Boşalamıyorum neden?

Arkadaşlar boşalma sorunum var mastürbasyon falan yaparken olsada 5 saniye falan bi kasılma var gerisi yok. Ne yapmam gerek ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vucudunun oldukça fazla kasılcağı ve titreme oalcağı bir kesinliktir. Bunu yasasaydın boşaldığını anlardın demekki boşalmamıssın bunu ve sadece masturbasyonla boşalmayı istediğini varsayarak sorunu cevaplayacak olursam. bakire yada kadın olmak durumu değiştirir. bakireysen iyice zevklenmeden ıslanmadan klitorise gecmek için acele etme klitorise gecince de cok hızlı ol duraksama sabret olana kadar hızlıca devam et biraz zorla kendini olacaktır. tabi zihnende kasmadan boşalabilceğine biraz inanarak yaparsan şartlanmaz ve başarırsın. eğer bakire değilsen once orta sonra ortadaki 2 parmakla birden oynamalısın. parmakları içine sokuyorsun. dışarda kalan parmaklar tamamen tenine yapışıyor ki maksimum derinlik olcak. once içerdeki parmakları ritmik olarak elinle gel yaparsın ya onun biraz daha dairesel vurgusunu yaprak oynatıyorsun. iyi gelmeye baslayınca devam et yada aynı durumda elini en hızlı sekilde titretmeye başla . video gonderemiyorum umarım anlatımımdan anlarsın.

Erkekler Ne Diyor 26

• klitorisini tam uyarmadığın için boşalmaz ya hiç olmuyo yada bi kaç saniye oluyo. çözüm yolu uzun bi ön sevişmenin ardından G noktasına dokunarak klitorisini okşaman. bu şekilde tam uyarım sağlandığı zaman kadında squirt orgazm dediğimiz işiyerek boşalma gerçekleşiyor...yani tam boşalma...

• kasıyrsun kendini

• boşalıyorsun işte. 5 sn falan sürüyor zaten kızlarda. bişey gelmiyor sizde onu kastediyorsan. yalnız hep erkekler yazmış :D

• birisinden yardım al kendi kendini boşaltamıyorsan madem

• Sen nasıl yapıldığınımı bilmiyorsun masturbasyonun yoksa :)

• bitmişsin demekki..

• Hangi metodları uyguladığına bakar. En iyisi telefonu titreşime al ve vajinana götür. Boşalmana yardımcı olacaktır. Ama yavaştan başla baldırlarını göğüslerini elle kliseronunu daire oluşturacak şekilde sürt. En son titreşim metodunu uygula yararı olacaktır

• tam adapde olamıyorsun ondadır belki

• kendini yeterince uyardığından emin misin? kendi kendine zor olabilir fakat başlamadan önce iyice uyarmaya bak kendini, başka yerlerine dokunarak başla masturbasyona.

• Sen irmanmısın :D 10 dakka kasılacak halin yok ya .

• manuel manuel nereye kadar otomatiğe geç..

• kafayı veremiyon demekki

• Bazı kadınlar geç boşalır yada boşaldığını sanır, orgazm olamıyosun sanırım, normal bi ilişkide düzelir sorun kalmaz bence belki yine geç boşalırsın ama işini bilen bir erkeğin olursa normale dönersin sorun yapma ;)

• Bosch alabilirsin, her yerde mağazası var artık

• ahahah :) çok ii yaa :) bu cevaba bayıldım +1

• boşalmak mı istiyosun?

vidanjör çağır gelsin o zaman :))

• kızlar yok olmuş yardım edin arkadaşınıza

• cinsel ilişkiye girmen gerek bence.

• Kesinlikle sıkıntılısın o sorunu yaşayan çok kişi gördüm . şu kafana az toparla bi kendine gel . bi de sıkma kendini sal

• bosol bosol bosol

• Birşey yapmana gerek yok. Anı aşa. Ne oluyorsa o.

• biraz ara ver derim 1 hafta falan ve canın istemeden de yapma iyicene tahrk oldunmu öyle :)

• kullandığın aleti değiştir

• :D alemsin ya, sanki herkez vibratör kullaniyor :)) parmagini kes yenisi cikar misali ahahaha :D

• kadınlarda boşalma olmaz.sadece orgazm olursun bunu yanlış söyledin sanırım.ayrıca başka şeyler düşünme kafanı sadece oraya ver ki orgazm olabilesin

• ciddyim pr no falan izleki iyce zevke gelmelisin tecrubesiz oldugun için böle oluyor sanırım

• özele gel daha rahat konuşuruz istersen tabii

• izliyorum yine aynı ya

• kızlar bilir ne yapacağını sanırım erkekle hiç yapmadın

• anladım bişeye canı sıkılıyor at üzerinden sıkıntıyı takma kafanı başka şeylere olur

• yoo önceden daha kolay olurdum

• anladım önce olyorduda simdimi olmuyor yoksa hiçmi olmadı merak ediyorsun nasıl olduğunu

• Öncekileri Göster
  • odaklanamıyosundur.. masturbasyona yaparken başka şey düşünme.. sadece oraya odaklan.. keyif almaya çalış.. stresten uzak dur ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...