Anal seks tercih meselesi, peki sadece dokunmanın verdiği hisleri tatmak hakkında ne düşünüyorsunuz?

Anal seksi kadın ya da erkek olsun çeşitli sebeplerle sevmeyenler olduğu gibi bundan hoşlananlar da var.

Peki anal penetrasyon olmadan sadece anal zevkleri hissetmek, normalden farklı o duyguların tadına varmak, keşfedilmemişi keşfetmek nasıl olur? Denediyseniz bilirsiniz oradaki dokunuşlar daha farklı duygular yaratır, daha bir heyecanlıdır, diğer dokunuşlardan daha farklı bir frekanstadır. Birleşmenin acıtıyoru, orası pisi, yapmak çok günahı olmadan sadece zevk için anal uyaranları tatmak, partnerin anal bölgesini okşamak, dokunmak, öpmek, yalamak, masaj yapmak, belki sadece bir parmakla onun içini hissetmek ve ona hissettirmek, bunları ona yapmak ya da onun size yapması, bu duyguları hissetmek hakkında ne düşünüyorsunuz?

Özellikle anal seksi tercih etmeyenler ne düşünür bu konuda, isteyerek yapanlar bodoslama dalmıyorsa "biraz" biliyordur.


0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

 • amaç orgazm değil de keyif almaksa, belli şartlara uyulmak kaydıyla hoş olabilir. ki bu şartların hemen hepsi, erkeğin aslında olmaması gereken bir yerde olduğunu unutmayıp hassas ve dikkatlı olması ile ilgili. anüs çevresin çok grift biçimde sinirlerle sarılı olduğu için, bir şeyler hissediyor olmak mümkündür. ayrıca rahim vajina duvarına da baskı uygulanıyor olacağından cinsel açıdan da hissetmek mümkün bir yere kadar.

  ben şimdiye kadar anal seksle orgazm olduğunu iddia eden tek bir kadına rastladım; o da bir internet sitesinin kadın cinselliği üzerine röportaj yaptığı anonim bir kadındı; takdir edersin ki hal böyle olunca pek inandırıcılığı olmuyor. ancak anal seksi gerçekten seven kadınlar da tanıdım, sonuçta herkesin lezzet anlayışı farklı.

  mesela benim hiç tarzım değildir ve çok da gerekli görmem, ancak çok sıkıldığım bir gün değişiklik olsun diye yapabilirim. o da ayda yılda bir olur zaten...

  1|3
  • Şikayet

   benim de şahit olduğum durumlar;


   kadın erkeğini daha çok azdırmak ve tabiri caizse gaza getirmek için bunu istiyor.

   kendisi zevk almasa bile erkeğinin zevk almasından zevk alabiliyor.

   tamami ile erkeğine ait olduğunu göstermek isteyen kadınlar da bu yolu seçebiliyor.

   şimdilik aklıma gelenler bunlar :)