Swinger yaşam tarzı hakkında ne düşünüyorsunuz?

swinger seyahatler hakkında ne düşünüyorsunuz sanırım bu tüm swingerların bir gemiye toplandığı yada fransanın cap dage bölgesinde özel nudistler ve swingerlar için resort oteller varmış. bilgi sahibi olan varsa bilgilendirebilirmi, ha birde swinger club nasıl birşey bu konu da da bilgi lütfen

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Öncelikle, bence bu bir yaşam tarzı değil, bir fantazidir. ve tabiki fantaziler kişiden kişiye farklılıklar gösterir. bunu yapmamak kadar yapmak ta normal karşılanmalıdır diye düşünüyorum. işim gereği çok sayıda insanın fantazilerine hakimim. ve swingerlık diğerlerinin yanında son derece masum kalıyor diyebilirim. tabi bu benim şahsi görüşüm.yapılan yorumlara da topluca bir yorum yazmak istiyorum;swinger sitelere (en azından birçoğuna) üye olunabilmesi için evlilik şart değildir. Hatta birçoğunda partneriniz olmasa bile üye olabiliyorsunuz. ancak olay üye olmakla sonuçlanmıyor. tam aksine üyelik süreci tamamlandıktan sonra başlıyor. swinger çiftler genellikle evli çiftlerden oluşur ve yine genellikle görüşecekleri insanların da kendileri gibi evli olmalarını arzu ederler. ama bunun yanında tek erkek ya da tek kadın alarak farklı fantaziler de yaşayan çok çok swinger çift var. google a swing türkiye yada swinger yazarsan birçok site çıkacaktır. eskiden varlıklı olan insanlar arasında daha yaygındı. Çünkü türkiyede bu kafada insanları bulmak zordu. bulsanız bile bunu yaşamak zordu. bu nedenle yurtdışı etkinliklere katılınırdı. Ama son yıllarda internetin yaygınlaşması ve iletişimin kolaylaşmasıyla birlikte artık toplumun her kesiminden ve çok sayıda insana ulaşabilinen büyük topluluklar ve siteler kuruldu. Türkiyede bu konseptte yayın yapan en az 8-10 tane site var. Bu sitelerde zaman zaman partiler düzenleyerek üyelerini bir araya getirebiliyorlar. bunların dışında genellikle üyeler birbirleriyle siteler üzerinden tanışarak kendi aralarında toplanabiliyorlar. Umarım yardımcı olabilmişimdir:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizde eşimle fantazilerimizde yaşattığımız swinger olayını gerçektede denemek istiyoruz. Fakat korku, çekingenlik, güvensizlik var. Bu olayı yaşayan ve aşan çiftler varmı acaba.

• bu site var yeni acildi link swingerlik özerine ama cok yeni paylasimda bulunacak kisler araniyor

• Ben 3. olarak bir orta yaşlı çiftle yaşamıştım çiftler çok gergin ve korkuyorlar güvenemiyorlar aşan çoğu çift var yani en azından samsunda var...

• Yurt dışında çok yaygın Türkiye'de son yıllarda yaygınlaşan bir konu bu. Zevk ve tercih meselesi tamamen. Tercih etmesem de İnsanları zevklerinden ötürü yargılamayı doğru bulmuyorum. Swinger organizasyon yapan siteler var. Onları araştırabilirsin.

• link iste o sitelerden biri yeni acildi

• evli değilsen zor.

• ama sevgilim gerçekten güzel

• valla parti dersen şart koşarlar

• ya sevgiliyle de oluyor arştırdım evlilik cüzdanı mı şart

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• iğrençlik başka birşey değil insan sevdiği birisini başkasıyla paylaşabiliyorsa o insan değildir artık en adi varlıktır...

• kardeş bırak boşver ya bu nasıl bi fantazidir böyle :S

• Sevgiliyle de olur, olmaz diye birşey yok. Hatta güzel bir sevgilin varsa hiç birşey diyen olmaz

• evli çift arıyorlar.abd ve avrupada baya yaygın

• o kadarını bilmiyorum da.internette siteleri var gir bak araştır.tahminimce niye evlilik cüzdanı istesinler ki.yanında partnerin lması yeterli bence

• ciddi misin evlilik cüzdanı soruyorlar yani

• Yamuk yumuk kadınların çoğunlukta olduğu klupler. Güzel kadınlar da vardır ama sana kalmaz. Ülkemizde de bu tür aktiviteler var. Arama yaparsan bulursun ama evli çift olmak gerek.

Yükleniyor...