Güzel sevişen erkek kimdir?

Güzel sevişen erkeği anlatır mısınız, ne yapması, nasıl olması gerekir? Bu erkeği tanımlar mısınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• @etmus. o yorumu kim yaptıysa kesinlikle doğru.

kadının vücut dilinden anlayacak, sadece kendiyle uğraşılmasını beklemeyecek, kadının en zayıf noktalarına ulaşmasını bilecek, hayvan gibi de olmayacak; uysal bir kedi gibi de olmayacak... değerli, güzel, yani kadının "kadın" olduğunu hissettirecek.

zaten o zaman hem ruhun hem bedenin orgazma ulaşıyor. o erkek de vazgeçilmez oluyor.

• aynen öyle. alışılagelmiş olmayacak. bana özel olduğumu hissetmeliyim. yemekmiş, müzikmiş, hediyeler, özel günlermiş falan zerre kadar önemli olmaz. gözünde görmeliyim verdiği değeri. bunun için bişey yapmasına gerek yok.

• aslinda hic bir kadin o alisilagelmisi sevmiyor :) biraz gozlemle ona ozel davranirsan asil istedikleri bu kadinlarin

• @etmus :)) neyi kastettiğini anladım. benim bahsettiğim de bu bir nevi. sevdiğim yemeği ben islerken yapması evet kabul edilebilir. ama müzik eşliğinde güzel bir yemek benim tercihim değil. bana hitap etmiyor yani. onun yerine arabaya servis alınan ve arabada yenen bir fastfoodu tercih ederim :)) bu konuda biraz farklıyım. pek romantizmin yakınından geçtiğim bile söylenemez. ya da alışılagelmiş romantizmin desek daha doğru olur :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• on sevismelerin vaxtini uzatacak cox ehtirasli olmali sevisirken kizin nelerden hoslandigini tahmin edib oyle davranmali mesala sevisirken onun bedenini kendi bedenine sixib sicak haraketlerle opmeli zevke getirmelidir fikrimcee

• ben erkeğin kendini düşünmesini severim..vucudumu iyi kullanacak...erkeği güçlü gösteriyor..dolayısıyla benimde istediğim bu olduğundan mutlu oluyorum..

• tabi önce erkeğin seni iyi bilmesi gerek ki kesintisiz şekilde ikinize de zevk verebilsin. Yoksa bodoslama dalması, bildiğini okuması da mı hoşuna gider?

• tabiki:))o mutlu olacakki bende olucam..

• anladım öyle olunca da sen de mutlu olacaksın.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• Etmus'un sözü üstüne bize söz söylemek düşmez.

Son nokta budur /salute

• tesekkur ederim :)

• bir kadinin yorumu suydu yatakta vazgecilmez erkege dair: bir kadinin ruhunu ve bedenini ayni anda orgazma ulastirabiliyorsa, o adam mukemmel sevisiyordur.

Yükleniyor...