Erkek denince akla ne gelir?

Erkek denince aklınıza ilk gelen şey nedir?Benimkine aşk geliyor, ya sizin kızlar?

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 7

• Gunumzde erkek demek (hele de evli) gelir kaynagi demek.Genelde ailelerimiz icin aksamdan aksama eve ugrayan ayakli bankalariz isin gercegi bu.Zaten gunumuzde kizlar da evlenirken buna gore evleniyolar.Ev,araba,iyi gelir bakiliyor oncelikle.

• Gelir kaynağı

• aman allah korusun cinsiyetimden gayet mutluyum

• :D Tamam tamam seni erkek birakiyoruz rahat ol :D:D

• recep ivedik

• hahaha aman amann o erkekmi hayvanmi belli degil..

• Öncekileri Göster
    • kadin gozluye bakamiyorum canim cunku deglim :)))

• Bende sana kadinsin demedim aaa alinma hemen..

• BEn :))))))

• E : insan

• Aşk

Kızlar Ne Diyor 16

• ıı ııh hiçbiri aklıma direk kadın geliyor erkek kadın bir birini kamamladığı için heralde

• :) dogru söylüyorsun aslında birinin eksikleri mutlaka dierinde varrr

• Aşk dedim ama aslında cevap hiçbiri... Karşı Cins yani..

• Erkek işte ne gelsin şıkların hiç biride geçmiyo aklımdan ökz odun bunlar geçebilir :D

• en yakin zamanda bir psikolaga gorunsen ii olacak

• :)) öyle olmayanlarıda var cok şükür onlardan birine sahibim ama bu böyle :)))

• benim aklıma snake oyunu geliyor bnm arkadaşımın telefonunda yılan oyunu vardı derste can sıkıntısından oynardım beni aldattığı için bu oyunun artg adı snake değil ... demiştim o gün bugündür erkek veya sevgili ile ilgili bir anımsama olduğunda yılan veya yılan oyunu aklıma geliyor :)

• Haha ilk kez duyuyorum ilginc :D

• Henüz bugün ayrıldığımdan olsa gerek, erkek deyince aklıma SIKINTI, DERT geliyo:) Sizi hayal kırıklığına uğrattıysam pardon:)

• Yok estafurullah.. Sizin adiniza üzüldüm..

• Ben de biraz titredim azer bülbül misali ama:) neyse ki hiç ağlamadım;) yine de teşekkürler..

• benimde aşk

• :))

• hiçbiri.

• guven dedim cunku her kiz dogrudanda guvenib inanacagi birisini ister

• içi başka dışı başka ınsanlar gelıyor erkek dıyınce aklıma:)

• bu lafını ben kızlar için kullanırım bence yada bana denk gelen erkeklerin içi dışı birdi

• erkeklerın ıçı baska dısı baska lafını sahtekarlık olarak soylemedım duygu olarak soyledım erkeklerın ıçınde fırtınalar kopar ama yuzlerı guler bu manada soyledım lafımın açıklaması buydu

• hiçbiri .

• Sadece " sevgilim "

• Karşı cins

• seks geliyor..aşkı çok yaşamadım..yaşatmayanlar sağolsun..

• tebrik ederim. Bu kafada devam :)

• Aşk

• Gelir kaynağı

• Şu an iyi şeyler geliyor aklıma sonra ne gelır bilmem ama garantıde veremem :)))secenekleri işaretlemek zorunlu değil değil mi

Yükleniyor...