Bir erkeği(kadini) kendinize bağlayacak sihirli hamleniz nedir?

Bir erkeği kendinize bağlayacak sihirli hamleniz nedir?hadi kizlar goreyim siZi hem askda hem sexde yani bu 2-dede birden erkegi(kadini)kendinize nasil baglarsiniz?))))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kendim olurum hic bi caba sarf etmem beni begenen oldugum gibi beyensin be canim) bide zaten benimleyse ne isteyecemiski baska cani))) hahah

• <3 **************************

• deymez omrum)

• tskler askitom) muck <3

Erkekler Ne Diyor 20

• o çabalasın beni kendine bağlamaya

• >))))

• her istediğinde verirsen ona kesin bağlarsın kendine (:

• o za,amnda cok basit kiz haline dusrem

• beni etkilemesin için Öpüşmeyi sevmesi lazım. Erkeklerin çoğu öpüşmekten aşırı haz duyar. Dokunmama Kızmayacak istediğim gibi elliycem ama bi anda kesmiyecek böyle kısıtlama koyacak mesela vajinaya değilde bacağa ellememe izin verecek. :)

• :P

• :p )

• öpüşüme güvenirim hem aşkta hem sekste geçerli :)onun beni etkilemesi içinse özel bi çabaya gerek yok. kendisi olması yeter.

• :))) ;P

• Şarkı söylerim.

• para ,araba ,yat,kat ...bu 4 elementen bulunca zaten otomatikman 4 - 5 rusu direk bağlıyosun ...

• onu umursamamak

• Dilimin ucunda onu eriterek

• her gece verirsen muhakkak sana bağlanır iş orda biter pıttığı esirgemeyeceksin :)

• haksızmıyım ama :)

• hahhahha :D

• Oyle bır cumle varsa bana ogretene arabanın anahtarlarını bırakırım yemınle.

• vereceksın ama cok guzel bır sekılde vereceksın:)))))

• Yataktaki performansimi gordukten sonra artik bir sey yapmama gerek kalmiyor. Tabi o noktaya getirene kadar cektigim cileyi yazsam kulliyat diye okursunuz.

• :) p

• Kullanip atmak ne demek? Sacma tabirler bunlar. İliski cok yonlu yasanir. Sen kullanip atmasin diye bunu yaparsan, sevdigin adam her hafta baskasinin kocasi olur. Bence bu igrenc. Site hep bu kafada kizlarla mi dolu. Yazik. Uzuldum.

• SONRADA kullanıp fırlatıveriyor

• Öncekileri Göster
  • otisabi'nin dizisi çıkacak. olayın 5-10 dakikalık olmadığını, aslında kadınların ruhunun okşanması ve ruhlarına fısıldanması gerekliliğini anlatacak.

• :)) aha

• oral seks yaparak

• Çelme, çelmeden sonra da halatla bağlarım

• Paraya tapmasın, her türlü bağlanırım 3<Ya da parayla her türlü bana tapmasını sağlarım 3<

• Merhaba pink

• Bağlar bağlar laf ebesi

• Msn'e gel ):

• vuvvvvvvvvvv dudaklar mükemmel bak beni bağladın bile :))

• :)hmmm

• iki metre halat ver bak bakayim nasil baglaniyor

• gemi biraz sola mı cekiyo konan..?

• para

Kızlar Ne Diyor 5

• sadece yatakta yapacağım şeyler bile yeterli gelir bence.

• uuuv 8ay olmuş hala yatak yüzü göremedin mi sen..tühhh :)) adamın senin gibisine ihtiyacı yok demek ki :D

• bilmukabele...

• :) çokta umrumda.

• Öncekileri Göster
  • Ben kocamı mutlu ederim ama sadece eşimi onun dışında birine ilgi duyamam, her şeyimle onun olurum evimizin her yerinde aşk sözcükleri :-D

• kendim olmam onu bana bağlarr zaten.içinden geldiği gibi davranıcaksın yapmacık olmucksn

• hem aşkda hem sekste erkeğe hükmedeceksin

• ilk karıştırana bakınız bay soran

• yuh lutfen allahi bogle yere karisdirmayiniz bayan acad

• tamam artık saçmalama istersn

• Öncekileri Göster
  • o beni bağlasın

• sen hiç kıpırdama aman :)

• gözlerini de mi? :)))))))))))))))

• :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Yükleniyor...