Erkek arkadaşımı nasıl tahrik ederim?

Erkek arkadaşımı telefonda nasıl zevke getirebilirim üstü kapalı bir şekilde

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Baştan çıkarmanın en kestirme yolu baştan çıkmaktır tatlım. Lafa çok azgın olduğunu söyleyerek başla. Son zamanlarda sürekli ıslak dolaştığını filan söyle zaten filim orda kopmaya başlar :))) benim yazımı oku faydası olur: link

• yazı mükemmmeeel . kesinlikle evlenince uapacağım . çıktısını almalıyım :)

Erkekler Ne Diyor 31

• dondurma yala

• dondurma yalama sesinden mi tahirk olur diyorsun..soruda telefonda diyor çünkü

• :O şu an yanımda olmanı ve sana sarılp uyumamayı istiyorum de.

• soru cevap şeklinde karşılıklı konuşun

• vercem de

• bu soruyu saçma buldum ama yine de cevaplamak isterim. erkek arkadaşın bu zamana kadar tahrik olmadıysa şüphelenmen gereken bir durum söz konusudur. zira erkekler zaman zaman durup dururken tahrik olurlar..

• Çok oldu ama artık farklı bir şeylerle onu tahrik etmek istiyorum o yüzden fikirlerinizi istiyorum

• normal şartlarda onun seni tahrik etmesi rahat bırakmaması gerekir... üzgünüm bu konu da burada size yardımcı olamayacağım iyi geceleri...

• "elim şu anda ... seni hayal ediyorum... içime girişini..." şeklinde şeyler söyleyerek betimleme yapabilirsin...
    başarılar...

• neden telefonda? neden yanında degil kaçak dövüşüyorsun o çocugun hali ne olucak kim duvarlardan indiricek onu yazıktır günahtır:))

• Yanında da yapıyorum ama geceleri daha zevkli oluyo onu telefonda boşaltmak

• senden bi tane daha yoktur dime:))

• erotik çağrışımlar yapacak mecazi cümleler ve kelimeler kullanın...

• Mesela ?

• türkçe'de bu manaya gelecek bir sürü kelime ve cümle var: yalarım,yutarım,ısırırım vb... Tabi bunu cümle içinde kullan :)) "canım şöyle irice bir muz çekti olsa da yesem" gibi

• Ağzına geleni say eminim deli olacaktır :)

• bilsen seni nasıl özledim yanıyorum şimdi buda olsan am?yalasan göğüslerimi yalasan

• yazarım ama siteden attarlar diye korkuyorum

• vurucan kırbacı vurucan kırbacı

• genelede herşey alelen yazılmıyorki ulaşırsan bilgilendirirm seni :p

• toplarını kızartma yapar yerim de :D

• böyle konuşabilirsin mesela eleman da iice soğur senden.. link

• iç çamaşırından bahsederek tarif ederekkk

• Of puf çekip Bayan olmanın çok zor olduğunu,Ağda yapman gerektiğini ama çok acıttığını söyle...kih..kih..kih..

• telefonda mı yüz yüze mi?

• Telefonda

• üstündekileri falan söyle,kafandan senaryolar üret

• konuşmaların hareketlerin

• burda yazarsam silerler...ama çok değişik sözler var çıldırtmak için...

• Eklesem ?

• tabiiki...

• kara uzum habbesi le le le cagniimm de cildirmazsa bisey bilmiyorum

• noe ettim kesin bende söylicem :))))

• sole kesin ise yarar :)

• açtınmı cam o zaten çıldırır

• ELİM VAJINAMDA ISLAK ISLAK SENI ISTIYOR DE

• öp beni recep yi beni recep parçala beni recep... yahu vvallahi bıktırdınız bu sorudan..

• Şuan üzerimde birşey yok sütyen kilot de veya aycılıklı kilodumu giydim de veya ayaklarıma oje sürüyorum de veya duştayım şuanda ne bilim salla :D

• külah dondurma al külahından o tutsun sen dondurmanın ucundan ıssır em diğer elinle penisini okşa testislerini tut. sonra pantolonu çıkart al ağzına.

• cıldırtma amacın ne

• Telefonu şeyinin üstüne koymasını söyle. Sen de durmadan boş mesaj at, titreşimden tahrik olur :D

• herşeyi konuşman gerek açık açık

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 1

• Bağırmakla inlemek arası bir ses çıkar.. Ne oldu ?Elimi kesiyordum az kala canım diye devam et sıcak bir ses tonuyla bu günde alışverişteydim hayatım harika şeyler aldım..Ne aldın ? Üstten gir altan çık.. Adam kıvama gelmiş olur zaten..:)) O getirir gerisini..

Yükleniyor...