• Sor
  • Bence

5 senedir evliyim fakat baldızımla 2 senedir yasak aşk yaşıyoruz...

5 senedir evliyim fakat baldızımla 2 senedir yasak aşk yaşıyoruz ve baldız benden hamile kaldı 4 aylık hamile şuan.çocuğu aldıramıyoruz ne yapmalıyız... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Şoktayım şuan.. eleştiri yapmak doğru değil sadece Allah ıslah etsin diyorum. Ama keşke bu günahını paylaşmasaydın. Ahirette bu insanlar günahına şahitlik yapacakmış neyse bilmiyodun öğrenmiş oldun bundan sonra kendi aklınla araştır çıkar yol bul. Fikrime gelince; gerçekten pişmansan, Allah korkun varsa önce tövbe etmelisin Allah affeder ve doğru yola gitmek istiyosan baldızınla otur konuş başkasıyla evlenmesi için ikna et hem o çocuğunu aldırmamış olur hem de sen eşinden boşanmamış olursun. Gerçi söylemesende eşinin ve yakınlarının kul hakkına gireceksin orası ayrı neyse Allah yardımcın olsun.

Kızlar Ne Diyor 31

• oha yaaa karaktersizliğinde bu kadarı pes

• konusursam ağır olacak yazmasam icimde kalacak

• Kadın, kazığı kardeşinden yediğine mi üzülsün kocasından yediğine mi? Nasıl bir karakter, nasıl bir yapıdır bu böyle...

• İnsanlık suçu işlemene kimse göz yumamaz buna alkışta tutamaz eşinden ayrılıp baldızınla evlenmen en mantıklısı olacak

• Eşinden boşan yazık kadına daha fazla kandırmayın. En güvendiği 2 insanın böyle şeyler yapması çok üzücü.

• ikinizde atlayın camdan ölün

• baldız baldan tatlıdır diye sözümüz olan talihsiz bir ülkeyiz ne yazık ki. hiç şaşırtmıyor beni bu olay..

• şaka mı

• Yapmisin yapacagini simdide yardim dileniyorsun :) hayirli ugurlu olsun bebisiniz iyikide kiz kardesim felan yokmus bu devirde babana bile guvenmiyeceksin diye ben buna derim iste..

• oh olmuş sana oh

• Allah! :S diyecek bişey yok valla :S

• İnsanın ağzından çıkan alnına yapışırmış o yüzden tek kelime etmeden seni Allah'a havale ediyorum.

• güzel sözmüs

• defolun.

• yuh yap yap iş bitince dalga gecer gibi gel bize sor napıyım diye

• belediye baksın sana iflak olmazsın yaaa yuhhhhhhhhhhhhh

• ne bu böyle şaka mı? değilse de karına yazık ya öyle bir kardeşi olduğu için...koca bulunurda kardeş zor yaa!

• canın dalga geçmek istiyorsa kendini en yakın denize at...

• sen baldız baldan tatlıdır kuralını uygulamıssın baldınızda ben cok tatlıyım demiş kendını sana yedirmiş... o çocuk bence dogmamalı... bır kaç doktora daha gıdın aldırmaya çalısın.. yoksa karınıda herşeyı kaybedersin yazık gunah başka cocugun varsa... en cok onlara üzüldüm dogrusu...

• 4 aylık olmuş aldıramazlar çok geç artık.

• 5 aylık cocuk aldıranı tanıyorum ;)))) doktoruna gore degişiyo ama cok günah

• peki

• abi bu nedir ya baldız yenge amca dayı ayıptır ya aldatmanın bile bir adabı var nesinizki siz

• aldatmayı gel sen öğret ozaman bize

• aldatmaya karsıyım bunu yapanda bu sekılde yapmıyor demek ıstedım soyledıgımı anlamıs olsaydın şaşırırdım bılıyomusun

• geberin

• siteden soğudum be bu ne biçim bi soru. Gerçek mi geyik mi farketmez rica ediyorum kaldırılsn ya su soru midemi bulandırdı sitenin kalitesini düşürüyo.

• ne sana ne de o baldıza gram üzülmüyorum da, sizin günahınızı o masum çocuk çekecek yaa işte ben buna yanıyorum!

• bari cücüğü aldırma bi cinayetin eksik onuda yapma bari ! boşan baldızınla evlen en doğrusu bu. başka seçeneğin yok.

• zaten 4 aylık olunca kürtaj yapılmıyor.

• baldizini cami bahcesine birak.

• :D

• Dönerse senindir dönmezse elin asadasdasdas :D

• Arkadaşım sana namus dersi vermeye çalışmayacağım.Kimsenin haddine değil.Sadece o çocuğu dünyaya getirmeyin.Yazıktır.

• Kınamıyorum , yagılamıyorum , yorum yapmıyorum sadece sen nasıl adamsın asıl o kadının yüzüne bakabiliyorsunuz iki şerefini kaybetmiş kişiliksiz? bir halt yemeye birde çocugu aldırmıyorsuuz kendibnizi ne sanıyorsunuz ALLAH bildiği gibi yapsın sizi

• +1

• Öncekileri Göster
    • sinirden adam akıllı yazamamışım bile bu nedir ya ? bak @soran vicdan azabı çekiyormusun pişmanmısın blemem ama o çocuğu neyine güvenip aldırmıyorsun bari onu söyle

• Sakin :)

• Igrencligi yapacagin zaman burada sordunmuda simdi yardim istiyorsun ?Igrencsiniz

• :O allah korusun ...aynı zamanda yardımcınız olsun

• çok iyi niyetlisin be yavrum

• yaa ugrasamıcam artık millete ahlak dersi vermekle . :S
      görüyosun işte

• sana oh bile olms karının teli olsa direk solerim valla

• atın kendinizi.

Erkekler Ne Diyor 24

• allah nasibini verir :/

• Önce onu vur sonra kendini

• Dostum zıçmış durumdasın, kimisi iyi olmuş der, kimisi Allah karına sabır versin der...

• İçine girdiğin küçük kaygan deliği yeni ve büyük bir dünya mı sandın? Demiş Şebnem ferah.

• gelde sakin ol adamın ciddi olduğundan şüphem yok böyle bir vakaya şahit olmuşluğum var çünkü

• Eh o zamn farklı tabi.

• hata üstüne hata yapmışsın.

• 5 yıllk evlymşsn eşinden de çocğn vardr senn 2 yılda baldzndan çocuğn oldğna göre... baldznla falan da evlenme! evliliğe saygın yok hem kimin yüzüne bakabileceksin hadi baktın diyelm çocuklarnn yüzüne nasl bakacaksın... Ortalktan kaybol Allaha seni affetmesi için yalvar başnı secdeden kaldırma! (tabi inancn varsa) insanlara yardım et... yap bşeyler ama ortamndan uzak dur

• aynen.. +1

• Rabbim bile böylesini affetmez!

• orasnı Allah bllir! Allahın işine karışılmaz o kadar emin cevap verme bence... Belki affeder

• sen cıddımısın ya sen ne yaptıgının farkındamısın arkadasım

• Allah akıl fikir versin...

• Cocugun yoksa karindan bosanbaldizini al ve iki ailenin de yuz karasi olursunuz kimse size bi yudum su bile vermezbundan sonra sizi cok zor gunler bekliyor :((((((((((((((

• üLkeyi terk et :D

• baldızın baldan tatlı olmadağını bu hikayede öğrenmiş olduk

• Sreni asla yargılamıyorum hatta burdaki yorumlara baktım. Belkide en cok ben anlıyorum oyle dusunuyorum. Burda Evli olsun olmasın sevgilisi olsun olmasın . başka ir kadınla yatabilcek hatta o kadının evli olup olmadığı umrunda olmayan bir suru insan olduguna eminim. Elbette azınlıktır ama var . tepkilere biraz kızdım . Senin durumun içinse evet cok kotu kmse yardım edecek durumda değil herkes seni yargılar bunu belki bikaç kişi dısında kimseye anlatamıyor içinde boğuluyorsun. yaptığın tabiki bir hata hepimiz hatalar yaparız bu kabul edilebilir yada kabul edilemez seklinde yaklaşmaktansa ne yapabiliriz ona bakmalı. bence doğrusu olan kocaman olmus o guzel bebegin yaşamasıdır kurtajı unut gitsin 2 aylık olsa tamam derdim. zamanın herşeyi duzene soktunu bilirsin evet herzman bu olay hatırlanıcak olaylar olcak ama bence kmseye bahsetmeyin durumu kabullenip boyle yaşamayı kabullenin yaptığınız hatanın karşılığıda budur bencillik etmeyin duygusallaşmayın mantıklı olan ne ise yapın. benim onerim boyle uzun uzun dusunmek lazım belki iyice dusununce benimde fikrim değişir sadece içimden gelenleri yazmak istedim. konuşmak istersen konusuruz delikanlı uzme kendini herşeyin bir çıkışı vardır. olumden kotu değil ya ...

• bazi seylerin sakasida ciddiydir ciddiyside cindidir.fazla lafi uzatmicam bu laflardan sonra ama sakin burdakilere ve bana dostum deme.

• ne dostu lan ilk defa gördüm seni.beğenmiyosan niye yazıyosun soruya cevabını ozaman?

• bu yaptığınız ahlaksızlığın danişkası çünki baldız oldumu kardeşin olur insan kardeşiyle zina yaparmı o sabinin sucu ne muhtemelen öldüreceksiniz

• yukarı tükürsen bıyık asagı tukursen sakal böylesine Allah yardımcın olsun demek en kötü dua gibi..suç senın değil suç baldızının nasıl oluyorda ablasına böyle bir ıhanette bulunuyor hiç mi düşünmedi bu adam gece sabaha kadar ablamı diziyor sonrada beni düzüyor eğer yalan söyluyorsan milleti oyalıyorsan ordan bu yorumları okuyup guluyorsan gülmeye devam et cunku ah aldın o kadar mılletten daha beteri seni beklıyor olacaktır..

• kadını at bi yerden :D

• Keşka Babanız Klozete b*şalsaymış. En azından böyle bir karakter insalığın içinde olmazdı. Yazık...

• Allah ıslah eylesin. Bildiğim tek şey sen ölümü haketmişsin!

• güldürdün beni :D

• sizde nasıl bir mide var öyle ...ALLAH affetsin ne diyim.git kafana sık daha iyi.

• senin ben şerefini bişi demiyorum yani baldızın da insan değil kusura bakma

• ilk öncelikle Allah akıl fikir versin..ama açıkca belli oluyor ki senin bazı yerlerin vücudunda oynama yapmış kısacası yer değiştirmiş..

• bence aldırmayn. dogunca nasıl bi karaktersiz babası oldugunu görüp belki yüzünüze tükürür.

• yaparken gururluydun değil mi?

Yükleniyor...