Anal seks tercih meselesi, peki sadece dokunmanın verdiği hisleri tatmak hakkında ne düşünüyorsunuz?

Anal seksi kadın ya da erkek olsun çeşitli sebeplerle sevmeyenler olduğu gibi bundan hoşlananlar da var.Peki anal penetrasyon olmadan sadece anal zevkleri hissetmek, normalden farklı o duyguların tadına varmak, keşfedilmemişi keşfetmek nasıl olur? Denediyseniz bilirsiniz oradaki dokunuşlar daha farklı duygular yaratır, daha bir heyecanlıdır, diğer dokunuşlardan daha farklı bir frekanstadır. Birleşmenin acıtıyoru, orası pisi, yapmak çok günahı olmadan sadece zevk için anal uyaranları tatmak, partnerin anal bölgesini okşamak, dokunmak, öpmek, yalamak, masaj yapmak, belki sadece bir parmakla onun içini hissetmek ve ona hissettirmek, bunları ona yapmak ya da onun size yapması, bu duyguları hissetmek hakkında ne düşünüyorsunuz? Özellikle anal seksi tercih etmeyenler ne düşünür bu konuda, isteyerek yapanlar bodoslama dalmıyorsa "biraz" biliyordur.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• amaç orgazm değil de keyif almaksa, belli şartlara uyulmak kaydıyla hoş olabilir. ki bu şartların hemen hepsi, erkeğin aslında olmaması gereken bir yerde olduğunu unutmayıp hassas ve dikkatlı olması ile ilgili. anüs çevresin çok grift biçimde sinirlerle sarılı olduğu için, bir şeyler hissediyor olmak mümkündür. ayrıca rahim vajina duvarına da baskı uygulanıyor olacağından cinsel açıdan da hissetmek mümkün bir yere kadar.
    ben şimdiye kadar anal seksle orgazm olduğunu iddia eden tek bir kadına rastladım; o da bir internet sitesinin kadın cinselliği üzerine röportaj yaptığı anonim bir kadındı; takdir edersin ki hal böyle olunca pek inandırıcılığı olmuyor. ancak anal seksi gerçekten seven kadınlar da tanıdım, sonuçta herkesin lezzet anlayışı farklı.
    mesela benim hiç tarzım değildir ve çok da gerekli görmem, ancak çok sıkıldığım bir gün değişiklik olsun diye yapabilirim. o da ayda yılda bir olur zaten...

• benim de şahit olduğum durumlar;

kadın erkeğini daha çok azdırmak ve tabiri caizse gaza getirmek için bunu istiyor.
      kendisi zevk almasa bile erkeğinin zevk almasından zevk alabiliyor.
      tamami ile erkeğine ait olduğunu göstermek isteyen kadınlar da bu yolu seçebiliyor.
      şimdilik aklıma gelenler bunlar :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Anal seksten erkekler de zevk almıyor ki anal seksi sevmelerinin nedeni bayanın canının yandığını bilmek ya da öyle düşünmek.

• Bilmem ama bana göre cok gereksiz birşey:)) partnerin zevk almadan nasıl zevk alınırki ?Acizlik bence :))

• evet bende öyle düşünüyorum...

• Çok acı verici. Denemedim ama kazayla oldu :D Gözüm korktu o günden sonra bir daha hiç adını anmadım :D

• evet kesinlikle acı verici ayrıca çooook iğrenç

• kazayla nasıl oldu yaa?

• bence iğrenç ve çok nadir bulursun bence bunu seveni :S

• bence zevk anlayışı kişiden kişiye degişir ben çok zevk alıyorum açıkçası

• hoşuna gidiyor yani ? Gercekten cok ilginç zevk alıyorsan dicek birşey yokk canım

• Zevkler yadırganmamalı, herkesin değişik tatları var ve sekste doğru yanlış, normal anormal gibi sınıflandırmalar bence anlamsız, yanlış mıyım? Zevklerin kaynağı esasen beyin değil midir?

• zevkli oluyor. her zaman değil arada gidişata göre yapılması daha hoş oluyor. anal ilişkiye girmiyoruz fakat senin anlattığın şekilde yapıyoruz arada. güzel oluyor.

• Gram anlamadım dedıklerınden inan

• Şuna benzer birşey demek istedim: partnerin, anüsüne veya çevresine dokunsa bu hoşuna gider mi? yoksa hala iğrenç mi dersin?
      evet baktımda nasıl cümleler kurmuşum, sıralı, bağlı, iç içe girişik :) katletmişim dilimi

Erkekler Ne Diyor 8

• olayın tensel kısmının bir farkı yok erkek için. belki biraz daha sıkı olması değişik oluyor. Önemli olan asıl görsel boyutu...ve de yaratttiği his...kadına tam olarka hakim olduğunun hissi. kadının da herşeyiyle sana teslim olmasının hissi heyecan verici. Ayrıca erkek için o eylem sırasında gördüğü görüntü güzel. Her zaman yapılır mı? hayır...ama 20 sevişmenin birinde çok ateşlenilirse arada bir yapılabilecek bir şey o kadar.

• arada fark yok denilebilir zevk meselesi kimi öyle sever kimi böyle...

• hala mide bulantısı.

• kesinlikle zevk katan şeyler bunlar, hatta oral sekste anal yoldan da uyarılmanın ayrı bir zevki var

• çok samimi söylüyorum kii anal sexden hoşlanan çok kadın tanıdım inanın abartmıyorum yılr önce hayatımdaki bi kadın anal sexi daha çok tercih ediyordu tabi bi genelleme yapmıyorum ama gerçektende seven ve zevk alan kadınlarında olduğunu biliyorum

• anal seksten zevk almayan kadın bence erkeğine düşmemiş diyebilirim benim birlik olduğun bütün bayanların hemen hepisi vajınadan daha zevli olduğunu anlattılar

• evet fiziksel birleşmeden ziyade dokunmak ,okşamak ,yalamak bayanların hoşuna gidiyor.bence kadınların popolarından hoşlananlar önce o bölgeye yoğunlaşırlar ve orayı emmek okşamak isterler.bayanlarada bunun keyfini çıkarmak düşer.

• benim özellikle anal seks i talep eden ve boşalan kadın arkadaşlarım oldu..bundan zevk almasını bilen kadın bırakmıyor diyebilirim.

Yükleniyor...