Bir erkek evlenirken hiç kimseyle yatmamış bir kız ister! Bayanlar da bakir erkek isterler mi?

Peki bayanlar da aynı şeyi ister mi? Yani evlendiği kişinin ilk kendisiyle yatmasını, daha önce kimseyle yatmış olmamasını, erkeğin bakir olmasını isterler mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aynı sorular başlıklar farklıeğer yaptığınız mantık evliliği ise kim kiminle ne yaşamışsa yaşamış dersinama aşk evliliği ise kızın bekaretine aşık oluyor kimse en azından öyle olduğunu sanıyorum tabi ki sevdiğim insanın geçmişi beni üzer ama lütfen biraz daha geniş düşünün aşk denen kavram var

Kızlar Ne Diyor 6

• herşey karşılıklı değil midir ?

• bencede oyle o yonden kendımı şanlı hissedıyorum bende daha kımsenın elını tutmayı başaramadım inş evlenecegım kısı de oyle olur

• Öncekileri Göster
    • illaki var ama azınlıkta

• bence sana oyle gelıyor ya :))9

• bıkmadınız mı bu el değmemiş kadın erkek modellerinden artık. Biraz da şunu düşünün, cinsellik ve seks hakkında bir şey bilmeyen bir çift ilk gecesinde ne yapar? sizce o gece mükemmel mi olur yoksa iki taraftan birinin tatmini ile biten anlık bir birleşme mi? tecrübe iyidir.

• :))) zekı arkdaşım ya tecrube ıyıdır dıyorsun yanı o zaman kafana bı sılah dayayıp ateşle önce bı tecrubekazan sonrasında tekrar ölürsun nsıl olsa :)))tecrube sadece senı daha ılerıye goturecekse guzeldır dıger turlu degıldır... hadı sen bı top sektır gel :Ç))) tecrube olur sana da

• Öncekileri Göster
    • yeter yeter :)

• çocuk gibisiniz. el değmemiş kadın arayıp ilk fırsatta milli oluyorsunuz. kafanıza göre. yanlış evliliklerden birini yapar iki sene sonra dul kalır ana evine dönersiniz. sağlıcakla gençler.

• Kız olmuş erkek olmuş ne farkeder ? Erkek, kendimi ona saklamamı isterken onun bana gelene kadar istediğini yapıp, yatıp kalkması ne kadar mantıklı ? Ben nasıl gözümü evleneceğim insanda açıcaksam oda bende açmalı. Birbirimizin ilki olmalıyız.

• işte bu ya :))) supersın +10000000000

• Öncekileri Göster
    • herkesı ben tutttum kıydım paraya senı şımartsınlar dıye :))) nasıl memnun musun :)))

• allah razı olsun .d

• Ben isterdim.. Madem kızlar ilk tecrübelerini onlarla yaşayacak birlikte tecrübe edinsinler.

• istemez aslında çünki herşeyi birlikte yaşamak öğrenmek keşf etmek ister..

• :))) bencede ıstememelı bı ınsan bır kışiyle sonuna kadar gıtmelı

• klavyemdespacebaryok'un ve MaxPayne'nin yorumları dehşet verici.erkekliğine güvenen, kendine güvenen bir erkek illa bakire diye tutturmaz. işte kendilerine güvenmedikleri için, yeteri kadar iyi olamayacaklarını düşündükleri için kızlığı sorun ederler. halbuki bir kadın sevdimi geçmişini hatırlamaz bile. eğer erkek de bakirse böyle bir isteği olabilir.

• :))) o zaman benım ıstegım olabılır guzel cewap herkes layık olduguyla evlenecek yanı guzel

Erkekler Ne Diyor 6

• ya arkadaşlarlar erkekler bunu istiyorsa o zaman bakir kalmayı bilecek2 tarafında ne olduğu önemli değilyada ne yaşamış olmasıaşk böle birşey değil aşk insana herşeyi sil baş yaptırır...ha zatenufacık bir zar büyük bir sevgiyi bitiriyorsa o erkek zaten aşık değildir ;)sadece taze tad almak istiyordur onunda amacı bellidir...

• Tabi ne demek o ya başkaları ile yatıcak oynaşıcak ve gelicek benim ile evlenicek oldu başka erkeğim diye geçin sonra bana ters herkeze terstdir bence.

• sen hiç bir ilişki yaşadın mı bugune kadar ?

• benden önce evleneceğim kızın başka bir erkekle büyük zevklerle seviştiğini vs. düşündüğümde içime sindiremiyorum. eğer ben bakir değilsem, bakire olmayan biri ile evlenmem en adili olurdu.

• Eğer ben kimseyle yapmadıysam yapmamıs biri isterimki bu benim en doğal hakkım eğerrrr ben baskaları ile yatıp kalkıppp evlenceğim insanı bakire istersem buda benim hayvanlımı gösterir

• ister tabi, bakire olmasa gururuna yediremez.ama şuan düşünüyorum da bi erkeğin evleneği kişi bakire dilse aklına başkasının üstünde hoplaması gelir ki bu fena koyar erkeğe. bu yüzdendir belki ...

• sen hiç bir ilişki yaşadın mı bugune kadar?

• sana az önce akıl vermiştim şimdi düşün bakimmm sölemek istediklerimi ?

• ben öyle olsun isterim tabi.. ilişli yaşamadım tabi sevdiğim kişiyle yaşamak istiyorum ama doğru zaman ne zaman muammaa

• Bence bir kadın onun ruhundan anlayacak bir erkek ister, gerisi teferruattır.dipnot: kimseyle olmamış kadın isteyen erkek, her gün biriyle olan bir erkekse yıkılsın karşımdan.

• kesınlıkle katılıyorum sana erkegın orospusuna da karşıyım ben

• Allahım ya nedir erkeklerdeki bu bakire merakı? Merak etmeyin onu en mutlu siz ederseniz eskileri değil sizi hatırlar her zaman. Sanki kadın dediğimiz birey üstüne "güvenlik butonu yukarıda ise satın almayınız" yazan şişe hazır gıda. Tamam hazır gıdanın açılmışını bende almıyorum ama kadın hazır değil, el emeği göz nuru el yapımı, maşallah

Yükleniyor...