Normal penis boyu ne kadar?

Normal penis boyu ne kadardır? Benimki 14-15 cm civarı. Çok mu küçük yoksa normal mi?

Güncellemeler:
peki şu an yaşım 18 penis büyümeye devam eder mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yav nedir bu erkeklerin şu penis boyu takıntıları.?

Ya alt tarafı bir seks esnasında en fazla 10-15 dakika kullanacağınız bir organın boyu sizin için bu kadar önemli mi.?

Yahu, kadınlar aldırış etmiyor bu tür boy en meselesine.. Siz kendi kendinize sorun yapıyorsunuz.. Yav güzelim takma bu kadar bu meseleye kafanı.. Hem ayrıca, seninkinin boyu gayet normal.. 10santimden küçük olsaydı belki sorun etmeye değerdi..

• Ya önemli değil.. Çalıştığım iş yerinde de yönetici olduğumdan, benden büyükler bile, abla diyen çok var.. :D

• ''ablacım(!)'' ? :D :D

• Ablacım(!), var öyleleri de var.. 10 santimden küçük olanlar da oluyor.. Ya onlar n'apsın.? Gerçi bi şekilde onlar da başlarının çaresine bakıyordur.. Ya varsa ameliyatla filan bi şekilde büyütmeye çalışıyorlar, ya da kökten kestiriyorlardır.. Başka ne yapsınlar zavalılar.. Sen gene dua et 14-15 santim olduğuna.. Ya zaten Türk erkekiğnin ortalama penis boyu o civarda..

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• çok acık yazıcam ve belkı bu benımle alakalıdır bılemıyorum ama 14 cm lık bır penısle beraberlıgımde bır sure sonra hıssetmemeye basladım ki oldukca dar oldugumu bılıyorum fakat 18 cm lık bır penısle cıddı bır zevk uçuşu yaşadım tabi kalınlık ta gercekten onemlı 18 dogal olarak daha kalındı

sevgıler

• Bakmayın bunun dediklerine:) bu kızın ruhu o.pu

• ARKADAŞLAR 14 CM PENİS BOYU NORMALDİR. VAJİNA ORTLAMA 8-10 CM CİVARINDA UZUNLUĞA SAHİPTİR. VAJİANIN SADECE 3\1 ÖN DUVAR KISMINDA SİNİR UCLARI VAR. BİRDE KLİTORİS GERİSİ HİKAYE 3 4 CM DEN SONRASI SİNİR UCU YOK YANİ KADIN BİRSEY HİSSETMEZ AYRICA PENİS TE ÜST SINIR 17 CM VE 17 CM DE SONRA KADINLARIN BİR ÇOĞU ACI DUYABİLİR FAZLASI DISARDA KALIR YANİ KADINA GÖRE DEGİSİR TABİ DÜSÜNSENİZE ORDAN 50 CM BOYUNDA ÇOOCUK ÇIKIYOR VAJİNA PENİSİN BÜYÜKLÜĞÜNE VE KÜÇÜKÜĞÜE GÖRE KENDİNİ AYARLIYOR

• SENİN AMINLA ALAKALIDIR

• Devam eder buyumesi 1 cm kadar büyür.

Ama senın penisin yine iyi.

Öyle 10 cm le falan işgörülmez. Boyuda , enide işlevide önemli.

eh aşagıda kız yazmış bencede 17 _ 18 cm iyidir. makinistle ne igisi var. Sen soru soruyorsun gizliden bende gizliden cevap verıyorum aynı o eleman gibi.

neyse sonuç şu boyuda enide işlevi zaten önemli. neden bu kadar kadın orgazm olamıyor. neden orgazm taklidi var. Ve neden bekaret ılk olmak bu kadar önemli.

Hepsinin cevabı bu peniste:)

Kadınalrın mustuzluğuda. kendını kandıranlar çok 10 11 cmle dünayaı feth edecek adamlar.

• denis bize ne be..

• GİZLİ KULLANICI BENİM PENİS BOYUM 15 -16 CM CİVARI KALINLIĞIDA YUVARLAK OLARAK 13. 13.5 CİVARI YANİ ENİ 4 -4.5 SANTİM ÇOK İDEAL BİR PENİSİM VAR DÜNYA STANDARTI NE BÜYÜK NE DE KÜÇÜK 17 SON NOKTA ZATEN 17 İL ARASINDA 1 CM VAR O DA HİÇ BİRSEY

• Ya olum gülmekten yarıldım valla.. Ne takılıyon, boş ver geç.. Bak arkadaşım "O" penis 35 cm de olsa Sex sanatını bilmiyorsan kazma derler çok afedersin.

Her pozisyon ve duruşta kadın vajinasının derinliği farklı olur, penis boyu 16 dan fazla ise partnerin için acı verici bir birliktelik olabilir!

Senin yapman gereken işin teknik boyutuna eğilmek. Tabii Romantizmi de asla ihmal etmemek, yoksa o işi yapan iki makinadan farkınız kalmaz..

• Öncekileri Göster
  • en az 17 olması lazım bence küçük.Bu yaştan sonrada büyümez.

• ALLAH KİMSEYİ EKSİK YARATMAZ SANA Bİ KAZMA SAPI FALAN LAZIM

• :))

• onu herkes ister tabi inkar etmiyorum o konuda :D

• Öncekileri Göster
  • Boyu tamam :) kalınlığı da normalse sıkıntı yapma :)

• bir kadının dert etmeyeceği büyüklükte ancak koca oğlan lakabını hak etmene yetecek kadar değil elbette.

• normal

Erkekler Ne Diyor 20

• 16 yaşındayım penisim 15/16 cm civarında normalmi?

• penisim tam 18 cm mutluyum hehe

• ARKADAŞLAR 14 CM PENİS BOYU NORMALDİR. VAJİNA ORTLAMA 8-10 CM CİVARINDA UZUNLUĞA SAHİPTİR. VAJİANIN SADECE 3\1 ÖN DUVAR KISMINDA SİNİR UCLARI VAR. BİRDE KLİTORİS GERİSİ HİKAYE 3 4 CM DEN SONRASI SİNİR UCU YOK YANİ KADIN BİRSEY HİSSETMEZ AYRICA PENİS TE ÜST SINIR 17 CM VE 17 CM DE SONRA KADINLARIN BİR ÇOĞU ACI DUYABİLİR FAZLASI DISARDA KALIR YANİ KADINA GÖRE DEGİSİR TABİ DÜSÜNSENİZE ORDAN 50 CM BOYUNDA ÇOOCUK ÇIKIYOR VAJİNA PENİSİN BÜYÜKLÜĞÜNE VE KÜÇÜKÜĞÜE GÖRE KENDİNİ AYARLIYOR2 3 CM FARKIN BRİ ÖNEMİ YOK PENİSİNİZ ÇOK KÜÇÜK DEGİLSE. BİRDE VAJİNA DOĞUMDAN SONRA KENDİNİ TOPARLIYOR DOĞUMA ÖZGÜ BİRSEY YANİ O KADAR GENİŞLEMESİ UZUN MESELA BİLGİ İSTEYENE YAZARIM SYGILAR

BENİM PENİSİN MESELA 15-16 CM UZUNLUK KALINLIK TA 13. 13.5 CM CEVERSİ YUVARLAK OLARAK YANİ CAPI 4. 4.5 CM CİVARI ENİ YANİ BEN ÇOK MEMNUNUM DÜNYANIN EN İDEAL PENİSİNE SAHİP OLDGUNU DÜSÜNÜYORUM

• DAHA NE BÜYÜYCEK KARDEŞİM YETER

• gideri var.

• türk ortalaması 14.5 cm türk uroloji dermeğinin 3000 kişi üzerinde yaptığı bir çalışma var istersen bakabilirsin

penis boyu burda öğrenilmez çünkü herkes 3 cm ekler yaniii

ortalamaya bakarsak yaniii türk erkeğinin durumu ortada

• tam ereksiyon halinde göbekten ilk kıvrımın başladığı yerden alacan ölçümü

• o da bir araştırma sonucu deneklere soruyorlar kaç cm diye cevap veriyorlar

sonra alıyorlar mezurayı ölçüyorlar ortalama türk erkeği ortalama 3 cm 3dakka sonra mezurayla ölçüleceğini bilse bile yalan söylüyor

• bilader sen 3 cm ekler dion o zaman benim ki 11 12 cm kalıyo kesip atıym onu ben bi işe yaramaz o :D

• ilk soruna cevabim..Bayanlara göre penis boyu önemli ve en az 16-17 cm olmasini isterler...

2. soruna cevabim ise:yas olrak 21 yasina kadar penis gelisir diye duyumlar var ama önemli olan ergenlik sürecinde penis gelisir..Ergenlikden cikinca penisiniz ne kadar ise öyle kalir...

• bu işlerde boyu değil işlevi derken tek başına işlevinden bahsedilmiyor kadını her yönden doyurmayı bilirsen kesinlikle yeter ama dediğim gibi sadece gir-çık olursa kadın da bir şey anlamaz isterse 24 cm olsun sadece acıyla karısık bir şey olur biter.Uzun birlikteliklerdede aşkı öldürür hadi buyrun cenaze namazına

• yaş 18 .penis boyu 14 15 cm. bunu kafaya takma ve düşünme en az 100 kere açıp bakma sayısız .ve boşver yav diyip yatma .defalarca burada önemli olan 18 yaşındasın bir kadınla birlikte olman sayısı. 0 sa eğer birlikte olmadan anlıyamassın eğer birlikte olduysan bayan arkadaşının tepkisi önemli ..unutma kadınların vajina derinliğide 9. 10 cm arasıdır ama hiç bir kadından benimkinin derinliği çok kısa diye bir soru duymadım haydar dümen değilim ama erkekte 14 15 cm penis boyu yeterlidir diye düşünüyorum...

• 18 yaşından sonra pek uzamaz ama kalınlaşabilir. Valla uzun penis başa bela her sabah serviste uyuyakalıyorum sonra en son benim inmem gerekiyor servisten:)))

• abi bende liseyi bu yıl bitirdim hoca bazen tahtaya kaldırıyodu da çok zor anlar yaşıyodum :D

• Önemli olan işlevi derler yüzde seksen doğrudur fakat boyu da yüzde yirmiyi tamamlar. Boyu da kısmen önemlidir fakat işlevi kadar değil. Boyunun büyük olması karşındaki partnerine ekstra haz verir hepsi bu. 14-15 cm de yeter ayrıca.

• daha ne istiyon onu bulamayanlar var

• Çoğu kadın önemli olan işlevinin olduğunu söylesede, penis küçüklüğü ilerde bi sorun olarak elbetki karşına çıkar.Senin penis boyun ideal ve eğer kiloluysan kilo vermelisin,çok kilolu insanlarda penisin yağlardan gözükmemesi olağan.

• boy 183 kilo 65-66 falan(az önce bi soru sorduydum kilom az nasıl alcam diye kendimi ifşa etcem bu yazımla ama neyse :D )

• uzun süre boşalmadan ilişkiye girebilirsen sorunun yoktur.

• yav 10 cm yeterli :) zevk verirsin karşı oyuncuya

• boyu kafana takm be kardeşim tamam büyük olsa güzelde çok büyüğüde bayanlar deaha iyi bilir acı verir önemli olan senin sağlıklı olman hareketli olman karşındakine uzun sürecekbirşeyker yaoman

• 20lere kadar belki biraz daha büyür de boyuna kafayı takma. Zaten ortalama penis boyu 15cmdir 20lere yaklaşan boylar başına dert açar, zaten boyunun sana da kadına da faydası yoktur, sen hep aynı hissedersin. Rahatına bak ;)

• bu arada kadın içinde sorun değil, onlardaki boy ilgisi sadece psikolojik. Senin içinde psikolojik. Ortalama bir vajina normalde 10, uyarılar artınca 15cm civarıdır. Şimdi boyu bırak sen partnerinin ruhuna ulaşmaya bak, yoksa boyu kaç olsa işe yaramaz erkek kategorisine girersin. Kadınlar için "boy" devreye girmeden önceki kısım daha önemli.

• 7 cm e kadar olan penislerin işlevini gördügünü okumuştum ama daha ufakları için bilgim yok ama tabi dormal olan 14 ile 20 cm arasında olanlardır diye düşünüyorum zaten daha büyügü sorun olur saklamak büyük dert diye düşünüyorum gözünün önüne getirsene film hortumu gibi nereye koyarsın :)))

• 14-16 arası...

bence partnere göre değişir...çünkü partnerin anatomik yapısı bu ihtiyacı belirler..kimi zaman 10-11 de normal olabilirken,kimi zamanda 17-18 normal olabilir...

• SİZE KATILIYORUM ALLAH HERKEZİN KALEMİNE ĞÖRE KILIF UYDURMUŞTUR SEN NASİBİNDEN BAŞKASINA UÇKUR ÇÖZME YETER

• yahu sen ne laf anlamaz adamsın..bende aynı şeyi söyledim ama sen okumuyormusun? işte o japona 10-11 bile yetebilir dedim...serena williams a da belki 20 bile yetmez dedim...kimbilir belkide % 100 haklıyım... alın size link bakın 20 yetermi? siz karar verin yahu... link

• yahu senin anlamadigin insanlarin anatomileri :) uzakdogulu kadinlar cidden cok ufak tefek ve rahim yollari da daha kisa, boylece kucuk olanin tatmin edebilmesi mumkun. ama afrikali kadinlarin kalca ve rahim yapilari da farkli daha derin bu yuzden de tatminleri zor ufakla

• Öncekileri Göster
  • 15-19 arasi isen sanslisin. daha buyugu olsa basina bela alirsin. minyon kadinlarda basta sorun oluyor, alissalar bile yine de kontrollu davraniyorsun ki hastanelik etme zevk vereyim derken. prezervatif bulma da bazen kasinti, durex xxl tr de her yerde yok, trojanlar zaten satilmiyor bir kac yer harici. arar durursun hep. anal istemezler cunku cidden iskence olacagi bellidir sende bilir ustelemezsin. kisaca, kucugu de buyugu de dert. en iyisi ortasi.

• yok ona alisirlar da 20 uzerinde ise cidden bariyer gerekiyor

• 19 oldugu zaman alt kısıma havlu sarıcaksın :))))

• 20 yasina kadar olabiliyor ama cok nadiren. o da fazla fark ettirmez

Yükleniyor...