Penisin üzerinde kıl çıkması normal midir?

Penisin üstünde kıl çıkması normal midir? İlişkide bu problem yaratır mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kesinlikle hayır gayet normal kendimden biliyorum :D

• mersinliyizzz

• eyvallah

• allahınıza gurban be :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• cımbızla çek onları..

• çüşşşşş :)

• yok ne problem olacak..ama aşırı fazlaysa görüntü açısından hoş olmayabilir..bi dokdora görün..cildiyemi bakar tam bilemiyorum ama..

• işde buu

• gerek yok evlenince karımdan başka kimse görmiyecek zaten

• sen git epilasyon yapdır..kesin çözüm..aman bunlarda dert değil..takma..

• Öncekileri Göster
  • Penisin üzerinde de mi kıl oluyor :) sevgilimin testisteleri ile penis başlangıcı arasında biraz var ama peniste kıl olduğunu filmlerde bile görmedim

• 2ay

evet bide zenci filimleri var artık kız ne yaptıysa yok öyle bir cezalandırma

• Filmlerde bile :)))))

Erkekler Ne Diyor 8

• aşırı fazlaysa normal değildir.

• çoksa bir doktora git ama çok az ise bence sorun olmaz ama aklin hep takiliyorsa doktora git :d

• etek traşı derler hani, ha işte o bölgeyi traşlarken jileti 1-2 daha fazla dolaştırırsın. ne zararı olacak ki :) çok fantazi yaparsan git lazer epilasyona açarsın hanımlara traşlasınlar :)

• :) berber komple yakıcak bide

• dikkat et berber seni traş ederken sonra sana yaslamasın :) kaldırıp da koluna yaslarsa kötü olur :)

• yok birader ben berbere yaktırmayı düşünüyorum :)

• bu soru benimde ilgimi çekti bende de var ama 3 5 tane yukarlarda baş kısmında degil ama bu sorun hiç teşkil etmedi ama benim hep sinirimi bozar

• yak birader onları çakmak tutup :)

• şimdi penisin neresinde alt taraftaysaaa bir kaç tane normal olabilir ama üstündeysee tuaf bişi hiç duymadım gercekten

• bence problem değil ilk zamanlarda jilet vurmus olabilirsin zamanlada cıkmıstır problem yapma bencee

• az varya bikaç tane

• bırak çıksın sorun yaratmaz. uğraşıp psikolojini bozma.

• niye psikolojimi bozucam birader erkek adam kıllı olur :)

• penisin üstünde bir kaç taneden fazla çıkmaması gerekir

• bir kac taneden coksa normal değil :) ve acilen kurtul onlardan

Yükleniyor...