En güvenilir partner siteleri hangileridir? Ya da varmı gerçekten öyle siteler?

Size göre en güvenilir partner siteleri hangileridir.

Hepsinin apra tuzağı olduğu söyleniyor da.

Acaba aralarında düzgünleri olabilirmi diye düşünmeden de edemiyorum diğer tarafdan da

sizin fikirleriniz nelerdir.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• O tür sitelerin hepsi yalan dolan. Ama işi ciddi olarak yapan yerli ve yabancı siteler de var.

Siberalem.com ve Istanbul.net En eski ve en güvenilir yerli siteler Aylık 15TL gibi bir masrafı var. Bunu ödemeyi göze almıyorsanız boşuna kaydolmayın. Beleşçilerin hiç şansı yok. Çünkü orada 1 kadına nerdeyse 300 erkek filan düşüyor. Öne çıkmak için profilinizin ilgi çekici olması lazım. Eğer gerçekten üzerine düşerseniz ve cıvıtmazsanız oradan kendinize partner bulabilirsiniz. Benim o sitelerden tanıştığım bir çok bayan oldu. Arkadaşlarımdan da oldu. Ama benim şansıma mı bilmem, 1-2 buluşmadan sonra konu evliliğe filan geliyor. Bana sanki ordaki bayanlar koca arıyormuş gibi geldi. Gene de çok güzel kızlarla tanıştım. Yalan yok.

Yabancı sitelerden de PlayboyTV'nin Kasidie.com sitesi var. Çok özel bir yer. Burada da tam tersi kadın çok erkek az. Aslında tam olarak bir partner sitesi sayılmaz. Bir fantazi sitesi. PlayboyTV de ekrana çıkanların profilleri var. Onlarla temasa geçebilir, düzenledikleri çok özel partilere katılabilirsin. Tüm site Kadınlar için dizayn edilmiş. (Zaten Kasidie ismi de bir kadın ismi). Sitenin en tepeden en alta kadar tüm yöneticileri kadınlar. Çoğu da sanatçı, yazar, oyuncu vs gibi evli ya da bekar, kariyer sahibi kadınlar. Ve bu kadınların fantazi dünyaları için dizayn edilmiş bir yer. Türkiye'de bilen az ama bilen de biliyor yani. Orası da paralı ama öyle matah bi para değil. (yıllık 29 Dolar / ayda 4TL gibi çok düşük bir bedel) Ama zaten konu para değil. Önemli olan "certified member" olabilmek. Onun için profilinizde yüz resminizi koyacaksınız, bilgilerinizi eksiksiz dolduracaksınız ve bayanlara karşı nazik ve kibar olacaksınız. İçlerine girmesi zor. Ama bir kez içlerine girebilirseniz içerisi cennet :))) Yaşayacaklarınızı hayal bile edemezsiniz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 8

• yatakodamiz.com

üye olduğum tek partner sitesi. Bedava.

Hıh bedavymış deyip burun kıvırmayın bizde biliyoruz neyin tuzak neyin gerçekçi olduğunu.

Bu site zaten bu paralı sitelere alternatif olarak açılmış (sahibini felan tanımam)

Tek eksik yönü fazla bi aksiyon yok henüz, çünkü reklam yapıcak parası yok sitenin sanırım:D

• seks partner diosan, alayı tuzak.

diğer arkadaşlık siteleri tuzak değil izmir.net falan, siberalem falan. ama daha o sitelerden sevgili yapan görmedim hayatımda

• mesai arkadaşım yaklaşık 6 aydır istanbul.net'te tanıştığı 14 farklı kişiyle defalarca mutlu sona ulaştı ;) artık ben de takılıyorum.. aylık 15 tl gibi bir ödemesi oluyor. ama iş çıkıyor. orada hala potansiyel var, çünkü kadınlar da farklı erkekler arıyor.. o yüzden verdiğin paranın karşılığını alıyorsun.. inan, gözümle görmesem bu kadar reklamını yapmam :)

• saol

• O gibi sitelerde 1 kıza 300 erkek düşer, boşa zaman kaybı.

• bayanpartner diye bir site var... o biçim yalan dolan adamlar...

sırf üyelik alman için, adamlar hergün eğreti mesajlar atıyorar, uçuk kaçık...

hergün girip okuyorum, acayip ego yapıyor :p

feysbuktan iyisi yok bu arada...

• hiç tazrım değil

• en büyüğü siberalem galiba, onun sahibi bir ara televizyonlara falan da çıkmıştı. Herhalde güvenilirdir.

• tabii ki zaten parasız olanlara hiç bakma bile onlar direk sahte

• paralı mı ?

• hepsi para tuzağı internet üzerinde şikayet sitesine baktığın zaman görürsün bunların ne kadar dolandırıcı olduğunu

• hmm saol .

• yok kardeşm sen inanma böyle şeylere kaptırma paranı o tür sitelere bi ton şikayet var

• Bende öyle düşünüyorum da

belki bir, iki tane iyileri vardır diye düşündüm aralarında da...

Yükleniyor...