• Sor
  • Bence

Erkekler için değişik mastürbasyon şekilleri nelerdir?

Erkekler için elle yapmaktan başka mastürbasyon şekli var mıdır? Daha çok haz için ne şekilde mastürbasyon yapılır?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkeklerin masturbasyon şekilleri diye sorunca aklıma geldi..Bundan 7 sene önce bir bilgisayar kursuna gitmiştim.. Bir akşam biraz geç kalmıştım kursa.. Merdivenlerden çıktım, koridorda bizim sınıftan bir çocuk eski tip kalorifer peteğine dayanmış, petekle ilişki vaziyetinde.. İlk anda beni farketmedi, ben de sessizce onu izliyorum.. Sonra, "Hey, sen sınıfa niye girmedin" diye seslendim.. Çocuk arkasına dönüp beni görünce nasıl toparlanacağını bilemedi.. Yanına gittim, "Valla sınıfta herkese söylüyeceğim yaptığını" deyince, çocuk ellerime yapıştı, "N'olur, kulun kölen olayım, her ne istersen yaparım" diye başladı yalvarmaya.. İyi iyi tamam o zaman söylemem, ama ne istesem yapacaksın ona göre dedim..Elbette, kimseye anlatmadım.. Ve çocukla sonra çok iyi arkadaş olduk.. Yalnız, bir akşam yine birkaç arkadaş aynı peteğin üstüne oturmuşlar, konuşuyorlar.. Yanlarına gittim ve o bizimkinin kulağına eğildim.. "Bu defa pencereden bakmıyorsun, sıcağın üstüne oturmuşsun" dedim.. Kıpkırmızı oldu..Şimdi aklıma geldi anlatayım dedim.. Tam deli günlerimdi o zamanlar.. :D

• ucuz kurtulmussun realguding :)))

• Öncekileri Göster
    • @klavyemdespacebaryok; Sana tavsiyem, özür dileyeceğin sözleri kullanmasan iyi olur.. Ayrıca, benim neyi yapıp neyi yapmayacağımı da sana danışacak değilim..

• direkten dönmüşün ama güldüm :D

Erkekler Ne Diyor 5

• poşete eskinin arapsabununu koy hafifte ılık su hehe

• Bi an sen bunu deyince Cem yılmazın ''Buzlu badem'' esprisi aklıma geldi :))

• flesh light kullan :)

• o neya _? :I

• Öncekileri Göster
    • kesinlikle kullan şiddetle tavisye edilir :D hatta imkan buldukça farklı modeller al, faklı iç dokular dene ^^ Adamalar bunu bile yapmış helal olsun

• ben bir kacini denedim :) sevgiliden uzak olunca idare ediyor insan baskasina atlamadan :D iyi irade kirici bir urun

• sabunu delme olayı da var :))

• bence sampuan kullan susuz ama super oluyor

Yükleniyor...