç ses çıkarmıyorsa bi gariplik vardırr, oyle ölü gibi durruyor mu? çok enteresan

Erkekler Ne Diyor 26

• penisteki sinirler beyin tarafından çok farklı alğılanıyor, birde olayın psikolojik boyutu var tabiki

• boşalma süresinden anlarsın

• benim çok hosuma gidiyor

• severim..ama karşılıklı olmalı..

• en zevkli şey çünkü

• 4-6-7-8 En iyisi 8 bence ama 4-6-7 de çok zevkli

• Ben oral seks istemem, pis bir organın ağza girmesi anlamsız. Hele hele o ağızla çoluk çocuk öpülüyorsa tam pislik oluyor

• bunu bi erkek olarak sölemen ilginç

• demek ki hep aynı tip erkeklerle birlikte olmuşsunuz

• zevk meselesi oral yapmak vajinaya girmekten daha güzel bence kafasını felan somuracak dili ile ımmmm hayali bile süperr. d:

• erkeklerinde en sevdigi şey hatta bayanlarında çok sevdigi birşey bu..karşılıklı olursa inanılmaz haz veriyor.

• şöyle uzanacağım kanepeye kız eğilecek oral yapacak işte hayat bu bir erkek için

• oral olmazsa olmazımdır.ben çok büyük haz duyuyorum. dudakların penisi emişi. dil darbeleri ağızda gidip gelirken çıkan sesler falan müthiş keyifli ve inlememek işten değil. aynı şekilde partnerime yapmaktan da büyük zevk alırım. bence boşalma süresi ile orantılı değil zevk derecesi. boşalma süresi deneyimle alakalı bana göre.. zevkse karşındaki kadını ne kadar sevdiğinle alakalı...

• sevgilinizle "pazarlık usulü mü" sevişiyorsunuz?sonuçta sevişme eyleminin iki tarafında haz alacağı şekilde doğal olarak gerçekleşmesi gerekir. orgazm durumunda (genellikle) erkekler daha sessiz varlıklardır.

• bana yapılmasından hoşlanmadığım için yapmıyor

• Göreceli bi kavram

• erkeği en çabuk uyaran yoldur , ben yapılmasını istiyorum şahsen ama bazıları sever bazıları sevmez zevk meselesi,ses çıkarma olayına gelince erkekler genelde boşalırken ses çıkarır ben öyleyim en azından :)

• amca bu yaşta hala boşalıyomusun...

• senin her 1 dakkan için 5 dakka daha kuvvetli olduğuma istediğin iddaya girerim

• iyi yapabilen olursa (ısırmadan, dişlerini değdirmeden falan..) müthiş zevk verici bişey

• çok fazla zevk alırız

• öpüşmenin ardından 69 dediğimiz pozisyonda ön sevişmeye devam etmek çiftleri daha ateşli bi orgazma götürecektir. insan sevdiğiyle bunları yapabilmeli aslında. iki tarafta zevk alıyosa sorun yok.. harika bi gece yaşanır...

• sevdiğim insanın yapmasını istemiyorum nedense :/

• oral aslında çok anlam barındırır oral yapan bir bayan erkeğini çok sevdiğini belli eder ve senden hiçbirşekilde tiksinmiyorum anlamına gelir ilişkide ayrı bir güven kazandırır..aynı şey bir kadın için geçerlimidir bilmiyorum çunku ben kadın değilim o yuzden yorum yapmam hata kimisi cinsel fantazı adı altında oral ister ama cinsellikte oral varsa o kişiler bir adım daha önde demektir sevgide de guvende de aşkta da herseyden bu benım görüşüm..

• içinden çıkarıyodur sesi

• en zevkli şey harika birşey sevgilim olsada yaptırsam nerde bende o şans

• Partnerime bağlı

• Ben istemem. Çünkü şeyimi ağzında görürsem tiksinme ihtimali olur ayrıca gözümde eski değeri olmaz .

• Hoşuna gitmemesi gibi bi durum yoktur bence onu lolipop gibi em :))

• Tutkulu bir sevişmeyi oral sekse tercih ederim valla.

• zevk alır.

Kızlar Ne Diyor 5

• Karşılıklı olursa olur :)

• ben yapmam iğrenç

• bende öyle diyodum ama yaptım hiçte fena değil :)))

• :))

• Ben çok tiksiniyordum ondan. Sonra yaptım bi hoşuma gitti bi hoşuma gitti. O değil ben zevk alıyorum öyle garip bi durum oldu.

• tatlı sanırım :D

• evet isterim de yaparım da karşılıklı olması aynı zamanda en hoşudur.

• evet karşılıklı olunca cok güzel oluyor

• yapması da yaptırması da harika

• 69

• bana yapsın die bende ona yapıyorum:p

• ben sana yapsam sen bana yaparmısın

Yükleniyor...