Neden ilk buluşmada erkekler öpmeye kalkıyor?

daha önceden tanıdığım ve sürekli telefonda konuştuğum birisi var ve benden hoşlanıyor bende beğeniyorum ama ilk buluşmamızda seviyesizce davranışı olmadı ama elimi tuttu ve yakınlaşmaya çalıştı bende hep seviyeli davrandım ama niyetinin öpmek olduğunu anladım taviz vermedim sadece elimi tutmasına izin verdim her erkek böylemi ilk buluşmada öpmek normalmi sizce

Güncellemeler:
ilk buluşmada öptüğünüz kız hakkında ne düşünürsünüz peki

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Böyle şeyler aşıldı sanıyordum, demek ki ilk buluşmada öpüşen erkeğe abazan, kıza da kaşar deniyormuş (hala)

• gerçekten haklısın ortasını bulamadık

• ilk buluşmada içinizden geliyorsa öpüşürsünüz, ben ilk günden öpüşen bir kızın "basit" olduğunu düşünmem ki. Onun "basit" olduğunu düşünseydim, hiç ilişkiye girmezdim zaten. Şahsen ben ilk buluşmada öpüşme taraftarıyım :)

Erkekler Ne Diyor 28

• o daha başlangıç.önce öper sonra

• 100 bin kere milyon kere dedim şunu erkekler diye genellemeyin diye..

• büyükşehir erkekleri hep böyle hemen horoz gibi saldırır.

• 2. soruya ithafen. Ekstra birşey düşünmem. Beni seviyor diye düşünürüm. Mutlu olurum..

• Herşeyin altında bişey arayanlardan degilimm bi öpücük sonuçtaa.

• adam hızlı level atlamak istiyor:D

• Ah biz erkekler biraz sabırlı olsak cennetin kapıları açılacak ama...

• hahahahaahaha süper olmuş

• kaşar derim

• kimisi ilişkide acele ettiği için öpmeye kalkışır. kimisi de sevişmek istediği için ilk buluşmada öpmeye kalkısır

• bişey düşünmem . öyle bi yerdeyiz ki artık normal karşılarım . artık öpmeyeni dövüyolar

• Erkek oldugu için

• öpse nolcak töbe töbe ne hallere geldik

• her erkek böyle yapmaz. Eğer seni öpmeye çalıştı ise niyeti bozukmuş diye düşünüyorum. Cinsellik ağır basıyor onun açısından bu flörtte bence:)))

• ben çok sonraları çekine çekine öpmüştüm

• hayır kişiden kişiye değişir . o eleman istifa etsin

• sana denk gelmis

• ama önceki sevgilimde ilk buluşmamızda ansızın öpmüştü

• Öncekileri Göster
    • dudaklarımı genelde beğenirler birde kendime bakarım ::)))

• afferim evladim sana

• İlk buluşmada daha neler yapmak isterler de en hafiften öpmeyle yetinirler, öperler ki bir daha ki buluşmaya bir adım daha atabilsinler hedefe doğru emin adımlarla

• ben ilk buluşmada öyle birşey yapmam mesela. kız sonraki buluşmamızda bana "sen çok farklısın gerçekten, diğerleri gibi değilsin, ikna oldum" dedi. bence normal değil...! normal bir ilişkide zamanın akışına bırakılmalı birçok şey. zaten, samimiyet arttığında, siz kaçırsanız bile kız tutmak ister. ilk günden bunları yapıyorsanız, ikinci buluşmada yatağa mı ?

• bu dediğin, geleneksel normların bize empoze ettiği kalıplardan biri değil mi? "ilk buluşmada öpüşmek kötüdür".. kullana kullana normalleşen bir kalıp.. tamam ama neden? toplumun ahlakçı normlarını kaale almak mıdır doğru olan? yoksa nasıl mutlu olacaksan öyle yaşamak mı? iki kişi arasındaki kimya öpüşmeyi gerektirdiyse, "aman toplum ne der" veya "aman ahlaksızlıktır bu" deyip arzulara ket vurmak çok yanlış.

• Öncekileri Göster
    • değilim.

• türkçe konuşun anlamıyorum ::)))

• biz erkeklerin geninde var kızlar cekindikleri icin ilk adımı her zaman biz atiyoruz,

• sen ona o samimiyeti vermişsin ki o da öpmek istemiş.

• Açıkçası ilk buluşmada öpüşmeyi düşünmem de, şu var; öpüşmek planla olacak birşey değil ya. Öpmeye çalışıyorsa bilemem de, kendiliğinden olur olacağı varsa, yoksa öyle zorlama şeyler ancak böyle soğuk hisler yaratır :/Bence olacağı varsa olsun, düşünmeye gerek yok. Ama sürekli olsun veya olmadın düşüncesi ile gezmek de olmaz, kasar insanları.

• güzelım cocuk ıyı nıyetlıymıs ben ılk bulusmada neler yapıyorum neler :)

• mesela ne yapıyorsun ::))

• ya neler yapmıyorumkı anlatmaya kalksam uyelıgımı ıptal ederler :)

• niyeti kötü anlasılan (:

• bence değil her şeyin bir ölçüsü ve seviyesi var ilk buluşmada el ele tutuşma bile ileri seviye bence.

• yok artık.. kaçıncı buluşmadan sonra el tutmak meşru hale geliyor? :)

• 2 3 4

• ilk buluşmada el tutunca kız "kirleniyor" mu yani? :D :D

• basit kızdır herhalde.yok öptün mü açık konuş:))

• valla elini omuzuma doğru atmaya kalktı geri çekildim bozuldu istersen kalkabiliriz dedi bozuldu yani bende hayır dedim

• Valla kendi adıma şöyle bir ölçüm var sürekli test ederim, ilk buluşmadan öptüren ikinci buluşmada deldirir kulağınız küpe olsa. inşallah sağlam biris çıkarsa bu testen kalmasını çok istiyorum ama kızların hepsi kaşarlaşmış artık hepsi bu ilk aşamayı geçiyor ikinci aşamada deliyorum. ististanalar hariç diyorum onlar biryerde ama umarım bir gün karşıma çıkacak.

• saçma sapan konuşma ben bakireyim ayrıca çevremde ağır olduğumu söylerler taviz vermediğim için yaklaşamadı zaten

• Öncekileri Göster
    • teşekür ederim

• ilk buluşmada öpüşmek basitlik filan değil. çıktığın bir insanla temas yaşamak çok doğaldır. o anın elektriği bir bakarsın dudakları birleştiriverir..

• sana gelenler öleymiş kızdan kıza değişir hem bu kz serrt görünürse erkek yaklaşmaz bile :)

• Hayır, her erkek böyle değil.

Kızlar Ne Diyor 3

• seni deniyor öpersen yatağada atarım bunu kesin diye düşüncek. 2. görüşmenizde yatakta bulcaksın kendini. hoş sen öpmek istiyorsan sende öpebilirsin. ne var bunda. gidin öpüşün hadi :(

• kızlar da erkeklerde bir ilişkiye başlarken hesapçılık yapmaktan vazgeçmeli. "nasıl yatağa atarım" da, "bu beni yatağa atar" da aynı nanenin lacivertidir. kız bu kadar iradesiz mi istemediği halde yatağa atılsın?

• :(

• Benimde elimi tutmaya çalışmıştı tabi vermedim sinema biletlerini alacak sözde başkasını seviyormuş iyikide tutmamışım:))

• başkasını seve seve senle işi neymiş yada elini neden tutmaya çalışıyor

• ona sormal lazımdı kafası karışıktır anlık hoşlanmadır aman geçti gitti:))

• ben yatmıstım ama öyle tek gecelık dıye bakmıstım,fakat öyle olmadı 1 yıldır beraberım üstelik aramızda 2 bin km var yanı buna ragmen benımle sex için birlikte degıl bunu biliyorum.çünkü psk çöküntü içindeydım ve ondan baskası hayatımda yok yanı bana inanıyor.

• ilk buluşmanızdamı yatmıştın

• Öncekileri Göster
    • neden böyle birşey yaptın çokmu arzuladın yoksa başka şeyin hıncınımı yaşadın

• istedim ve amacım yoktu

Yükleniyor...