• Sor
  • Bence

En ideal göğüs ölçüsü?

Erkekler sizce kızlarda en seksi duran göğüs ölçüsü kaçtır?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 12

• ele avuca gelmesi kafi

• 90-92 arası diyebilirim..

• bence 87c 90 bedene yakın ama C olacak

• Hey allam ben de erkeklere sandım.80 - C ablacım. Dışardan bakıldığında dolgulularla falan şekli değiştiriliyor ama içerden bakınca tam ölçü olduğu belli oluyor.

• bu kişye özel bir durum tabii.hanımların yapısına göre değişir..mesela 180 üzerindeki hanımın vücut ölçüyle, 160 altındaki hanımın ölçüleri çok farklı olması gerekirdi...ama normal boy ve ideal kilodaki bir hanımdan bahsettiğimizi düşünür ve benimde seçme şansım olsaydı; 87 derdim...yani şöyle 87-60-90 benim bu konudaki görüşüme çok uygun olurdu...

• en ideal gogus kısının kendi vucut yapısına uygun buyuklukte olmasıdır

• 36 bedene 90B veya 90C

• 75 80 ama dik olacak sarkik degil

• 80

• 90

• dik olsun bizim olsun :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Biz hangisini begenıyorsak bence genlde onu begenır.Turk sutyen ölçulerıne göre 80 90 .ama dolgunlugu ve dık durmasıda cabasıBoyu kısa bır kızda dusun sene 85 90 nı yıne karnına gelır o gögusler:)

• 90 60 90 ;)

• 90 60 90 60 bu kızı kim daraltmış
      Şak şak cep telefonlar herkes onu kayıt yapmış
      Tak tak bel kemerine sürükleyip beni takmış
      Bak bak internetten bana bana sorular yazmış:):)

• bu kız sana yaşını sordu 27 dedin
      bu kız sana sapmısın dedi yok manita var dedin
      o zaman çık aradan adana dedi intihar ettin
      kalktın uykudan uyandın kendine geldin ;) ha hah a

• 80 maksimum 85 görüntü olarak çok küçük de kötü çok büyük de.

• benim göğüslerim 80 ve dik sutyen takmasam bile sutyenli gibi oluyor ama kendimde zayf oduğumdan çok ön plana çıkıyor ve dekolte + dar badilerden kaçıyrum bu söylediğim yanlış anlaşılmasın sizcede göğüslerimden çekinmekte haksız mıyım kimi kız arkadaşım göğüslerimi beğenirken kimileride çok abartılı buluyor

• Allah sana zenginlik vermiş sen hala arıyorsun. Cübbeli Ahmet gibi konuştum ama sen anladın:)

Yükleniyor...