Swinger yaşam tarzı hakkında ne düşünüyorsunuz?

swinger seyahatler hakkında ne düşünüyorsunuz sanırım bu tüm swingerların bir gemiye toplandığı yada fransanın cap dage bölgesinde özel nudistler ve swingerlar için resort oteller varmış. bilgi sahibi olan varsa bilgilendirebilirmi, ha birde swinger club nasıl birşey bu konu da da bilgi lütfen


0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

  • Öncelikle, bence bu bir yaşam tarzı değil, bir fantazidir. ve tabiki fantaziler kişiden kişiye farklılıklar gösterir. bunu yapmamak kadar yapmak ta normal karşılanmalıdır diye düşünüyorum. işim gereği çok sayıda insanın fantazilerine hakimim. ve swingerlık diğerlerinin yanında son derece masum kalıyor diyebilirim. tabi bu benim şahsi görüşüm.

    yapılan yorumlara da topluca bir yorum yazmak istiyorum;

    swinger sitelere (en azından birçoğuna) üye olunabilmesi için evlilik şart değildir. Hatta birçoğunda partneriniz olmasa bile üye olabiliyorsunuz. ancak olay üye olmakla sonuçlanmıyor. tam aksine üyelik süreci tamamlandıktan sonra başlıyor. swinger çiftler genellikle evli çiftlerden oluşur ve yine genellikle görüşecekleri insanların da kendileri gibi evli olmalarını arzu ederler. ama bunun yanında tek erkek ya da tek kadın alarak farklı fantaziler de yaşayan çok çok swinger çift var. google a swing türkiye yada swinger yazarsan birçok site çıkacaktır. eskiden varlıklı olan insanlar arasında daha yaygındı. Çünkü türkiyede bu kafada insanları bulmak zordu. bulsanız bile bunu yaşamak zordu. bu nedenle yurtdışı etkinliklere katılınırdı. Ama son yıllarda internetin yaygınlaşması ve iletişimin kolaylaşmasıyla birlikte artık toplumun her kesiminden ve çok sayıda insana ulaşabilinen büyük topluluklar ve siteler kuruldu. Türkiyede bu konseptte yayın yapan en az 8-10 tane site var. Bu sitelerde zaman zaman partiler düzenleyerek üyelerini bir araya getirebiliyorlar. bunların dışında genellikle üyeler birbirleriyle siteler üzerinden tanışarak kendi aralarında toplanabiliyorlar. Umarım yardımcı olabilmişimdir:)

    2|0