• Sor
  • Bence

Gerdekten ve doğumdan korkuyorum

sevgilim askere gitti gelince evlenicez ama midem bulanıyor korkuyorum gerdege nasıl giricez ya iğrenç hem o şey o deliğe nasıl girecek kan tutuyo zaten beni hem doğumu var bunun doğumda çook acı veriyormuş özellikle normal doğumkorkuyor musunuz bekar bayanlar

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Hiç canın yanmıyıcak bitanem.. Müsterih ol canım.. Kasma kendini, zehir etme erkeğinede kendinede hayatı.. Çok mutlu olucaksın.. Şuan ki korkuların yersiz ve gereksiz olduğunu görüceksin..

• canı biraz yanacak ama sonra zevk almaya başlayınca süper olacak

Erkekler Ne Diyor 18

• Doğumdan önce ilişkiye girme korkunu halletmen nasıl.Uzman cinsel terapistlerden destek alırsan sorunu kolayca halledersin.Bazı kişilerde bu korku oluyor .

• korkunu ecele faydası yok ilk gece stresini atlatınca ikinci gün akşam olmasını heyecanla bekleyeceksin

• doğum korkusu, kapitalin kadınlarının ortak korkusu...ama doğumun kadına faydaları ile boy ölçüşemez.erkekte sünnet gibi...

• hurafelere inanma korkma

• ilk gece ile ilgili yazılar okuyun profosyonel bilgiye ulaşın korkulcak bişey olmadıgını goreceksiniz. banyodan sonra temiz temiz ilişkiye girin mis kokularınızla sevginiz ile iğrenmeyeceksinizdir. eşin olacak kişi de biraz bilgilensin ilk sefer nasıl yapılıyor iyi oğrensin bekaretini kaybettiğin gunden sonra 3-5 gun ilişkiye girmeyin zar yeri iyilessin sonrası zaten cok guzel olacaktır. ilk sefer mukemmel olmasa bile kıza zmanada endişelerin kalmayacak. en iyisi bunları bilen (bana sor demiyorum yanlış anlaşılmasın) tecrubeli akıllı bir arkadaşından bilgi al.

• millet 10 15 tane doğuruyor. bu kadar acı verseydi kadınlar çocuk yapmaktan vezgeçerlerdi emin ol.

• hiç saçma sapan duygusal triplere girmeden söyliycem sana. yaşadıklarımdan şöyle anladım ben kızlar gerdeği hayal ettiğinde hiçbi kız sevmez iğrenir. hatta penistende iğrenir çoğu ama bi defa sevişince sevmeye başlarlar. galiba sevişince tahrik olduğunuz şeylerimizden dolayı işte ten kokusuymuş sıcaklıkmış bilmemneymiş bide penis sert baya kızlarda sert şeylerden hoşlanır onun için severler.

• gerdeği bazıları öylesine fazla abartıyorlarki ister istemez ilişkiyi yaşamamışlar korkuyor bir bakıma insan kendi kendinide korkutuyor ayrıca doğum konusunda şunu söyleyim normel doğum sezaryandan bin katlı daha sağlıklı çoğu sanatçılar bile artık normel doğum yaptırıyorlar hem erkeklerin askerlik anıları kadınların doğum anıları hiç bitmezmiş bu yüzden bunları zamanı gelince hoşbir anı olarak saklarsın korkmana kendini kasmana hiç gerek yok

• Beklediğin gün geldiğinde hiç kokulacak bir şey olmadığını anlayacaksın. Çok abartma..

• o şey o deliğe nasıl girecek :) zevk alırsın belki

• bende

• yaşama sen

• needeenn

• bu kadar korkulmaz.tamam korkulur ama bu kadar değil

• gülmekten öldüm ya:D:D:D:D kan tutuyo diyo:D:D sanki kesilecek bacağın kolun:D

• aklıma şebnem ferah geldi "içine girdiğin küçük kaygan deliği dünya mı sandın":D

• nerden bilyiim ben daha önce hiç yapmadım ki ne kadar kan akıyo nerden bilyim

• bişi olmaz korkma. kadın olduğunu hatırla. hem şarış şarıl kan akmaz. birkaç damla o kadar.

• bir ay önce evlendim eşimde sizin gibi korkuyordu ama ilk ilişkiden sonra çok mutlu oldu ve kızlık zarı yırtılırkrn hiç acımadığını söyledi ayrıca zannettiğin kadar çok kanama falanda olmadı

• seks yaparken ben eşimden daha çok yoruluyorum kanamaya falan takma kafanı bi kaç damla kanla ne olacak ki dimi

• korkunun ecele faydası yok

• kız arkadaşım benden önce bir ilişki yaşadağını söylüyor ki dürüstlüğünden ve cesaretinden dolayı kendisini tebrik ediyorum.fakat kafama takılan şey şu; tamam vajinası esnekmiş, yırtılma-kanama olmamış ama hiç yırtılmama riski de var. o zaman benim, o ilki yaşayan erkekten farkım kalmaz dimi?şimdi bu durumda kız bakire mi oluyor?cevaplar için şimdiden teşekkürler

• bakireliği bacak arasında görme bence..

• Oooo, insanlar bundan korkmasına rağmen, herkes bundan zek almasını biliyor.Bir kere olunca devamı geliyor.Ayrıca o delik genişleyebilen birşey ve artık normal doğum yapmak istemiyorsan da sezeryan yapabilirsin.Ayrıca kan konusunda ise, sen o kanı görmezsin ilk geldiğinde merak etme.

Kızlar Ne Diyor 14

• Korkacak birşey yok 2-3 damladan

• Gereksiz yere stres yapıyorsun .

• Öncelikle kendini bu tü düşüncelerle korkutmaktan vazgecmelisin. Düşündügün gibi veya cevrendekilerin söyledigi kadar bi aci hissetmiyorsun. Ayrica o gece zaten ikiniz de heycanli oldugunuz icin, oldu bittiye gele bilir. Kanamaya gelince, kanama miktari genelde cok azdir ve kisa sürede kesiliyor. ancak cok nadiren damar zedelene biliyor, bu durum da kanaman kesilmeye bilir, 3 günden fazla kanaman olursa doktora görünmen gerekiyor. Bu seni korkutmasin dedigim gibi cok nadir karşilaşiyorsun. Bazi kadinlarda ilk ilişki sirasinda ciddi oranda agri oluyor. bu kizlik zarin normalinden kalin oldugu icin ortaya cikan birşey. Adet gününde nasil bir karin agrisi cekiyorsan, ayni onun gibi düşün. bunlarda agri kesiciyle gecire bilirsin. Son olarak ilk geceyi atlattigin zaman, evliliginiz rayina oturduktan sonra cocuk düşünüyorsan bunda da pek kafani takma, annelik duygusu ortaya cikiyor ve o agrilar cokta olsa az da olsa dogumhaneden sag saglim cikiyorsun, bi aksilik olmadigi sürece. ;)

• insan oğlu çile çekmek için gelmiş bu dünyaya onlarda gelip geçer unutursun bile

• Bende doğumdan çok korkuyorum ilerde anne olursam sezaryan isticem kessin alsın banane :D

• sezeryandan sonra seni aldatabilir büyük ihtmalle :)

• neden

• okadar abartılcak birşey yok. ayrıca senin bu dediklerini 12 yaşındaki çocuklar diyor tuhaf geldi bana. kendini serbest bırak erkeğine gerisi kolay :) zaten ilk geceden sonra devamı gelir. doğuma gelince allah sabrını verir dur sen ilk bir gerdeği hallet sonra doğumu düşün :D

• Oncelikle, gerdek gecesi yapmak zorunda degilsiniz, nisanlinla konus seni anlar. Sana nasil yaklasmasi gerektigini bilir. Doguma gelince ben normal dogum yaptim. Evet berbat bir aci, hayatinda oylesini inan yasamiyorsun, yani seni kandiracak degilim. 2 gun sanci cektim bide ustelik, ama o kucuk seyi kucagina aldigin anda herseyi unutuyorsun ve ikincinin hayalini kurmaya basliyorsun. Ayrica ben son yillarda Turkiye'de normal doguran duymadim. Moda olmus herkes sezeryan, burda mecbur olmadikca sezeryan yapilmiyor.

• suda doğurabilir. almanya da duymuştum böyle bir şey.

• suda yapinca aci yok mu saniyorsun. ayni hicbir farki yok. Burda arkadasim yapti.

• Doğum korkusunu anlıyorum ama diğeri çok tuhaf geldi. Psikolojik bir sorunun olabilir.

• Bende

• Sevgiline yavaş yapsın uyar onu hızlı olursa bayıltabilir seni. Ciddiyim.

• Psikolojik bu bence bu korkuyu sen yaratıyorsun gibi .. İğrenecek birşey yok sonuçta karşıdaki insan sevdiğin kişi... Hem İğrenç diye nitelendirmen çok yanlış o bir insan ve onun bir parçası sen o kişiyi herşeyiyle seviyorsan zaten korkacağın birşey olamaz.

• merak etme o mal dediğin seni zevkten uçurur.o delikte öyle küçük bir yer değil yedikçe esner,doğum sezeryan ol,

• ay sen kasma kendini bırak sevgilinin kollarına sevgilin napcağını bilir hiç korkma doğumda kolay olur

• gerdek gecenin acısız gecmesi kocanın elinde güzelim ;) onun seni ilişkiye hazırlaması şart doğumada gelinde korkulcak bısey yok ben sezeryan oldum ıyıkıde oyle olmusum normal dogum yapanı gordum cok kötü :((( sezeryanda uyutuluyosun zaten bı acıyosun gozlerını bebegın kucagında agrın sızın bıle kalmıyor onun kokusunu duyunca ;)

• cennet annelerin ayakları altından kaydı gibi biraz :)

Yükleniyor...