• Sor
  • Bence

Penisin üzerinde kıl çıkması normal midir?

Penisin üstünde kıl çıkması normal midir? İlişkide bu problem yaratır mı?

En İyi Görüş

KizlarSoruyor'u Facebook'ta beğen, en ilginç sorular ve benceleri kaçırma

Kızlar Ne Diyor 3

• yok ne problem olacak..ama aşırı fazlaysa görüntü açısından hoş olmayabilir..bi dokdora görün..cildiyemi bakar tam bilemiyorum ama..

• bence sunnetci bakar

• Öncekileri Göster
    • gerek yok evlenince karımdan başka kimse görmiyecek zaten

• işde buu

• Penisin üzerinde de mi kıl oluyor :) sevgilimin testisteleri ile penis başlangıcı arasında biraz var ama peniste kıl olduğunu filmlerde bile görmedim

• Filmlerde bile :)))))

• evet bide zenci filimleri var artık kız ne yaptıysa yok öyle bir cezalandırma

• cımbızla çek onları..

• çüşşşşş :)

Erkekler Ne Diyor 9

• etek traşı derler hani, ha işte o bölgeyi traşlarken jileti 1-2 daha fazla dolaştırırsın. ne zararı olacak ki :) çok fantazi yaparsan git lazer epilasyona açarsın hanımlara traşlasınlar :)

• yok birader ben berbere yaktırmayı düşünüyorum :)

• dikkat et berber seni traş ederken sonra sana yaslamasın :) kaldırıp da koluna yaslarsa kötü olur :)

• :) berber komple yakıcak bide

• bırak çıksın sorun yaratmaz. uğraşıp psikolojini bozma.

• niye psikolojimi bozucam birader erkek adam kıllı olur :)

• çoksa bir doktora git ama çok az ise bence sorun olmaz ama aklin hep takiliyorsa doktora git :d

• bu soru benimde ilgimi çekti bende de var ama 3 5 tane yukarlarda baş kısmında degil ama bu sorun hiç teşkil etmedi ama benim hep sinirimi bozar

• yak birader onları çakmak tutup :)

• şimdi penisin neresinde alt taraftaysaaa bir kaç tane normal olabilir ama üstündeysee tuaf bişi hiç duymadım gercekten

• az varya bikaç tane

• bence problem değil ilk zamanlarda jilet vurmus olabilirsin zamanlada cıkmıstır problem yapma bencee

• penisin üstünde bir kaç taneden fazla çıkmaması gerekir

• bir kac taneden coksa normal değil :) ve acilen kurtul onlardan

• aşırı fazlaysa normal değildir.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...