• Sor
  • Bence

Ayakta seks yapan kadınlar daha mı çok zevk alıyorlar?

Dikkatimi çekti o yüzden soruyorum yatakta normal seyrinde giden seks ayakta olmaya başlayınca inanılmaz hazza ulaşıyor her kadında bu böyle mi ? yoksa istisna mı ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 1

• evet duvara yaslanıp olunca daha güzl

• fantazi dünyası gens:D

• Öncekileri Göster
    • sen bide öyle dene duvara sıkıştır kızı al kucağına tadına doyum olmaz :p

• kucağıma alıp çok yaptım onu daha çok ufak tefek sevgılılerıme yapıyodum

Erkekler Ne Diyor 10

• abi sizlerde ne fanteziler var.helal diyorum

• fantezı dunyamız cok genıstır :)

• Genelde her kadında öyle olsa gerek , fakat ben bu konuda acı tecrübe sahıbıyım son ilişkimde kızı duvara yaslayım derken duvar karton peyermiş :( küt yere sonrası zehir zıkkım oldu bir daha aynı pozisyona gelmekmi imkansız nuh diyor peygamber demiyor , neyse bende bunu paylaşmak istedim

• valla ben sırt stu yatıyorum sevgılım uste çıkıyo yuzyuze gelcek sekılde benım uzerıme dogru egılıyo bende alttn hızlı hızlı çakınca deli oluyo sonra ayaga kalkamıyo tıtremeden dolayı ama bılmem butun kızlardada boyle oluyomu

• ayakta kızı boşaltırsan gerçekten zevk aldıysa dengesini kaybedip düşer eğer onu tutmazsan.

• EVET AYAKTA DAHA FAZLA HAZ ALIYORLAR NİYEYSETİRTİR TİTRİYORLAR :d

• duvara karşı..

• erkekler bundan zevk alır ama bayanları bilmem.

• ayakta dizlerim titriyor bazen derler ya dizlerinin bağını çözerim diye o misal :)

• ayakta kucağında hoplatmak ddaha iyi oluyor

• Abi Povizyon dediğin kollarını arkada birleştirip Arkadan yapıcan Ama tabi çekişle alakalı bir şey darbeler iyiyse hasar büyük olabilir.

Yükleniyor...